30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Český svaz bojovníků za svobodu ocenil Zdeňka Ondráčka pamětní medailí  (Přečteno 2789 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

    Český svaz bojovníků za svobodu ocenil komunistického poslance Zdeňka Ondráčka pamětní medailí s nápisem „Za vlast a za svobodu“. Ve čtvrtek mu ji předal předseda svazu a někdejší spolupracovník Veřejné bezpečnosti Jaroslav Vodička.

    Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/zdenek-ondracek-pametni-medaile-oceneni-za-svobodu-cesky-svaz-bojovniku-za-svobodu-gez-/domaci.aspx?c=A181020_114356_domaci_dh

PS: to zni hodne, jako spatny vtip...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 653
    • Zobrazit profil

Velké množství protifašistických bojovníků skončilo již v době fašismu. Ten zbytek se pak vcelku logicky postupně stále zmenšoval. Takže to po roce 89 přejmenovali na současný název, otěže převzali tzv. rodinní příslušníci a dále účastníci tzv. druhého odboje. Slovo dalo slovo a najednou všichni překvapivě zjistili, že tenhle spolek vedou lidé s více, než kladným vztahem k minulému režimu - přece to ti "kluci" nenechají nepodchycené.
Můj dědek, který tím protifašistickým bojovníkem byl, kupodivu přežil, umřel kousek před revolucí 89 - nebyl nikdy členem žádného podobného spolku, protože prý nikoho z nich bojovat moc neviděl....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Každej ví co je Jaroslav Vodička za zmrda.  :x :x :x Vůbec mě to nepřekvapuje a pokud je tomu soudruhovi ta medaile k něčemu tak ať si jí užije, z rukou této organizace má ta medaile stejnou hodnotu jako to samý co jsem ráno splachoval v hajzlu
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Jenže průser je že jsme všichni z daní přispěli na ten krám co si ten gestapák dá doma do vitríny. Co jsem koukal tak je to nejméně v desítkách milionů na dotacích, a krom toho ten spolek má samozřejmě fůru majetku (nakradenýho), který pronajímá.....
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Tady jedna z reakcí:

Kardinál Duka opustil Vodičkův svaz bojovníků za svobodu

http://echo24.cz/a/SZMRN
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Nejhorší na tom je, že si Vodička mne ruce. Čím víc slušnějších členů odejde, tím víc tam zbyde komoušskýho xindlu a tím spíš se udrží u vesla.
IP zaznamenána