30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Cyklisté pod vlivem. Novináři zkoušeli jízdu s navrhovaným 0,8 promile  (Přečteno 4002 krát)

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

By mě zajímalo, existují nějaké reálné testy co dělá cyklista s 2,5 + promile ? Mám tady jeden případ za 25k kč který stojí jen na tom, že ho policista viděl jet na kole, s tím alkoholem v krvi se mi to moc nezdá
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Prestitutský mrdky se předváděj...jedno pivo a 5 panáků whisky je pro 80kg muže cca 1,8 promile - jenže je nutno dát tělu čas na vstřebání a ne si dejchnout hned po konzumaci.
Proč píšou o třech pivech (což by těm 0,8 odpovídalo) a pak najednou vychlastaj 5 panáků a pivo ? - No asi protože po těch třech pivech nebyli dost vožralý aby dělali nějaký chyby.
Prostě zase lež lež a jenom lež...chce se mi z těch novinářů blejt....
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Z odkazovaného článku: ... například v Irsku a ve Velké Británii není přesná hranice stanovena. Cyklisté pouze musí být jízdy na kole schopni.

Tento přístup se mi líbí.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

A nesmí chybět Kořán a jeho kecy..
Citace
Čeští cyklisté jsou obecně velmi neukáznění. Ve chvíli, kdy by se toto povolilo, většina cyklistů by rozhodně ten limit nedodržela,

..všichni jsou neukáznění a schválně chlastají tolik aby porušili zákon.. ale má to řešení!! Ať se povolí 8 promile a všichni ti neukáznění co se budou snažit ten limit nedodržet umřou na otravu alkoholem..
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil

Z odkazovaného článku: ... například v Irsku a ve Velké Británii není přesná hranice stanovena. Cyklisté pouze musí být jízdy na kole schopni.

Tento přístup se mi líbí.

Mně se líbí taky. Ale jak by to asi vypadalo v kombinaci s českou policií a správními orgány?
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil

Demagogie a lži, nic jiného.
IP zaznamenána