30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8

Autor Téma: [?] Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec  (Přečteno 89203 krát)

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #45 kdy: 02 Března 2015, 20:28:52 »

Tak jsem si převzal dopis číslo jedna.

Žádosti o spis bude vyhověno až zaplatim náklady na pořízení kopie, což činí 42 Kč. Spis prej obsahuje 28 stran A4. Nechápu co se tam všechno může psát.

Dneska jim to pošlu, pro urychlení věci je mám na platbu upozornit mailem.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #46 kdy: 02 Března 2015, 20:49:02 »

koukám menší města fakt spis poskytují bez větších problémů... měl sis to nechat poslat mailem - je to rychle a zadarmo. já teď dostal mailem oskenovaný spis o 32 stranách 9 dní po podání žádosti
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #47 kdy: 05 Března 2015, 19:40:13 »

Tak mi přišel spis. Úplně nevím co bych sem nahodil, jde de facto o rekapitulaci naší komunikace.

Spíš mě zaujalo, že tu je papír jako je Záznam o odložení věci, kde se píše, že v lednu byla věc na základě nezjištění v zákoný lhůtě odložena, pak územní souhlas kde figuruje jakožto žadatel o stavbu Czech radar... Nemůže to bejt podobnej případ jako v Turnově?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #48 kdy: 05 Března 2015, 20:26:27 »

....., pak územní souhlas kde figuruje jakožto žadatel o stavbu Czech radar... Nemůže to bejt podobnej případ jako v Turnově?
Spíše důležitý právní stav v době měření. A tolze zjistit nejspíš jedině dotazem podle InfZ - kdo byl majitelem nebo provozovatelem příslušného zařízení dne ..... ? Pokud to byl Czech radar, tak je to prima.
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #49 kdy: 06 Března 2015, 01:13:21 »

A ještě koukám, že v ověřovacim listě z ledna 2014 je jako vlastník taky psanej Czech radar.
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #50 kdy: 09 Března 2015, 23:52:24 »

Zítra čekám liebesbrief z Lysé ve schránce, kde očekávám pozvání na radnici a tak se snažím připravit si něco na případné odvolání. Teď jsem narazil na jejich výroční zprávu za rok 2014, tedy i rok údajně spáchaného přestupku a tam se píše následující:

c) Vlastnictví:
- přenosný radar – v majetku města
- stacionární radar – v majetku společnosti Czech Radar, a.s., Anglické nábřeží 2434/1, 304 45 Plzeň. Doba nájmu je na dobu neurčitou, výše nájmu je smluvně stanovena na 1000 Kč/měsíc + příslušná sazba DPH.

Je mi to k něčemu? Jsem dost zmatenej, ten krám maj sice v nájmu, ale pracujou s nim měšťáci, takže to neni jako to bylo v Turnově, kde to radnici dodával přímo Czech Radar.
« Poslední změna: 10 Března 2015, 00:05:30 od Doggazz »
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #51 kdy: 10 Března 2015, 00:25:53 »

Ta sazba (pronájem) se mi zdá extrémně nízká, kupní cena je od 1/2 miliónu. Takže dotaz na všechny platné uzavřené smlouvy s C.R. (ke dni přestupku) a nechat si tím potvrdit, že C.R. participovala na vybraném výpalném.

Viz http://www.lidovky.cz/soud-zkritizoval-obce-vadi-mu-pronajimani-radaru-a-kseftovani-s-pokutami-1l0-/zpravy-domov.aspx?c=A141229_141133_ln_domov_mct , píšou tam 1000Kč/měsíc + 60% z výpalného.
« Poslední změna: 10 Března 2015, 00:28:53 od vvvvvv »
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #52 kdy: 11 Března 2015, 12:15:07 »

Ta sazba (pronájem) se mi zdá extrémně nízká, kupní cena je od 1/2 miliónu. Takže dotaz na všechny platné uzavřené smlouvy s C.R. (ke dni přestupku) a nechat si tím potvrdit, že C.R. participovala na vybraném výpalném.


Mohl byste mi prosím poradit jak ten dotaz formulovat? Můžu jim ho poslat mailem? Za 14 dní se mám dostavit k podání vysvětlení, tak teď úplně nevím co mám dělat. Omluvit se?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #53 kdy: 11 Března 2015, 13:09:05 »

Nehledejte v tom žádné složitosti. Zcela postačí:

[Identifikace povinného subjektu]

[Místo, datum]

Tímto v souladu s ust. § 14 zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím (dále jen „InfZ“), žádám o zaslání kopií všech smluv uzavřených mezi povinným subjektem a obchodní společností CZECH RADAR a.s., IČ 27164900, se sídlem Vodičkova 710/31, 110 00 Praha, vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 9434, v elektronické podobě do datové schránky, a to ve lhůtě do 15 dnů (§ 14 odst. 5 písm. d) InfZ).

[Identifikace žadatele (jméno, příjmení, datum narození, adresa), podpis]
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #54 kdy: 12 Března 2015, 20:20:18 »

měl sis to nechat poslat mailem - je to rychle a zadarmo. já teď dostal mailem oskenovaný spis o 32 stranách 9 dní po podání žádosti

Mohu v žádosti podle InfZ uvést jako doručovací adresu mail?
IP zaznamenána

honza16

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #55 kdy: 12 Března 2015, 20:28:28 »

Mohu v žádosti podle InfZ uvést jako doručovací adresu mail?
[/quote]
Můžeš, je to odzkoušeno, a i u nás na východě to funguje ;D
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #56 kdy: 26 Března 2015, 10:41:29 »

Tak z Lysé se ozvali a požadované dokumenty mi zaslali. Viz. příloha.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #57 kdy: 26 Března 2015, 11:26:55 »

To nemyslí vážně.
Podle té smlouvy Czech Radar dělá všechno a i papíry pro správko a město to jen podepisuje.

Ani korunu jim na tohle nedávat.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #59 kdy: 27 Března 2015, 15:53:17 »

A jak bych teď měl postupovat? Z prvního jednání jsme se omluvil, lze tedy očekávat, že mě pozvou na další - v tom případě, má smysl tam jezdit nebo počkat na rozhodnutí bez mé přítomnosti a proti tomu podat odvolání?
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8