30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Velmi povedený odposlech  (Přečteno 3993 krát)

Mape

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #1 kdy: 29 Července 2023, 10:31:18 »

IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 759
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #2 kdy: 30 Července 2023, 22:51:55 »

Zpackanou akcí se podle informací Práva zabývala Generální inspekce bezpečnostních sborů i proto, že detektivové způsobili při instalaci zařízení na autě škodu, vyčíslenou na několik desítek tisíc korun. Inspekce ale nakonec případ odložila.

nečekali jsme zázraky a ani se nestaly...
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 747
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #3 kdy: 31 Července 2023, 07:48:25 »

nečekali jsme zázraky a ani se nestaly...

no mně napadl jiný citát, "měli jsme ty nejlepší úmysly, ale dopadlo to jako vždy"
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 759
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #4 kdy: 31 Července 2023, 21:52:16 »

já tím hodnotil GIBS, ne ty packaly  8)
na ty sedí ono prohlášení politbyra, které jste uvedl  ;)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 747
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #5 kdy: 01 Srpna 2023, 06:25:02 »

každopádně týpka to asi taktně upozornilo, že o něj aparát jeví zájem, ať už dělal cokoliv
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 934
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #6 kdy: 01 Srpna 2023, 13:30:21 »

Hlavně se to nikdy ještě nestalo. A hele, už zase
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 759
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #7 kdy: 03 Srpna 2023, 00:28:41 »

no právě
udělat tohle číkusovi, tak to nesundá, ale chvilku parkuje před vilkou úřednice z ****
pak úředníka z MČ ****
a tak  8)
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 668
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #8 kdy: 08 Srpna 2023, 13:35:33 »

A všichni místní z toho mají v hospodě prču. Jen jim jaksi nedošlo, že ten jejich soused z ulice asi jede v něčem s horní hranicí trestní sazby nejméně osm let.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 005
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #9 kdy: 08 Srpna 2023, 13:50:16 »

Pokud je soused v pohodě, tak proč ne :)
Lepší mít za souseda pohodovýho mafijána, jak nějakýho prudiče co žije spořádaným životem.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 747
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #10 kdy: 08 Srpna 2023, 14:14:44 »

Pokud je soused v pohodě, tak proč ne :)
Lepší mít za souseda pohodovýho mafijána, jak nějakýho prudiče co žije spořádaným životem.

asi tak. pár takových znám a je to daleko více vpoho, protože nechtějí upozorňovat

horší je nějaká hysterka, co tropí ze všeho scény nebo důchodce, co všechno chodí naprášit

týpek asi nebyl neoblíbený, když mu tak nějak helfnulo sousedství

@panek
ne každý je masový vrah, s takovým snažením bych tipnul na něco hospodářského, takže kobra nebo tak, takže obvykle nic relevantního pro sousedské vztahy
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 668
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #11 kdy: 08 Srpna 2023, 14:55:43 »

Tak masový vrah asi nebude sledován. Pro toho si dojdou na základě jiných stop. Taky to může být třeba pervitin, nebo nelegální chlast.
A jestli jsou sousedi v pohodě, když sousedovi hrozí 8+ za hospodářskou činnost, tak proč se rozčilovat nad Bábovým čapákem, Redlem, Rathem, Zvěřinou.
Nebo třeba, že lidi umírali, ekonomika byla v určitém odvětví zastavena ještě před covidem, ale to nic, to náš soused je OK.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 747
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #12 kdy: 08 Srpna 2023, 15:13:27 »

Tak masový vrah asi nebude sledován. Pro toho si dojdou na základě jiných stop. Taky to může být třeba pervitin, nebo nelegální chlast.
A jestli jsou sousedi v pohodě, když sousedovi hrozí 8+ za hospodářskou činnost, tak proč se rozčilovat nad Bábovým čapákem, Redlem, Rathem, Zvěřinou.
Nebo třeba, že lidi umírali, ekonomika byla v určitém odvětví zastavena ještě před covidem, ale to nic, to náš soused je OK.

to je věc pohledu, já to beru tak, že když mně ničím nesere, tak ať si dělá co chce, viz doprava, když mne neohrožuje, tak ať si jezdí 200, naprášit ho kvůli tomu určitě nepůjdu i přes případné kecy na netu "až by vám takový pyrát přejel dítě, budete mluvit jinak". můžeme jen spekulovat co dělal. a s čapákem nebo rathem bych to nesrovnával, protože zjevně ten soused nebyl "politicky exponovanou osobou". takže když si potichu něco šmelí, jeho boj. ale bába si šmelil nahlas, všem se smál do xichtu a přitom ještě kurvil život hodně lidem, i když si to moc neuvědomovali a dokonce ho někdy volili
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 668
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #13 kdy: 08 Srpna 2023, 15:36:04 »

Váš názor na Bábu a jeho čapák Vám neberu, je to zbytečné, jak jsem si několikrát ověřil.
Ale k tomu bezproblémovému "šmelení" Vám řeknu toto. Že Vám to nevadí je jen ukázka toho, že to není ve Vaší bublině a Vy chcete žít jen v ní. A konečné důsledky, které to "šmelení" způsobuje a které do Vaší bubliny nakonec negativně proniknou, Vy připisujete jiným příčinám. Právě proto, že se o důsledky, které "šmelení" způsobuje mimo Vaši bublinu, nestaráte.
A teď opravdu, ale opravdu nepíši o fiskálním efektu pro státní aparát.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 005
    • Zobrazit profil
Re:Velmi povedený odposlech
« Odpověď #14 kdy: 08 Srpna 2023, 16:08:16 »

Tak vždy se tu oháníte presumpcí neviny, ale najedou by to nemělo platit. Pokud nebyl odsouzený, není na mě abych (jakožto soused) hodnotil jestli mi jeho kšefty nepřímo škodí, nebo ne.
Viz. třeba toto. Taky se spletli a nic nedokázali, ale život člověku převrátili vzhůru nohama.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ministerstvo-vyplatilo-muzi-za-usly-prijem-kvuli-trestnimu-stihani-rekordnich-65-milionu-40440074

Dále pak je problém čistě policie, že se to nepovedlo, když se tam chovají jak zloději amatéři.
Ten soused nemohl tušit, že to byla policie, takže prostě sousedsky pomohl.

Navíc já to napsal trošku v odlechčeném duchu, protože vím o lidech, kteří by klidně své sousedy vyměnili za pohodového mafiána a ještě za to i klidně zaplatili.
IP zaznamenána