30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Dálnice měren za jízdy, příkaz  (Přečteno 8635 krát)

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice měren za jízdy, příkaz
« Odpověď #15 kdy: 26 Května 2017, 13:33:49 »

Určitě, fotku nahrávám, omlouvám se za kvalitu, jedná se o fotku mobilem z pořízené kopie na úřadě, za autem je klasické plechové svodidlo...

Tak kovovým svodidlem neslučitelným s manuálem určitě lze argumentovat, ale je to dosti slabé.
Vzdálenost určitě není 60m, úhel na cca 20° celkem vypadá.

Jedině to postavit takto: Manuál výslovně zakazuje kovové reflexní plochy v  ose radaru - v tomto případě svodidla. Řidič nerozporuje, že jel o něco rychleji, ale rozporuje naměřenou hodnotu. Je ochoten uznat +5kmh (bez bodů) a zaplatit mírnou blokovou pokutu.

Mimo obec je bez bodu do +10, ne?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice měren za jízdy, příkaz
« Odpověď #16 kdy: 26 Května 2017, 13:43:32 »

Jo, asi jo. Mě šlo o princip, kdy ouřada nazná že když trochu couvne tak to má bez práce.
IP zaznamenána

oblack

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice měren za jízdy, příkaz
« Odpověď #17 kdy: 28 Května 2017, 01:23:06 »

a co si myslí zkušení o nastavení dosahu radaru na 60m při dobrém počasí? Podle mě to není úplně správně podle návodu...

Dále v návodu je že rozdíl mezi rychlostí vozů má být cca 20 km/h, zde je to 58 km/h. Má smysl na to upozorňovat?

Napadá vás něco jiného podle fotky?

díky moc

co si myslíte o citovaných bodech?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice měren za jízdy, příkaz
« Odpověď #18 kdy: 28 Května 2017, 08:46:47 »

Tohle bych si nechal když tak do odvolání.
IP zaznamenána

oblack

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice měren za jízdy, příkaz
« Odpověď #19 kdy: 28 Května 2017, 13:11:30 »

určitě si to zatím nechám do odvolání, koncem týdne podám blanketní odpor s nepodepsanou plnou mocí a uvidíme co se stane, jen teď před prvním krokem sonduji šance, neboť se jedná o případ přítelkyně, která je ochotná výpalné vč. bodů akceptovat a to se mi nelíbí ale nerad dělám práci, která nemá šanci na úspěch.

Ještě mě napadá - přítelkyně pracuje v sasku, kde má také poštovní schránku, nicméně trvalá adresa je ČR a tak budeme nejspíš budeme hlídat doručení fikcí v čr. Má smysl (a jak) motat ouřadovi hlavu s německou adresou? :-)

IP zaznamenána