30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8

Autor Téma: nějaký pěkný layout  (Přečteno 76712 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #45 kdy: 14 Září 2016, 22:00:12 »

Ze na kazdym PC mas moznost mapy znaku a proste to tam pismenko po pismenku vlozit. Ja takhle bezne davam exoticke abecedy.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #46 kdy: 14 Září 2016, 22:16:56 »

Čeká mě služební cesta na Ukrajinu, kde budu 2 měsíce v kuse.

Co na to úřad, netuším, ale rozhodně má kliku, že nejedeš do Koreje. Český text psaný Hangulem nemá chybu, navíc korejština nerozlišuje znělost, takže t/d, b/p/v bere za jedno písmeno. Když se k tomu přihodí více samohlásek a různé zvyklosti transkripce z latinky na severu a na jihu, tak to dá dost široké možnosti, jak takový dopis napsat :D
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #47 kdy: 15 Září 2016, 19:20:20 »

Dát na stavbě ukrajinci kilo, aby pěkně ručně v azbuce napsal Helmutovo přiznání :) Kdysi dávno jsem v azbuce celkem válel, ale je to fakt dávno.
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #48 kdy: 16 Září 2016, 09:34:03 »

Oranžový zvýrazňovač měl asi velký úspěch, protože už mám v dané věci nějaký dopis na poště. Tak jsem zvědav, co to bude  ;D
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #49 kdy: 26 Září 2016, 21:12:21 »

Během několika dní bude vypraveno krasopisně psané odvolání (ještě doplnit pár stran odůvodnění), jenž by následně mělo směřovat do oblíbené Jihlavy, která mimo jiné dostala několik hlasů v soutěži o Zlatého Zmrda (https://www.30kmh.cz/index.php?topic=689.0). Rozhodnutí je postaveno jen na prohlášení neztotožněné osoby a domněnek městapa, tak to snad ani ta Jihlava nepodrží...
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #50 kdy: 07 Října 2016, 07:13:30 »

Tak moje oranžovozvýrazňovačové odvolání asi mělo úspěch. Protože od SO přišla žádost o doplnění v 5 dnech. Takže jsem jim v termínu poslal doplění na 10 stránek. Ale nějakým nedopatřením se mi mezi 8. a 9 stránku vložilo necelých 28 tis. prázdných stránek a všechny se nějak očíslovaly. A navíc, na služebním PC nemohu tvořit tisknutelná a kopírovatelná PDF. Máme to zamčené. Chápu ty úředníky, jejich práce opravdu není lehká.....  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #51 kdy: 11 Října 2016, 03:52:20 »

Já mám na klávesnici tlačítko End :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #52 kdy: 11 Října 2016, 10:06:23 »

Já mám na klávesnici tlačítko End :o

No jo, ale co kdyby na stránce 26594 náhodou přeci jenom něco důležitého bylo :)
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #53 kdy: 11 Října 2016, 12:29:00 »

K čemu v tomto případě klávesa End? A vůbec, mě to celkově dnes blbne. Dnes jsem zase něco posílal datovkou a zase je to nějaké pobóchané. Zase mi tam skočilo 888 číslovaných stránek. A vůbec, já bych všechny tyhlety ynternety zakazal.  ;D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #54 kdy: 11 Října 2016, 20:04:39 »

Strašná sranda, až vám to začnou ignorovat, případně si vymyslí nějakou zajímavou pokutu, tak budete čučet jak vyvoraná myš. Spíš bych doporučil se zaměřit na věcné a procesní věci, todle je jak od malejch dětí.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #55 kdy: 11 Října 2016, 20:30:47 »

Jen ať se trápí, nikdo je nenutí tam jednak pracovat a druhak rozhodovat bez důkazů a zbytečně buzerovat, pro každýho z nás je jakýkoli zbytečný podání jen ztracenej čas.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #56 kdy: 11 Října 2016, 20:36:27 »

A proto vymejšlíte píčoviny jako 30000 prázdnejch stránek, aby vás poslali doprdele a pak se budete o rok dýl soudit a papírovat s tím. Makes sense ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #57 kdy: 11 Října 2016, 20:45:08 »

Realizace píčoviny zabere míň času než úředníkovo potýkání se s ní. Je to válka a tohle je strategické rozhodnutí. Navíc se dotyčný možná dostane na white list a bude mít pokoj  :D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #58 kdy: 11 Října 2016, 20:52:20 »

Já bych spíš očekával opačnej efekt ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #59 kdy: 11 Října 2016, 21:07:21 »

Podle mého názoru (jak už jsem to tu tuším někdy psal) má Behemot pravdu. Pokud by se to dotáhlo k soudu a soudu by byl předložen tenhle trollový 30tisícistránkový dokument, pak to soudce nasere a už bude z principu stát za úřadem, protože se jedná o zjevnou obstrukci ze strany sprostého obviněného.

Chápal bych to (s určitými výhradami) jen v okamžiku, kdy se úřad dopustil několikanásobných chyb, jednalo se o případ již zjevně prekludovaný (ale úředníky stále oživovaný) a tak dále. Protože tohle by mohla být jen ta pověstná jahůdka na vrcholu dortu. Ovšem v okamžiku, kdy není vyhráno a věc není na tuti jistá, se jedná o balancování na hraně nože, volně položeného na hodně tenkém ledě…
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8