30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Téma: [WIN] Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR  (Přečteno 42532 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #30 kdy: 30 Listopadu 2015, 19:48:11 »

Ne já tím myslím to, že když to pošle dopisem byť vlastní datovku, mohli by se točit na tom, že sice věděli že má novou datovku, ale jelikož s nima komuikoval poštou, tak i odpovídají poštou.

Soud už tuším párkrát různý tyhle výmysly pozdržel jako snahu bojovat vyhýbáním se řízení a pokud by poštu navíc pošťačce napřímo odmítl, měl by to spočítaný…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #31 kdy: 30 Listopadu 2015, 21:34:07 »

Ne já tím myslím to, že když to pošle dopisem byť vlastní datovku, mohli by se točit na tom, že sice věděli že má novou datovku, ale jelikož s nima komuikoval poštou, tak i odpovídají poštou.

Soud už tuším párkrát různý tyhle výmysly pozdržel jako snahu bojovat vyhýbáním se řízení a pokud by poštu navíc pošťačce napřímo odmítl, měl by to spočítaný…

Take je moznost zminit, ze jak si prejete komunikovat, tzn. nadale budu komunikovat vyhradne datovou schrankou a chci aby mi na ni byla smerovana veskera nasledujici komunikace.
Dobre je zminit duvod, ze se v miste trvaleho bydliste vyskytujete nepravidelne.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #32 kdy: 30 Listopadu 2015, 23:54:05 »

V místě adresy se nikdy nenacházím, takže do ruky mě to nelze doručit.  Vždy komunikuji přes podatelnu,  tj osobně,  takže šance,  že  vyjde trik s datovkou,  kdy  on to bude posílat  poštou je velká. 
Nevýhoda je,  že  po mě fakt jde   takže co jindy  trvá  měsíc,  dva,  jemu trvá den,  dva. 
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #33 kdy: 01 Prosince 2015, 06:15:25 »

V tom je dobrá ta podjatost, to prostě musí zabalit a počkat, než se o tom rozhodne.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #34 kdy: 13 Prosince 2015, 12:38:30 »

Stačí námitka podjatosti podat takto, nebo k tomu mam jeste něco prilepit?
A podání stačí teda ve středu např ráno osobně na podatelnu? Tj když ve středu odpoledne mam termín posezení s ním?

Dávat tam něco o tom, že o mém případu se rozpovídává všude kolem, čímž je očividně proti mě zaujatý a žádám o to aby toto správní řízení dostal na starost jiný správní orgán tam mam dát? Nebo by to šlo použít až v dalším kroku?

Citace
Námitka stížnosti na postup správního orgánu a námitka podjatosti.

V souladu s ust. § 14 zák. Č. 500/2004 Sb., správního řádu podávám námitku podjatosti vůči oprávněné úřední osobě panu Mgr. Jiřímu Horušickému v řízení o přestupku podle § 125c odst. 1 písmo k) zákona Č. 361/2000 Sb. o provozu na - pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů  a přestupku podle ustanovení  § 16 odst. 1 písm. C) zákona o pojištění odpovědnosti, kterých jsem se měl údajně dopustit  22.8.2015. v 17:00 vedený pod č.j. OD-13054/2015-HORJ spis. Zn.: OD-1399/2015.
Správní orgán zastupovaný Mgr. Jiřím Horušičkým se svým jednáním předvoláním mé osoby osoby jako osoby obviněného k nařízenému ústnímu jednání a k seznámení se s podklady pro vydání rozhodnutí dopouští krácení mě na právech navrhovat další důkazy, svědky apod. tím zcela zřejmě předjímá výsledek rozhodnutí a možnost mého dokazovaní  tímto v podstatě vylučuje.

Námitku podjatosti podávám bez zbytečného odkladu po té co jsem se seznámil se všemi souvisejícími zákonnými ustanoveními a nastudoval jsem si praxi správních řízení a další věci související s úředním postupem při prošetřování a případném postihu za výše uvedený údajný přestupek.

IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #35 kdy: 13 Prosince 2015, 14:03:38 »

Těžce tam chybí čárky, vypadá to dost nečitelně. Pokud existuje důkazní materiál (nebo aspoň možnost svědectví) použitelný pro podložení obvinění z porušování mlčenlivosti, tak bych to tam dal, jinak spíš ne, mohlo by to vypadat jako křivé obvinění.

Hodil bych to tam radši o chvilku dřív, ať to nevypadá tak okatě jako obstrukce.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #36 kdy: 13 Prosince 2015, 21:19:55 »

Carky a tak s tim pocitam to projedu, slo me spise o formulovani.
Svedky samozrejme mit na to, že roztrubuje nemam, vše to jsou jeho kamaradi. (majitel autoškoly a místní autodopravce) Oba pracuji mimo jine pro mesto...

Podám to tam v pondělí, ať to nevypadá blbě.

Tipuji, že o námitce rozhoduje jeho nadřízený, tj ředitel odboru dopravy. Od 1.1. je ředitel odboru dopravy tento samý člověk, co dělá správní řizení, takže pokud to zbude na něj, bude rozhodovat sám o sobě?

« Poslední změna: 13 Prosince 2015, 21:25:16 od ltjd »
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #37 kdy: 14 Prosince 2015, 08:17:49 »

Carky a tak s tim pocitam to projedu, slo me spise o formulovani.
Svedky samozrejme mit na to, že roztrubuje nemam, vše to jsou jeho kamaradi. (majitel autoškoly a místní autodopravce) Oba pracuji mimo jine pro mesto...

Můj parser s tím měl problémy. Aspoň to rozsekej na kratší věty.

Tipuji, že o námitce rozhoduje jeho nadřízený, tj ředitel odboru dopravy. Od 1.1. je ředitel odboru dopravy tento samý člověk, co dělá správní řizení, takže pokud to zbude na něj, bude rozhodovat sám o sobě?

Pokud o tom nestihne rozhodnout jeho nadřízený, tak to bude on sám muset předat svému nadřízenému orgánu. Sám o sobě rozhodnout nesmí.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #38 kdy: 14 Prosince 2015, 11:16:26 »

Svedky samozrejme mit na to, že roztrubuje nemam, vše to jsou jeho kamaradi. (majitel autoškoly a místní autodopravce) Oba pracuji mimo jine pro mesto...

A svědka, kterej by o tom slyšel od nějakého z těch dvou jeho kamarádů nemáš ?
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #39 kdy: 14 Prosince 2015, 11:22:06 »

Svědky bych měl, ale problém je, že všichni moji kamaradi si o mě myslej, že si dělám jen zbytečný zlo a zaplatit 1500,- není přeci žádný problém a nechápou pro to tedy dělám. Takže z nich mě nikdo nepomůže. Něco jako rozcáplý dítě když chce bonbon, tak nějak v jejich očich vypadam, takže tudy cesta nevede...
Na tohle teda žádný svěděctví mít nebudu.

IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #40 kdy: 15 Prosince 2015, 10:00:40 »

Hele, asi problem. Byl jsem to tam dát dnes s pocitem, že jdu na posezení ve středu.
Vubec jsem si toho nevšiml.

A na pozvánce je:

Ve středu 14.12.2015. ale 14.12. bylo včera pondělí. Takže jsem tam byl o den déle, nebo je chyba na jeho straně.

Každopádně jsem idiot, že jsem si nevšiml, že ta středa má chybné datum :-(
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #41 kdy: 15 Prosince 2015, 10:03:04 »

V takovém případě by mělo jít argumentovat zmatečným předvoláním. Zkusil bych možná poslat dodatečnou omluvu s tím, že jsi četl středu a nedošlo ti, že 14. je pondělí … ale nejsem si tím jistý, možná to už někdo zkušenější řešil.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #42 kdy: 15 Prosince 2015, 10:04:36 »

Minimálně nemůžou udělit pokutu za nedostavení se. Napsal bych jim že mi není jasné, kdy se tedy mám dostavit, protože středa 14.12. v kalendáři není a ať pošlou nové předvolání.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #43 kdy: 15 Prosince 2015, 10:13:02 »

Já jsem dneska donesl námitku na podjatost, kterou jsem měl podat před tím jednáním.
Pošlu tedy omluvu.
« Poslední změna: 15 Prosince 2015, 10:20:40 od ltjd »
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #44 kdy: 15 Prosince 2015, 12:59:21 »

14.12. vyjde na středu v roce 2016, takže je jasné, že mají chybu v určení roku.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8