30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: Pay as you drive -> novinka v POV  (Přečteno 18168 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pay as you drive -&gt; novinka v POV
« Odpověď #60 kdy: 03 Září 2017, 18:25:33 »

A není to teď už tak, že na to pojišťovny vidí? Snad na to mají mít nějaký systém, kde se dá dohledat "bezeškodnost" právě kvůli bonusům.

To je to co někdy po skončení pojistky dostanete i na papíře.. že jste měl x měsíců pojištění a za tu dobu y pojistných událostí..
a podle mě přesně to vidí i online.
A jak píše Behemot.. při uzavírání pojistky jim to vyplivne jen jaký máte bonus.. nikdy nikdo neřešil jestli mám další auto a jestli chci bonus uplatnit a nebo si ho schovat na jiné auto..
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Pay as you drive -&gt; novinka v POV
« Odpověď #61 kdy: 05 Září 2017, 09:54:42 »

To je to co někdy po skončení pojistky dostanete i na papíře.. že jste měl x měsíců pojištění a za tu dobu y pojistných událostí..
a podle mě přesně to vidí i online.
A jak píše Behemot.. při uzavírání pojistky jim to vyplivne jen jaký máte bonus.. nikdy nikdo neřešil jestli mám další auto a jestli chci bonus uplatnit a nebo si ho schovat na jiné auto..
Není nic horšího, než umřít blbý....na základě proběhlé diskuse jsem s pomocí možných kontaktů provedl určitou sondu do tohoto problému a výsledky po jejich sesumírování následně uvedu. Zjistil jsem, že tato problematika podléhá vývoji v čase a to poměrně značnému. Některá tvrzení v předešlé diskusi již prostě neplatí, případně platí mírně jinak.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]