30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tvrdili mi, že jsem studoval, hájí se bývalý strážník s falešnou maturitou  (Přečteno 2239 krát)

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

http://usti.idnes.cz/soud-teplice-straznik-dubi-padelane-maturitni-vysvedceni-p3r-/usti-zpravy.aspx?c=A170829_144455_usti-zpravy_vac2

Citace
Společně se ženou prý za několik dní ke škole jeli a údajně náhodou u ní narazili na jednoho z učitelů.
„Přisedl si k nám do auta a vyplnil mi přihlášku. Složil jsem dvoutisícovou zálohu na tablet s programem na plnění úkolů. Zaplatil jsem mu i školné. On mě informoval, že mi stačí rok studia, když už mám za sebou rok na jiné škole, ze které jsem právě po roce odešel,“ pokračoval obžalovaný.

To musí být IQ fakt na vysoký úrovni  ;D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

To musí být IQ fakt na vysoký úrovni  ;D

Já si naopak myslím, že přesně ví co a proč říká....
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tohle má taky snad všechny prvky moderní společnosti ....

"Na základě tohoto vysvědčení mu byl od listopadu zvýšen tarifní plat, přiznán zvláštní příplatek a osobní příplatek"
- papírové vzdělání insta zvyšuje mzdu nehledě na odvedenou práci ...

„Já vůbec nevěděl, že to vysvědčení je padělané. To mě podvedli. Já nikdy v životě nelhal“
- fízl co nikdy v životě nelhal ... fakt, nikdy ...

"Vyšetřování se rozjelo na základě anonymního trestního oznámení podaného na teplické státní zastupitelství."
- práskač
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.