30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policista musí vyjasnit kontrolu lídra pirátů Bartoše kvůli dredům  (Přečteno 4375 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Nahlídl jsem tam ráno a zase rychle to vypnul, protože takový zvratky se nedají číst.
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil

Já zvládl 5 stránek komentářů a snídat u toho... jo - jsem drsnej.. 8-) Je teda ale pravda že ty názory jsou neskutečné.. buď jsou to všechno starší kusy kterým se vyloženě stýská po dobách mládí, kdy péro ještě stálo a VB měla respekt... a nebo ta horší varianta - ti lidé to myslí upřímně a vážně nezávisle na věku a pak mě jen děsí, že je můžu mít třeba i za sousedy..
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

citace textu jedné písně - myslím že vznikla tak okolo 1930:
"Je to tak, třeba je to k nevíře,
že z biskupa putna dělá uhlíře.
 Je to tak, třeba je to k nevíře,
že mnicha dělá kutna, krunýř rytíře.

 Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka,
 kdo je nemá, ať od lidí pranic nečeká.
 Dokavad jsme nahatý, od hlavy až do paty,
 nikdo neví kdo je chudý a kdo je bohatý.

 Podle kabátu se svět měří,
 lháři ve fraku, každý věří.
 Protože, je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka,
 kdo v hadrech čeká na štěstí, ten se načeká".

Prostě vycházíme-li některým událostem maximálně vstříc, je možné že se pak stanou...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/447544-policista-musi-vyjasnit-kontrolu-lidra-piratu-bartose-kvuli-dredum.html

Kdo chce zvracet nechť nahlédne do "diskuse"

V diskusi jsou i příčetné názory..... Jinak pokud jde o Bartoše a dredy. Dredy znamenají identifikování se s určitou subkulturou a v té je nějaký ten fet normální. Plus ultralevicové názory. Neříkám, že je dobře, že fízlové kontrolujou lidi dle vzhledu, ale je to určiré vodítko, např. bezďák nebo somrující pankáč s čoklem před hlavákem bude myslím kontrolován častěji, než stejným místem opakovaně procházející kravaťák.

IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Citace
Dredy znamenají identifikování se s určitou subkulturou a v té je nějaký ten fet normální.

Nemusí být pravda. Třeba pro mě znamená potetovaný člověk kriminálníka (tedy identifikování se se subkulturou kriminálu). Takže řeším problém, proč tolik mladých holek už bylo v kriminále ... :) Takže by bylo dobré je preventivně kontrolovat. Nebo snad chcete tvrdit, že mám policejní myšlení? :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Ano a na moravě se chlastá ve velkym takže tam přece musí bejt každej věčně vylitej
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Citace
Dredy znamenají identifikování se s určitou subkulturou a v té je nějaký ten fet normální.
Nemusí být pravda. Třeba pro mě znamená potetovaný člověk kriminálníka (tedy identifikování se se subkulturou kriminálu). Takže řeším problém, proč tolik mladých holek už bylo v kriminále ... :) Takže by bylo dobré je preventivně kontrolovat. Nebo snad chcete tvrdit, že mám policejní myšlení? :)

Ještě jsem si vzpomněl na jednu hlášku, myslím že to byl film Proč. V hospodě jeden fanoušek prohlásil "tak snad můžu říct svůj názor, ne?" a obdržel odpověď - "ale taky za něj můžeš dostat pěkně přes držku". Diskuse o tom, kdo je ten povolanej ke "správnému" vidění světa je diskuse o houně.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Citace
"tak snad můžu říct svůj názor, ne?"

Já zase někde slyšel odpověď: "můžeš ale škoda mladýho života"

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Za komančů tady koloval vtip, že u nás i na Západě máme svobodu projevu. K tomu je na Západě navíc i svoboda po projevu.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Policista musí vyjasnit kontrolu lídra pirátů Bartoše kvůli dredům
« Odpověď #10 kdy: 29 Srpna 2017, 14:44:00 »

Případně se potkal Čech a Američana Američan říká:
"Tak co jak se máš"
"Aaale nemůžu si stěžovat. Co Ty?"
"No to já sice můžu, ale nemám na co"

Nicméně ot je už trochu OT :)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policista musí vyjasnit kontrolu lídra pirátů Bartoše kvůli dredům
« Odpověď #11 kdy: 29 Srpna 2017, 21:05:09 »

Citace
Dredy znamenají identifikování se s určitou subkulturou a v té je nějaký ten fet normální.

Nemusí být pravda. Třeba pro mě znamená potetovaný člověk kriminálníka (tedy identifikování se se subkulturou kriminálu). Takže řeším problém, proč tolik mladých holek už bylo v kriminále ... :) Takže by bylo dobré je preventivně kontrolovat. Nebo snad chcete tvrdit, že mám policejní myšlení? :)

Policejní myšlení ..... no já tu knížku  „O typech zločinných“ od Lombrosa neodmítám :-). Když je někdo pokérovanej, neznamená, že je kriminálník, může to být třeba motorkář. Nebo kriminálník. Nebo moje stále ještě manželka. Má ráda motorky, nechala si letos udělat hnusnou kérku  a byla kdysi odsouzená, takže se kruh uzavírá.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policista musí vyjasnit kontrolu lídra pirátů Bartoše kvůli dredům
« Odpověď #12 kdy: 29 Srpna 2017, 21:06:51 »

Ano a na moravě se chlastá ve velkym takže tam přece musí bejt každej věčně vylitej

Dyď taky jo  :P
IP zaznamenána