30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava  (Přečteno 5998 krát)

standa hra

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« kdy: 20 Května 2015, 03:14:46 »

Dobrý den
Prosím o radu jak postupovat. Při odbočování můj kolega nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu a došlo k drobné nehodě. Po nehodě poškozená tvrdila že jí nic není ale po tel .hovoru(poškozená) si zavolala záchranku s tím, že jí bolí hlava.
Moc prosím o radu jak se v této chvíli zachovat,(nic neřešit,počkat co se bude dít dále)nebo tomu nějakým způsobem předejít aby z toho nebyl trestný čin. Je pravděpodobné že poškozená nebyla připoutaná ale nedá se to dokázat.Nehoda se stala včera ráno v Praze.Dopraváci nehodu vyšetřovali. Poškozenou sanita neodvezla.hrozí z toho do budoucna nějaký průser? když si poškozená nechá napsat neschopenku na delší dobu?
Díky Všem co nám poradí jak se v tomto případě zachovat, podobné vlákno jsem tady nenašel tak jestli sem ho přehlédl tak prosím aspoň o odkaz.Standa
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #1 kdy: 20 Května 2015, 14:22:31 »

Dobrý den
Prosím o radu jak postupovat. Při odbočování můj kolega nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu a došlo k drobné nehodě. Po nehodě poškozená tvrdila že jí nic není ale po tel .hovoru(poškozená) si zavolala záchranku s tím, že jí bolí hlava.
Moc prosím o radu jak se v této chvíli zachovat,(nic neřešit,počkat co se bude dít dále)nebo tomu nějakým způsobem předejít aby z toho nebyl trestný čin. Je pravděpodobné že poškozená nebyla připoutaná ale nedá se to dokázat.Nehoda se stala včera ráno v Praze.Dopraváci nehodu vyšetřovali. Poškozenou sanita neodvezla.hrozí z toho do budoucna nějaký průser? když si poškozená nechá napsat neschopenku na delší dobu?
Díky Všem co nám poradí jak se v tomto případě zachovat, podobné vlákno jsem tady nenašel tak jestli sem ho přehlédl tak prosím aspoň o odkaz.Standa
BACHA !!! Kamarád podobně přišel o papíry na 1/2 roku + 30 kKč pokuta.....To si zase paní před vánocem uvědomila, že by si mohla udělat vánoční úklid a napéct cukroví na neschopence.

Co kolega uvedl do protokolu ?



« Poslední změna: 20 Května 2015, 14:28:41 od pk202 »
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #2 kdy: 20 Května 2015, 15:38:54 »

Dobrý den
Prosím o radu jak postupovat. Při odbočování můj kolega nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu a došlo k drobné nehodě. Po nehodě poškozená tvrdila že jí nic není ale po tel .hovoru(poškozená) si zavolala záchranku s tím, že jí bolí hlava.
Moc prosím o radu jak se v této chvíli zachovat,(nic neřešit,počkat co se bude dít dále)nebo tomu nějakým způsobem předejít aby z toho nebyl trestný čin. Je pravděpodobné že poškozená nebyla připoutaná ale nedá se to dokázat.Nehoda se stala včera ráno v Praze.Dopraváci nehodu vyšetřovali. Poškozenou sanita neodvezla.hrozí z toho do budoucna nějaký průser? když si poškozená nechá napsat neschopenku na delší dobu?
Díky Všem co nám poradí jak se v tomto případě zachovat, podobné vlákno jsem tady nenašel tak jestli sem ho přehlédl tak prosím aspoň o odkaz.Standa
BACHA !!! Kamarád podobně přišel o papíry na 1/2 roku + 30 kKč pokuta.....To si zase paní před vánocem uvědomila, že by si mohla udělat vánoční úklid a napéct cukroví na neschopence.

Co kolega uvedl do protokolu ?

Ať už uvedl cokoli, hrozba případného ublížení na zdraví by vedla přinejmenším mě k najmutí si advokáta. Tohle hrozí průserem.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #3 kdy: 20 Května 2015, 18:41:03 »

Dobrý den
Prosím o radu jak postupovat. Při odbočování můj kolega nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu a došlo k drobné nehodě. Po nehodě poškozená tvrdila že jí nic není ale po tel .hovoru(poškozená) si zavolala záchranku s tím, že jí bolí hlava.
Moc prosím o radu jak se v této chvíli zachovat,(nic neřešit,počkat co se bude dít dále)nebo tomu nějakým způsobem předejít aby z toho nebyl trestný čin. Je pravděpodobné že poškozená nebyla připoutaná ale nedá se to dokázat.Nehoda se stala včera ráno v Praze.Dopraváci nehodu vyšetřovali. Poškozenou sanita neodvezla.hrozí z toho do budoucna nějaký průser? když si poškozená nechá napsat neschopenku na delší dobu?
Díky Všem co nám poradí jak se v tomto případě zachovat, podobné vlákno jsem tady nenašel tak jestli sem ho přehlédl tak prosím aspoň o odkaz.Standa
BACHA !!! Kamarád podobně přišel o papíry na 1/2 roku + 30 kKč pokuta.....To si zase paní před vánocem uvědomila, že by si mohla udělat vánoční úklid a napéct cukroví na neschopence.

Co kolega uvedl do protokolu ?

Znám jednoho wohnoute kterej se nechal wohnout od ouradu za DN kde taky následně madam začala simulovat (fakt simulovala!) podmínku + 20k,- pokutu a noty odevzdal tuším na rok. Ale byla to i jeho chyba že jim vše odkýval (a doufal že to bude polehčující okolnost)
IP zaznamenána

standa hra

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #4 kdy: 20 Května 2015, 21:38:02 »

Ahoj
Děkuji za Vaše příspěvky a teď Vám popíšu co se dělo.
Cajti tam byli a kolega uvedl:Při projíždění křižovatky jsem nedal přednost vozidlu přijíždějícímu zpava po hlavní silnici-vozidlo jsem neviděl.To podepsal.
Byl tam prý dotazník:světla svítila
                            viditelnost jaká atd. Toto kolega podepsal nic víc.
Více zatím do protokolu nenapsal, policajti nic jiného nesepisovali, budou čekat na zdravotní zprávu a tvrdili, že to předají na magistrát. To je zatím vše co se týče nehody.Takže asi teď musíme čekat co bude dál.Ještě mě napadlo jestli bude nějaká delší neschopenka tak jestli si nemáme najmout třeba soukromého detektiva na tu osobu(fakt jí nic nebylo) aby jsme měli něco v ruce. Zatím díky ahoj Standa.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #5 kdy: 20 Května 2015, 21:43:59 »

Znám jednoho wohnoute kterej se nechal wohnout od ouradu za DN kde taky následně madam začala simulovat (fakt simulovala!) podmínku + 20k,- pokutu a noty odevzdal tuším na rok. Ale byla to i jeho chyba že jim vše odkýval (a doufal že to bude polehčující okolnost)

No šak to je přesně jako ten můj kámoš. Hned jak se to stalo, se ho ptám jestli do protokolu uvedl že bábu rozbolela ruka a volala sanitku až asi 20 minut po nehodě a on že to nic, že bábě doktorka vynadala že jí nic není a že jí ruku jenom vovázala obinadlem. říkám mu - neblbni udělaj tě, najdi si třeba falešnýho svědka, najmi si advokáta jiak seš druhej- ale že ne ...že taťka má nějaký známý a prej nemá dělat potíže a že to bude dobrý, že když nebude odporovat, tak mu daj maimálně bůra pokutu a řidičák nejvejš na 3 měsíce nebo vůbec.....no jak řekl tak udělal, dostal 30 tisíc pokutu a 6 měsíců ŘP a když si v půlce zažádal, tak dělali takový kůže že to stejně dostal asi jenom o 3 tejdny dřív než vypršel půlrok..... 
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #6 kdy: 21 Května 2015, 01:04:27 »

Polehčující okolnost funguje jenom v amerických filmech :D
No já bych nestahoval kalhoty.... Třeba přijde zpráva, rána do hlavy, projedou ji rentgenem, CT a nezjistí nic + oděrky, ošetřeno bez dalších následků. Pak to bude "jenom" o pokutě a notách.
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 188
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #7 kdy: 21 Května 2015, 09:28:24 »

Rozhodne at sahne po DOBREM advokatovi a velky pozor na jeho reference, nekteri te jen financne odrbou, reknou neslo nic delat a dopadnes stejne jako bez nej...
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #8 kdy: 21 Května 2015, 11:56:05 »

K tomu advokátovi, mohu doporučit pana Maxu (608 213 300). Ted řešil sražení chodce pro mého otce, výsledek: viník nebyl zjištěn a okolnosti nebyly zrovna příznivé.  :)
IP zaznamenána

standa hra

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda- Poškozenou pani rozbolela hlava
« Odpověď #9 kdy: 22 Května 2015, 07:19:03 »

Tak díky Všem co jste napsali, ještě se chci zeptat: Teď asi musíme počkat co bude dál?
a děkuju za kontakt.
IP zaznamenána