30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Udal jsem Helmuta  (Přečteno 3597 krát)

Nordkapp

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
[?] Udal jsem Helmuta
« kdy: 23 Září 2016, 20:02:43 »

Zdravím,
nedávno jsem se konečně dočkal a přišla mi první výzva, abych zaplatil odpustek. Udal jsem kamaráda Helmuta, kterému jsem tenkrát svěřil auto, akorát jsem v roztržitosti v dopisu napsal jen číslo jednací... Brzo tomu bude 60 dní od domnělého přestupku, ale od úřadu nic nepřišlo ani Helmutovi na doručovací adresu, ani mně. Chci se Vás tak pro jistotu zeptat, jestli může úřad stavět na tom, že jsem nenapsal spisovou značku.

Děkuju, Nordkapp
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Udal jsem Helmuta
« Odpověď #1 kdy: 23 Září 2016, 20:15:01 »

Mě to přijde naprosto v pořádku. Č. j. to dostatečně identifikuje a kdyby úřad myslel, že podání je chybné, tak má povinnost vyzvat k opravení či doplnění.
IP zaznamenána

Nordkapp

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Udal jsem Helmuta
« Odpověď #2 kdy: 27 Září 2016, 15:59:07 »

Děkuju. Uvidím, jestli vůbec něco přijde :D
IP zaznamenána

ridic951761

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Udal jsem Helmuta
« Odpověď #3 kdy: 03 Listopadu 2016, 19:47:19 »

:D

velmi pekne a poucne pro zelenace jako jsem ja.
Stal jsem se pyratem protoze jsem parkoval o 15 minut dele v zone pro parkovani v Praze a vyblejsklo mne to spionske eltodo auticko s kamerama cili mozna dojde k pokusu abych zaplatil odpustek. Uz si pripravuju strategii co delat. Asi napisu kamose z Madarska s korespondencni adresou do meho bytu?
Je to pakaz... vsichni ti urednici by meli jit hrabat listi nekam do parku misto tech pi.... co rozesilaj
........ doufam ze ta hromadna zaloba na ten velkotunel a poradce z temesvaru pro placeny parkovani v Praze bude slavit uspech.
IP zaznamenána