30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odtah pri blokovem cisteni v nepritomnosti  (Přečteno 4173 krát)

Tomfox

  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Odtah pri blokovem cisteni v nepritomnosti
« kdy: 12 Listopadu 2015, 22:36:04 »

Ahoj,
nemate nekdo zkusenost s odtahem v dobe vasi nepritomnosti?
Byl jsem sluzebne mimo a cca v puli me nepritomnosti probehlo blokove cisteni a kchar mi samozrejme odtahli. Zitra pro nej jdu, tezko bez auta existovat, ale zajimalo by mne jak dostat penize zpet. Co jsem vyguglil, tak pokud prokazu, ze jsem se o tom nemohl dozvedet (zamestnavatel potvrdi), tak mam realnou sanci na vraceni penez. Predpokladam ale, ze se musim obratit na magistrat, s odtahovkou asi nic nevyridim. Stalo se v Brne-stred.
Mate to nekdo zmakly v praxi?
Diky.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Odtah pri blokovem cisteni v nepritomnosti
« Odpověď #1 kdy: 13 Listopadu 2015, 08:57:11 »

Není to jednoduché, protože seznam ulic k čištění vyvěšují dopředu na webu. Musíte prokázat, že jste se ani zde nemohl seznámit s termíny blokového čištění. Spíš to směřujte na to, že jste náhle musel služebně odjet. Pokud zaměstnavatel Vám v tom pomůže, pak není nulová šance…
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odtah pri blokovem cisteni v nepritomnosti
« Odpověď #2 kdy: 13 Listopadu 2015, 18:28:42 »

Statisticky je to cca polovina případů, kdy se ve stejné situaci platba vrací.
IP zaznamenána

Tomfox

  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Re:Odtah pri blokovem cisteni v nepritomnosti
« Odpověď #3 kdy: 15 Prosince 2015, 16:49:28 »

Ahoj vsem,
s radosti muzu konstatovat, ze moje neodbytnost slavila uspech a penize mi byly vraceny. Rad bych povzbudil vsechny, nenechavejte se jen tak vojet o penize a bojute!
Par rad jak jsem je nakoupil. Asi se ale neco bude lisit mesto od mesta.
Kdyz budete mit odtazene auto v dobe vasi nepritomnosti, je bohuzel potreba jit si ho vyzvednout, zaplatit za odtah a teprve s naslednym lejstrem to jit resit. S odtahovkou nejednejte, ta ma vetsinou ramcovou smlouvu s magistratem a penize vam na 100% nevrati. Na magistrate vysondujte, kdo se resenim pokut zabyva. V mem pripade to byl usek ochrany prirody (nechapu to taky proc  ??? ) a tam na ne pisemne vyrukovat s zadosti o vraceni penez. Magistrat se musi vyjadrit (myslim ze na to maji 30 dni) a pripadne vyargumentovat negaci vasi zadosti. Z neoficialnich zdroju jsem se dozvedel, ze to skoro nikdo nedela (typicky uvazovani: zabil jsem uz nejakej cas>mam uz auto>zabiju dalsi cas s papirovanim>vysledek je nejistej>seru na to>/dev/null), magistrat tak nema nachystany zakopy na vas protiutok, nemaji na to ani nejaky specialni pravniky a tak se neodbytny lidi snazi resit co nejrychlejc, tim ze jim penize vrati, jen aby se to nedostalo nekam k soudu a prosty lid nezjistil, ze se i s odtahem da bojovat.
Za zvlastni povazuji, ze na konec ode mne chteli orginal potvrzeni o odtahu a nestacila jim kopie. Cul jsem nejakou certovinu, tak jsem si nechal udelat kopii a potvrdit na ni odevzdani orginalu, ale nic se nestalo a penize prisly.
Kdyby nekdo potreboval, prikladm i zadost pro magistrat se kterou jsem uspel. Snad to nekomu pomuze.
IP zaznamenána