30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tok - dalsi fantazie  (Přečteno 7010 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 214
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Tok - dalsi fantazie
« kdy: 04 Října 2016, 08:26:40 »

http://ekonomika.idnes.cz/debata-ministr-dopravy-dan-tok-idnes-tv-rozstrel-f69-/eko-doprava.aspx?c=A160930_131249_eko-doprava_jan

body:
 -zpozdeni na D1  - zanedbatelne, staci vyjet 10 min drive a do cile dojedu vcas
- kolony jsou zpusobeny nekazni ridicu, nikoliv idiotskym zuzenim radove v desitkach km, na kterych se nic neopravuje a nepritomnosti PCR, ktera by mohla ZIP zajistit
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2016, 09:35:49 »

zrovna vcera me znamy prubezne informoval, jak sice vyjel o 15 min driv, ale nejakym strasnym nedopratrenim zbesilych ridicu, co nechteji dojet vcas a proto brzdi stravil on krome doby jizdy dalsi 3:50 (cti tri hodiny a padesat minut) postavanim v kolone
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #2 kdy: 04 Října 2016, 09:42:22 »

Včera jsem v rádiu zaslechl nějakou ženskou, co nasraná kňučela jak už 3/4 hodiny stojí v koloně. Zatimco 2 kamiony na boku přes téměř celou komunikaci před ní jsou naprosto vedlejší a paní by je nejspíš autem přeskočila aby byla rychleji v cíli.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #3 kdy: 04 Října 2016, 10:13:06 »

Mě se líbí, jak, zřejmě, kdokoliv, kdekoliv může prostě nasázet značky jak mrkev na jaře a nechat je tam jak chce dlouho. Jel jsem o víkendu po D6 mezi Sokolovem a Chebem. Najednou snížení rychlosti na 100 .. po chvíli na 80 .. nikde žádná pracovní aktivita ani kužel.. po dvou kilometrech ukončení omezení rychlosti.
Pak se nemůžou divit, že řidiči jim na to kašlo a jsou naštvaní.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #4 kdy: 04 Října 2016, 10:20:13 »

Me by zase zajimalo proc dnes na prazskym okruhu byla dvouhodinova kolona, proc mi v radiu rikaj ze sw mam vyhybat okruhu a jet pres mesto? Taky nekazen ridicu?

Tahle luza jmenem Tok by mel byt ten posledni kdo tu bude moralizovat.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #5 kdy: 09 Října 2016, 22:52:06 »

nevím proč by měla PČR zajišťovat nějaký ZIP
jestliže ze dvou pruhů se stávají dva zúžené, není třeba ZIPu ( jo, mohli by tam hlídat "bezdůvodně pomalou jízdu")
a že nějaký debil schválí na nejvytíženější komunikaci v zemi přechod pouze do 1 pruhu, to je spíš na Chocholouška než na PČR...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #6 kdy: 10 Října 2016, 09:57:00 »

Mě se líbí, jak, zřejmě, kdokoliv, kdekoliv může prostě nasázet značky jak mrkev na jaře a nechat je tam jak chce dlouho. Jel jsem o víkendu po D6 mezi Sokolovem a Chebem. Najednou snížení rychlosti na 100 .. po chvíli na 80 .. nikde žádná pracovní aktivita ani kužel.. po dvou kilometrech ukončení omezení rychlosti.
Pak se nemůžou divit, že řidiči jim na to kašlo a jsou naštvaní.

Na tom konkrétním úseku je to díky domrdaným mostním dilatačním spárám v kombinaci se zatáčkou. Tam to má opodstatnění a sám tam brzdím právě na 80kmph ... IMO by stejným způsobem měla být rychlost omezena i na pár dalších místech na D6, minimálně za mokra. Alespoň do opravy komunikace (předpokládám reklamační řízení).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #7 kdy: 10 Října 2016, 14:39:39 »

Co se spárama?

Jinak nejenom o Ovy maj zvlněnou vozovku. Tuhle to zase bylo na JS v prdeli, tak sem to objel přes kopec a po vokruhu. Nevim přesně kde to tam je, ale je tam krátkej úsek s asfaltem místo betonu. V tom místě se to vlní jak moře, bylo to tam jak na horské dráze. Značka žádná.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #8 kdy: 10 Října 2016, 19:20:15 »

Největší prdel bude v zimě na D1 u Beranova. Nechat zúženou dálnici přes zimu na Vysočině je na Chocholouška.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #9 kdy: 10 Října 2016, 23:17:33 »

Co se spárama?

No když jsem tam jednou prolít dvě kila tak jsem přemýšlel jestli mám pokračovat směrem domů, nebo radši rovnou na servis. V kombinaci s mokrem a zatáčkou (ideálně kolem bodu mrazu, kdy most namrzá) ... Na tý D6 jsem už pár aut dokurvil a taky pár rozstřelil ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #10 kdy: 10 Října 2016, 23:29:39 »

Tam nevim, já jezdim jenom po Strašecí a tam je to celý cajk. Asi proto, že to je relativně nový. Pomíjím akorát ty zúžený dlouhatánský kilometry kde se většinu dne nic neděje a když, tak tam něco kopou na dvaceti metrech.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #11 kdy: 11 Října 2016, 00:06:04 »

To my tu máme novej obchvat (úplně nová silnice) ... a ani ne po roce máme na dilatačních spárách osázeny  ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #12 kdy: 11 Října 2016, 12:03:15 »

To my tu máme novej obchvat (úplně nová silnice) ... a ani ne po roce máme na dilatačních spárách osázeny  ...

Je potřeba si uvědomit, že silnice staví dodavatel jako zdroj budoucích příjmů z oprav.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #13 kdy: 11 Října 2016, 19:10:43 »

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zavalenou-dalnici-d8-ohrozuji-dalsi-mozne-sesuvy-3153

„Klient má vlastní znalecké posudky, ze kterých vyplývá, že k závalu došlo vlivem nevhodného umístění dálnice a vlivem srážkové činnosti. Lom je tam přes 100 let a nikdy s ním nebyl problém, dálnice je tam tři roky a najednou problém je,“ řekl Sedláček. Statisíce tun zeminy zasypaly rozestavěnou dálnici v červnu 2013.

Tohle je teprve prdel. Kamenolom Zbraslav jím říkal ať to tam nestavěj, že to není dobrý. Stát řekl ne, postavíme to tam. Taky tak udělali, a ejhle, ona se tam sype nějaká hlína pořád. Určitě za to může ten kamenolom (řekl Ťok), tak je zažalujem a budem po nich chtít zaplatit 1 miliardu.

IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil
Re:Tok - dalsi fantazie
« Odpověď #14 kdy: 13 Října 2016, 22:59:05 »

stačí kouknout třeba sem
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?p=136410#p136410
lom měl problém s vodou už v době, kdy nějaký kámenzbraslav vůbec neexistoval
IP zaznamenána