30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nová data z Prahy  (Přečteno 14984 krát)

sh0rty

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #15 kdy: 01 Června 2016, 06:54:52 »

Takže Blanka zatím není zapnutá, nebo je ta mapa jenom pro zmatení nepřítele?

Blanka by podle kluků z dalnice.cz už fungovat měla.

http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=133&start=1000
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #16 kdy: 01 Června 2016, 20:37:41 »

Jak tam psali o té měřené padesátce mě přimělo to sledovat a přijde mi, že si sladili úsekovky a začaly toho kurvy na tvrdku zneužívat. Z posledních několika cest bylo ve Strahovským jednou odstavený auto, tam měla padesátka a ty další cedule smysl. Jinak je minimálně dóle v Mrázovce je poslední dobou padesátka trvale furt, pro hovno, většinou je tam malej až střední provoz. Ví o tom někdo něco? Jak je to vlastně s tou povinností každou instalaci/změnu značení schvalovat opicií tady u těch elektronickejch značek?
« Poslední změna: 23 Června 2016, 21:26:06 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #17 kdy: 23 Června 2016, 17:56:40 »

To: Derek + all:
malá změna stran PČR aut na D8. Hnusný bleděmodrý Prassat už není. Dnes mě na exitu Kralupy stavěl Superb, od Zdib se na mně lepil a bylo vcelku jasné, že je to PČR. Jel jsem celkem svižně, nicméně Genevo nic nehlásilo a Polcam v tom nemají. Takže jsem ho pustil před sebe, registroval spolujezdce-bloncku, jak se na mně ohlíží a čekal, co se bude dít. STOP atd. Vystoupila pohledná policistka - že dálniční kontrola, doklady atd. Prý jsem jel hodně rychle, v silném provozu a často přejížděl z pruhu do pruhu. Že by to bylo za 3 bodíky a že by mě ty "krabičky" pověšené na čelním skle jednou taky zachránit nemusely, atd.... atd... nicméně zkoukla papíry, promluvila mi do duše, ať jezdím bezpečně a opatrně, moje opakované zařazování-se do pravého bez blinkru neřešila a ani mi nedala fouknout :'( kam ten svět spěje. Když už jsme se spolu bavili, poptal jsem se, co dělá onen výše zmíněný Prassat a bylo mi sděleno, že už není, že jen ty Superby. Fotka mazlíka v příloze.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #18 kdy: 23 Června 2016, 18:18:16 »

Měls tý krávě říct, že jí by ty jejich krabičky na sklech nezachránily určitě.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #19 kdy: 23 Června 2016, 18:26:33 »

Měls tý krávě říct, že jí by ty jejich krabičky na sklech nezachránily určitě.

Njn. měl jsem zrovna dobrou náladu a kontrolu neřešil, ostatně byla velice krátká. Vlastně ani netuším, proč mě stavěli, když v podstatě nic nechtěli.... patrně aby vykázali nějakou činnost a zabavili se...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #20 kdy: 23 Června 2016, 21:28:10 »

Další co nemá na žárovky? Nebo jenom zapomněl jak se hejbá páčkou?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #21 kdy: 23 Června 2016, 22:06:06 »

Jj žárovky a páčky. Pokud máš na mysli návrat po předjetí do pravého bez blinkru, mám za nadbytečné blikat, když mám předjeté auto x metrů za sebou a vidím je v zrcátku. Bavíme se o dálnici a výhradně o návratu do pravého.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #22 kdy: 23 Června 2016, 22:10:35 »

Tož já třeba blikám dycky, i na úplně prázdný dálnici, i na prázdný křižovatce ve tři ráno. Protože to mám zautomatizovaný. A lepší blikat víc než míň, co kdyby …
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #23 kdy: 23 Června 2016, 22:16:02 »

Přesně tak. Pak zapomene blikat před předjížděním, a nakonec to bude jako třetina (a to se zhoršuje) blbečků co napřed bezdůvodně skoro zastaví a pak si v polovině zatáčky vzpomene, že jako zabliká že teda vodbočuje.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #24 kdy: 23 Června 2016, 22:17:16 »

Já také, i když zajíždím do parkovacího místa u obchoďáku
Citace
Protože to mám zautomatizovaný.
Raději 100 zablikat "zbytečně", než 1 x nezablikat. Snažím se to, abych byl dostatečně dopředu čitelný. Párkrát se mi to dost vyplatilo: např. jsem se rozhodl předjet autobus v táhlé pravotočivé zatáčce na přerušované čáře - viděl jsem dost před něj, byl tam sám, nikdo před ním ani v protisměru. Dal jsem levý blinkr, chvíli čekal abych si ujasnil situaci v oblasti, kam jsem přes něj momentálně neviděl a chystal se předjíždět, on v tom momentě vyhodil levý blinkr také. Dešifroval jsem to jako varování a zalez zpět. Ejhle, za pár sekund v protisměru prosvištěla sanitka na majácích bez houkačky. Viděl jsem dostatečně daleko pro protijedoucí tak do 100 km/h, přišlo mi to dostatečné.
« Poslední změna: 23 Června 2016, 22:35:51 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #25 kdy: 23 Června 2016, 22:22:26 »

Tož já třeba blikám dycky, i na úplně prázdný dálnici, i na prázdný křižovatce ve tři ráno. Protože to mám zautomatizovaný. A lepší blikat víc než míň, co kdyby …

Což mi připomíná, jak jsem někdy v r. 99 v Berlíně přecházel taky cca ve 3 ráno přechod na červenou, široko daleko žádné auto, nic........ a nějaký Germán čekající na protější straně na zelenou se mě seriosně ptal, zda nejsem krank s očima. Taky to měl zautomatizovaný.

Blikám, když to má smysl. Např. neblikám, když vyjíždím z kruháče a zrovna není komu blikat. A naopak nemám rád lidi, kteří vyjíždějí, vidí, že čekám a nebliknou.

IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 926
    • Zobrazit profil
Re:Nová data z Prahy
« Odpověď #26 kdy: 24 Června 2016, 11:23:02 »

To: Derek + all:
malá změna stran PČR aut na D8. Hnusný bleděmodrý Prassat už není. Dnes mě na exitu Kralupy stavěl Superb, od Zdib se na mně lepil a bylo vcelku jasné, že je to PČR. Jel jsem celkem svižně, nicméně Genevo nic nehlásilo a Polcam v tom nemají. Takže jsem ho pustil před sebe, registroval spolujezdce-bloncku, jak se na mně ohlíží a čekal, co se bude dít. STOP atd. Vystoupila pohledná policistka - že dálniční kontrola, doklady atd. Prý jsem jel hodně rychle, v silném provozu a často přejížděl z pruhu do pruhu. Že by to bylo za 3 bodíky a že by mě ty "krabičky" pověšené na čelním skle jednou taky zachránit nemusely, atd.... atd... nicméně zkoukla papíry, promluvila mi do duše, ať jezdím bezpečně a opatrně, moje opakované zařazování-se do pravého bez blinkru neřešila a ani mi nedala fouknout :'( kam ten svět spěje. Když už jsme se spolu bavili, poptal jsem se, co dělá onen výše zmíněný Prassat a bylo mi sděleno, že už není, že jen ty Superby. Fotka mazlíka v příloze.
A fotka bloncky je kde?
IP zaznamenána