30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 5

Autor Téma: Policie chrání činitele v Audi S6  (Přečteno 25808 krát)

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Policie chrání činitele v Audi S6
« kdy: 14 Prosince 2016, 12:00:52 »

https://www.garaz.cz/magazin/novinky/3002539-v-provozu-jsou-historicky-nejsilnejsi-vozidla-policie-cr-audi-s6-4-0-tfsi-se-450-konmi

no jo, na to proplétání se po Praze potřebuješ minimálně 400poníků pod kapotou  8)
IP zaznamenána

Delphin

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #1 kdy: 14 Prosince 2016, 15:23:23 »

Ty starší A6 jsem dost často potkával u Mikulova, dělaly doprovod od hranic, takže myslím, že najeto budou mít opravdu hodně. Jen mi nesedí, že by v před face předchozí generace A6 byly 3.0 TFSI. Nejsou tam klasické 3.2 FSI nebo 4.2 FSI? A6 4.2 FSI V8 Policie určitě používá v černé jako starší ředitelská auta a možná i u ochranné služby.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #2 kdy: 20 Prosince 2016, 17:33:59 »

Nové vozy mají nahradit starší AUDI A6 3.2 quattro, která jsou ještě v původním barevném provedení policie, budou dále využívána v silničním dohledu dopravní policií.

 ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #3 kdy: 21 Prosince 2016, 01:27:52 »

s těmahle bych výkonově měl už asi trochu problém  ;D   ale stejně sou to paka a za chvilku je roztřískaj..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #4 kdy: 22 Prosince 2016, 00:29:59 »

s těmahle bych výkonově měl už asi trochu problém  ;D   ale stejně sou to paka a za chvilku je roztřískaj..

Jen aby to tak doopravdy nebylo. Řídil jsem to a jestli do toho někdo přesedá z Passatu nebo Octavie, tak potěš koště. To auto je fakt raketa.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #5 kdy: 25 Prosince 2016, 23:15:44 »

já v to doufám.. nevidím jedinej důvod, proč by zedník měl řídit, ba dokonce auto takového typu... a když chtěj reprezentovat, co třeba místo německé techniky, převlečenou německou za naši vlastní - SS .. škoda superb, to je podle mě dostatečně reprezentativní auto :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #6 kdy: 25 Prosince 2016, 23:47:41 »

Možná proto, že schadewerke má předraženej šrot a to tak, že už to nechtějí kupovat ani firmy, který normálně maj slevy, který si koncák neumí ani představit?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #7 kdy: 26 Prosince 2016, 14:25:23 »

Ale pane Behemot, co se čertíte. Co vy byste si, za ten milion vč. DPH jako fleetovou káru představoval?
To nic nemění na tom, že ten nákup je neskutečná arogance moci. Pochopil bych ho ještě v neoznačeném provedení u dálničních stíhačů (podobné praktiky neschvaluji, policejní "honění" je prasárna, ale aspoň by jim už opravdu téměř nikdo nemohl ujet), ale k čemu je taková S6 dobrá do diplomatické kolony? Vždyť ten hradní superb bude vypadat směšně
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #8 kdy: 26 Prosince 2016, 15:40:23 »

Nevsiml sem si ze by nekde sla cena..
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #9 kdy: 26 Prosince 2016, 18:35:44 »

Pokud je někdo schopen dát milion za škodovku tak tomu není pomoci  :D Za milion se dá koupit novej Mercedes, Jaguar, Audi, BMW a spousty dalších vozů.

Superb reprezentativní auto?  ;D Jako reprezentativní auto si představuji Audi A8, Mercedes S, BMW 7, vše ideálně v longu ale Superb stojí kde komu ve stodole a lezou mu po tom slepice, ani se Klausovi nedivím že s tím nechtěj jezdit a řekl na férovku že to v něm drncá.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #10 kdy: 26 Prosince 2016, 18:56:37 »

Však místní vohnouti nejsou s to pochopit, že to není ždná limuzína, je to auto vyšší středí třídy, stejně jako třeba prasát. Limuzínu schadewerke vůbec nemá a nikdy neměla.

Vochcáfka je auto nižší střední třídy, něco jako golf, takový rodinný auto social edition, rozhodně na tom není nic úchvatnýho. A fóbie moc oponentů nemá, bývalo Polo, ale vo to moc zájem fkombíku není, protože to je úplnej low-end. To jenom tady se vohnoutům prodávají auta jako o půl až celou třídu výš, včetně ceny, byť to je křáp co to tam ani omylem nepatří.

Bohužel takoví pitomci zabili kvalitní automobilky jako Saab nebo Volvo…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #11 kdy: 26 Prosince 2016, 19:44:55 »

A co v tom BMW za milion bude lepší? Co si za ten milion koupíš? 320d? Vždyť prémie v tomhle segmetu a za tyhle prachy nic zázračnýho nenabízí. 28i od BMW je omyl na kolech, 2.0TSI ho kulturou projevu vypráší kdykoliv si zamane. 20d vs. 2.0TDI? Nevím, nejel jsem, nebudu soudit. Ale pochybuji, že to bude lepší. Jooo, kdyby 28i byl pořád R6, mohli bychom se bavit. Ale v dnešní době? Vždyť je to ten samej shit. Prémiovost začíná u šestihrnků (současná produkce Volva patří do koše komplet) a to za milion nové nepořídíš. Tak na co si hrát?  ;) Nůžky mezi prémií a mainstreamem se povážlivě zavírají.
Ano, Superb ani Okta nejsou reprezentativní vozidla. Ale funkci přesunu svého řidiče z bodu A do bodu B zvládají velmi solidně. Že Superb není důstojné reprezentativní vozidlo taky uznávám. To nic nemění na tom, že jako fleetové auto, kde je kladen důraz pouze na náklady a spolehlivost, dává koncern napříč třídami pořád největší smysl. Nevšiml jsem si, že by korporáty Škodovku nějak razantně opouštěly.

Já bych si to za svoje prachy ale taky nekoupil  ::)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #12 kdy: 26 Prosince 2016, 19:48:45 »

Hnůjdaj nabírá docela podíl.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #13 kdy: 26 Prosince 2016, 22:13:38 »

u většiny firem je to nastavením vnitřních pravidel
tedy obchoďák má oktu, ale max. 1,6
vedoucí obchodního může mít dvoulitra
jeho šéf už pašíka socialedition atd.

a logicky nechtějí 3-5 značek v parku, protože takhle řeší jen jedno servisní místo

možná tak ředitel si šáhne na báwo nebo meda

ale jsme tu OT
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Policie chrání činitele v Audi S6
« Odpověď #14 kdy: 26 Prosince 2016, 22:17:35 »

Pokud je někdo schopen dát milion za škodovku tak tomu není pomoci  :D Za milion se dá koupit novej Mercedes, Jaguar, Audi, BMW a spousty dalších vozů.

Superb reprezentativní auto?  ;D Jako reprezentativní auto si představuji Audi A8, Mercedes S, BMW 7, vše ideálně v longu ale Superb stojí kde komu ve stodole a lezou mu po tom slepice, ani se Klausovi nedivím že s tím nechtěj jezdit a řekl na férovku že to v něm drncá.

S tím nemůžu absolutně souhlasit.. Superb mi osobně jako reprezentativní auto pro určitou skupinu lidí příjde naprosto v pohodě, jel sem v té poslední generaci, byť to byla asi 110kw verze, což byla teda dost tragédie, ale v nejsilnější motorizaci, bývalá II.gen s V6 si myslím, že nebylo nezajímavý auto.. Samozřejmě A8 a spol je naprosto úplně jinde a nedá se to srovnat, ale taky je to pro jinou sortu lidí.. Zvlášť vrcholné verze je naprosto jinde.. Navíc, audi je pořád koncern, byť zpracováním rozhodně nejlepší ( dvě jsem měl, z toho jedno S, vlastně i stejný model) teď mám jinej rychlej koncern a je to spotřebák.. Mercedes šel velmi nahoru, takže tam ano, ale za milion nekoupíš reprezentativní auto z těchto tří ani omylem a už vůbec né nové.. BMW? na to, jak mám, nebo spíš měl jsem tuhle značku rád, tak teď produkuje sračky, nekvalitní naleštěná bída.. a to tak od roku 08+.. opět osobní zkušenosti.. za milion opravdu radši full vybavenýho superba s nejsilnějším motorem, než totálně oholený bmw v základu, stejně tak ostatní.. dyť je to pak pro smích, když někdo přijede v béemwé s placatejma sedačkama v základu a ještě v textilu :D
a když se bavíte ještě o 20d, jezdil jsem s 320d rv.05 ve velmi pěkné výbavě, skoro plná a v čechách v téhle kombinaci jich je jak šafránu.. projev motoru skoro jak benzín, plynulý zátah až k maximu, žádný vocpoda a ve 2000ot./min konec, zrychlení na kilo kolem 6-7s a spotřeba byla pod 7litrů prasácké jízdy město a kousek mimo...

takže asi tak.. škodovku si sice nekoupím, ale mimojiné i proto, že nedělá auta, která mi vyhovují.. jo kdyby vw povolil kdysi Tudor, to by byla jiná 8) nicméně nechápu, proč na ní lidi nadávaj, octávka je podle mě naprosto v pohodě auto pro rodinu, ničím se nevytahuje, vostudu neudělá..

o hjundé nemá smysl mluvit, nechápu jak si to někdo může koupit.. stejně jako vy nechápete lidi se škodovkama :))
IP zaznamenána
In dubio pro reo
Stran: [1] 2 3 ... 5