Ukončené případy > Jiné

[WIN] Nepředložení ŘP

(1/6) > >>

Číkus:
Dne 03.03.2021, když byl platný zákaz cestování mezi okresy bez dostatečného důvodu, jsem se vydal na hranici okresů Brno-Venkov a Blansko a po různých cestách přejížděl mezi okresy tam a zpět. Měl jsem v plánu ulovit nějakou hlídku parazitů a sdělit jim, že účelem mé cesty je porušit platné nařízení vlády a spáchat tak přestupek. Zajímalo mne, zda je takový důvod dostatečný pro cestování mezi okresy. Bohužel se mi ale nepodařilo žádnou hlídku ulovit. Vrátil jsem se tedy zpět do Brna, kde pravidelně šaškovali (policejní a armádní) paraziti na kruháči u NC KrPole. Měl jsem v plánu jezdit kruháč dokola tak dlouho, až si mě stáhnou na tu obslužnou komunikaci uprostřed, kde následně buzerovali řidiče. Asi kvůli pražské RZ si mne šašek oblečený v maskáčích a reflexní vestě (zajímavá kombinace) stáhl doprostřed hned na první průjezd.

Následně mi bylo pomoženo a ochráněno od retardovaného fízla Peňáze. Při této buzerační kontrole jsem nepředložil ŘP. Retardovaný fízl Peňáz to chtěl řešit domluvou, ale trval jsem na tom, že na domluvu nepřistupuji.

Už jsem se bál, že tahle taškařice zůstane zapomenuta a bude promlčena, ale 04.11.2021 mi bylo doručeno oznámení o zahájení řízení a předvolání k ÚJ od dědka Rozkopala. Tím bylo zahájeno správní řízení.

Na ÚJ dne 19.11.2021 (protokol) jsem se seznámil se spisem. (Už víte, proč fízla Peňáze považuji za retardovaného?)

Na další pokračování se moc těším.

ladin:
Na polozenou otazku si nejsem jisty odpovedi, me to prijde cele naprosto klasicke, byt velmi pekne zakoncentrovane do jednoho pripadu. Napadaji me slovickareni jako napomenuti/domluva, pripadne mit u sebe versus predlozit. Asi nikoho neprekvapi, ze zastavuje neznamo kdo, z neznameho duvodu, pozaduje sam nevi co, vadi nepredlozeni plastove karticky, prestoze si sam vylustruje platne udaje, predava dale neco, o cemz defacto tvrdi, ze to nema zadnou spolecenskou nebezpecnost, identifikuje cloveka s rouskou atd.

Moto007:
vidím dobře zahájeno 22.12.2021 8)

Číkus:
Moto007> To jsem si ani nevšiml! Dobrý postřeh!

Moto007:
Číkus - dik  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi