30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nové parkovací zóny Praha  (Přečteno 10610 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Tři minuty parkování
« Odpověď #15 kdy: 01 Září 2016, 11:24:01 »

... takže by úředníci sami měli dokázat, že se auto po celou dobu mezi přejezdy snímacího vozidla nepohlo z místa (což bude asi těžké, pokud tam není nějaká venkovní kamera snímající ulici). Nebo už to mají nějak ošetřeno?

Podle mně se budou snažit mozkovým myšlením přijít na to, že se podle videa auto ani o centimetr nepohlo... ale zajímavej pokus to bude.
Upřímně zatím jsem se napráskal na dva "parkovací" delikty v Praze - první z 12/2015 odpustek dorazil v 01/2016 ve lhůtě jsem naprásknul sama sebe a dodnes ticho po pěšině. Vzhledem k tomu, že mají mít poruchovost 10% *) - což odpovídá cca 2000 chyb denně bude z toho podle mně vyjíždět pouze bambilión odpustků a kdo zaplatí zaplatí a kdo nezaplatí toho nebudou vůbec řešit.

*) odvozeno z toho že se chlubí 90% úspěšností....
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Nové parkovací zóny Praha
« Odpověď #16 kdy: 01 Září 2016, 16:48:06 »

Mne zaujala spíše jiná věc. Běžne MP nechává být auto, pokud v něm sedí řidič a stojí na modré. Mnohokrát se mi stalo, že jsem někde čekal, třeba 15 minut, prošel kolem MP, viděl mne uvnitř a nic neřekl. Nicméně ale co to automatizované zařízení. Pokud budu navíc čelem k chodníku, tak na to ani nemusím přijít a pak mi přistane doma obálka s výpalným.
Co myslíte? Dá se to nějak řešit?
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Nové parkovací zóny Praha
« Odpověď #17 kdy: 02 Září 2016, 13:34:21 »

No přece kolegou, který Vás viděli mezitím vyjet a zajet  ;D
IP zaznamenána