Poradna > Komerční služby, advokáti

Řešení přestupků 2019

<< < (2/2)

Právní ochrana řidičů:
@kdo: Hezký zpracovaný pohled na celý trh. Dovolím si jen reagovat na tu část, která se týká nás, kdy nás nejdříve vlastně doporučujete a pak ne na základě mého neaktivního profilu na LinkedIN, kde už jsem si vše radši změnil.  ;) Co je více vypovídající je ta doména, bohužel jsem dříve provozoval web obhajobaridicu.cz s obchodními partnery, kdy jeden se ukázal, jako člověk se kterým jsem spolupracovat neměl, díky tomu vzniklo obhajobaridice.cz a ta stejná osoba stojí za zakazrizeni.cz jako weby. Mě a můj tým advokátu to tedy donutilo najít řešení v podobě založení nové značky, kdy jsme si na to pořídili i již existující společnost, která jak jste správně našel se jmenovala naprosto jinak ve svém začátku.

A pokud Vás můžeme poprosit, rádi Vám sem dáme odkaz na naše reference od skutečných klientů, abyste mohl sám posoudit, jestli to děláme špatně, nebo jestli jsme "spíše doporučitelní".
http://bit.ly/Google_Pravniochranaridicu https://bit.ly/FB_hodnoceni_Pravniochranaridicu

PS: Pokud si mohu dovolit hodnotit i "konkurenci", tak několikrát jsme spolupracovali s Mgr. Petrem Jebasem, kdy jemu jsme předávali případy spojené s dopravní nehodou a on nám řešení překročení rychlosti a vždy vše dopadlo k naší i klientské spokojenosti.

Tomáš Blecha
Právní ochrana řidičů - dříve Obhajobaridicu.cz

kdo:
Děkuji za doplňující informace. Přehled jsem upravil. V době, kdy jsem jej připravoval, působily na mne dostupné informace subjektivně tak, jak jsem uvedl. Nejsem propojen s nikým, kdo tyto služby komerčně poskytuje, a mým jediným zájmem bylo poskytnout co nejúplnější přehled.

Z FB profilu jsem si nicméně nedokázal udělat objektivní úsudek. Našel jsem pouze nějaká usnesení o zastavení řízení, ale naprosto nic o tom, co těmto usnesením předcházelo.

Právní ochrana řidičů:

--- Citace: kdo  24 Listopadu 2020, 13:38:29 ---Děkuji za doplňující informace. Přehled jsem upravil. V době, kdy jsem jej připravoval, působily na mne dostupné informace subjektivně tak, jak jsem uvedl. Nejsem propojen s nikým, kdo tyto služby komerčně poskytuje, a mým jediným zájmem bylo poskytnout co nejúplnější přehled.

Z FB profilu jsem si nicméně nedokázal udělat objektivní úsudek. Našel jsem pouze nějaká usnesení o zastavení řízení, ale naprosto nic o tom, co těmto usnesením předcházelo.

--- Konce citace ---

V pořádku, my jsme s kolegy rádi, že jsme nedopadli tak špatně ve Vašem hodnocení a aspoň víme na čem zapracovat. Každopádně jen k těm Rozhodnutím na FB, tam je to souboj marketing x legislativa x know-how. Jelikož nás sledují stejně jako tohle fórum i policisté a úředníci, nemůžeme jim dávat podklady, jak být "lepší" a zároveň nemůžeme dopustit to, aby dle popisu události byl někdo snadno poznatelný atd... Takže jsme rádi za to, že můžeme zveřejnit ten výsledek.

Navíc tedy, ne vždy je dobré něco zveřejnit, protože pak zjistíte, že tu strategii někdo používá nadměrně a nebo v případech, kdy to není vhodné a pak se lehce stane, že úřady začnou být vůči tomu rezistentní, což není náš cíl.

agrostorr:
Jak se říká člověku, který by si nechal řešit pokutu od firmy, jejíž jednatel se topí v exekucích a zjevně tedy neumí vyřešit ani vlastní problémy? Blázen?

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=630420&typ=PLATNY

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi