30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] 69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení  (Přečteno 29252 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #30 kdy: 20 Května 2015, 09:28:46 »

Určitě se tím dá poměrně silně argumentovat. Můžete tvrdit, že mezi místem zastavení a místem měření proběhla změna řidiče. Myslím, že s eto tu někde také rozebíralo.
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #31 kdy: 22 Května 2015, 14:20:14 »

Tak změna řidiče u mě neprojde. Tam fakt viděli celou dobu. :(

Volal jsem na MHMP ohledně toho manuálu k MicroDigiCam LTI. Věc se má takhle. Manuál mají, poslůat ho nemůžou a dělat z něj kopie taky ne. Podle MHMP je to kvůli autorským právům. Takže je čistě k nahlédnutí. Možná by šlo dělat poznámky, ale v tom jsem předem nešťoural, aby zůstala nějaká možnostpřekvapení a upřímně nevím, jak se v tomhle případě porovnají procesní práva a autorské právo.

Pokud by chtěl někdo nahlédnout jako můj zástupce, tak by to asi bylo lepší. Protože nevím moc co hledat. Ideálně Po - St. s tím, že by výsledek hodil sem. Pak mi přijde ta podjatost.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #32 kdy: 22 Května 2015, 20:51:05 »

Zde se nabízí možnost poslat na úřad někoho nepříliš uspěchaného, kdo v rámci nahlížení do spisu a dělání si poznámek začne ten návod opisovat i s kreslením obrázků. Zkusím k takovým akcím přesvědčit jednoho z mých nohsledů. 
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #33 kdy: 22 Května 2015, 21:12:33 »

A co treba brýle ktere maji v sobe kameru?!

Predpokladam ze ourada nebude tak chytrej aby na to prisel. Co? Klidne bych do toho sel.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #34 kdy: 22 Května 2015, 21:54:53 »

Při nahlédnutí do spisu u vás někdo sedí? (ještě jsem neměl tu čest) Vzít telefon a udělat si fotky? Kdyby to stačilo v druhé půlce června, tak po zkouškovém bych si našel čas na přepisování nebo s nějakou špionážní kamerou v brýlých by to šlo raz dva.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #35 kdy: 22 Května 2015, 22:09:31 »

Hmm, zkusil jsem kontaktovat přímo LTI společnost, jestli by nebyli ochotni manuál poslat.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #36 kdy: 22 Května 2015, 22:35:09 »

Není úplně primární ten návod nějak dostat, ale postavit svou obranu na jeho nedostupnosti nebo nemožnost dám ho někomu k odbornému rozboru. Něco na způsob získání důkazu nepřezkoumatelným = nezákonným způsobem.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #37 kdy: 22 Května 2015, 22:51:24 »

Aha, já myslel že budete chtít rozporovat dodržení přesného postupu dle manuálu na konkrétních bodech.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #38 kdy: 22 Května 2015, 23:01:35 »

Při nahlédnutí do spisu u vás někdo sedí? (ještě jsem neměl tu čest) Vzít telefon a udělat si fotky? Kdyby to stačilo v druhé půlce června, tak po zkouškovém bych si našel čas na přepisování nebo s nějakou špionážní kamerou v brýlých by to šlo raz dva.

Nahlédnutí do spisu je v přítomnosti vyřizujícího referenta. Čili spis nezůstává o samotě. A s návodem očekávám podobný postup. Podjatost doručí ve středu. Čili ideální by bylo mít nějaké výpisky do středy (28.5.) večera, aby se dalo reagovat. Protože počítám, že tam bude nejkratší možná procesní lhůta.

Kdo by měl zájem hoďte do PM. Jinak tam zajdu ve St a co poberu poberu. Zatím mě napadá měření v zatáčce a doporučené vzdálenosti. Ale naprosto netuším co všechno v tom manuálu je.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #39 kdy: 22 Května 2015, 23:41:38 »

A proto bych se vratil k predchozim pisatelum - manual je treba diky tomu studovat opravdu dlouho..
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #40 kdy: 23 Května 2015, 08:12:15 »

A proto bych se vratil k predchozim pisatelum - manual je treba diky tomu studovat opravdu dlouho..

Souhlasím. Proto by bylo lepší, aby tam šel někdo kdo má dost času...
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #41 kdy: 20 Října 2015, 15:32:18 »

Ahoj po dlouhé době.

Díky všem, kteří přispěli radou i praktickou pomocí. Případ vyprekludoval při odvolání. Což je na jednu stranu příjemné, protože už to nemusím řešit. A na druhou stranu trochu škoda, protože úředník si představuje pojem "spravedlivý proces" dost kreativně.

Administrátory prosím o přesunutí do hotových případů. Díky.

Lopata
IP zaznamenána

toasty

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 273
    • Zobrazit profil
Re:69km/h Praha, změřen PČR, zastaven, Správní řízení
« Odpověď #43 kdy: 01 Března 2016, 07:29:48 »

Super! Ta strana 5, jak tam vyučují PaCHy matematiku, je k popukání
IP zaznamenána