Poradna > Potřebuji poradit - technický stav vozidla

přesunuto - Gumy

(1/12) > >>

mikky:
Uvidíme, zkusím to otestovat v praxi, už mě dlouho nikdo "namátkově nekontroloval". Třeba se poštěstí, mam furt letní gumy :)

éRooo:
Letní mam zatim také, ale nikdo mi nemuze dle mych info dat pokutu, protoze na vozovce neni souvisla vrstva ledu,snehu, nebo namrazy:)

Cecil:
Tak já když jsem kupoval auto tak mi udělali ZK na starou SPZ a po změně jsem s sebou vozil kopii velkého TP. Tak mi to vícero lidí doporučovalo a cajti by ti na to neměli co říct.

2M:

--- Citace: eRooo  27 Listopadu 2014, 17:36:26 ---Letní mam zatim také, ale nikdo mi nemuze dle mych info dat pokutu, protoze na vozovce neni souvisla vrstva ledu,snehu, nebo namrazy:)

--- Konce citace ---

Tak když doposud bylo nějakých 8 nad nulou a slunce nebo pod mrakem (poslední dny sice chladněji, ale pořád nemrzne) tak nevím jaké jiné pneumatiky na autě mít  :)

éRooo:
Ono od nejakych 5st. nad nulou je lepsi mit uz asi zimni, ale podle te jejich idiotske vyhlasky od 1.11. zimni pokud.. Uz jen kvuli narizeni se mi je tam nechce davat, dalsi duvod je ze se mi auto na plechacich nelibi >:(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi