30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pozor co uděláte na vlastním pozemku u silnice...  (Přečteno 2847 krát)

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Pozor co uděláte na vlastním pozemku u silnice...
« kdy: 02 Července 2016, 10:03:24 »

https://www.novinky.cz/koktejl/408243-ve-krtinach-susi-seno-z-kupky-trci-nohy-cyklisty.html

"...Jakékoli předměty u silnice, které poutají pozornost řidiče, nejsou dobré. Má se plně věnovat řízení. Za nás bychom přivítali odstranění bicyklu i figuríny,“ řekl Právu mluvčí policie Andrea Cejnková. Zdůraznila, že tvůrci výjevu by mohlo hrozit přestupkové řízení a pokuta."

Asi by se vedle hodila plachta s nápisem "PČR, polibte mi prdel." Neskuteční zmrdi. Ale tisíce bilboardů už nikomu nevadí. Nebo, že by pokutovali taky každou pěknou ženskou, která půjde po chodníku kolem silnice? Co třeba zákon, že kolem všech silnic musí být pět metrů vysoká světle šedá plachta?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pozor co uděláte na vlastním pozemku u silnice...
« Odpověď #1 kdy: 03 Července 2016, 08:38:54 »

Já jsem takovej debil že bych se fakt šel podívat jestli se mu něco nestalo.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Pozor co uděláte na vlastním pozemku u silnice...
« Odpověď #2 kdy: 03 Července 2016, 21:02:19 »

S tím upoutáváním pozornosti u silnice opatrně, nebo dopadnete jako hlavní hrdina knihy Donalda Weslake - Jak nevyloupit banku  :)

Takhle to šlo do mých dvaatřiceti let, kdy se stala ta věc s tou ženskou figurínou: nechal jsem ji totiž jednoho krásného slunného nedělního odpoledne takhle počátkem měsíce máje ležet pečlivě vymalovanou a s nožkama pěkně rozhozenýma na kapotě vozu chevrolet impala, zaparkovaného u okraje longislandské dálnice těsně na západní straně křižovatky na Grand Central Parkway. Když jsem se asi za tři čtvrti hodiny vrátil z nedaleké restaurace, zjistil jsem, že se zatím v důsledku mého žertíku srazilo sedmnáct aut, v nichž došlo ke zranění více než dvaceti osob, včetně oněch tří dětí, o kterých se zmínil správce věznice Gadmore, plus dva členové Kongresu Spojených států amerických a dvě neprovdané mladé dámy, které s dotyčnými kongresmany sdílely jejich vůz.
Ani já, ani správce jsme se dotyčných kongresmanů nedotkli jediným slovem, přestože právě oni byli tím rozhodujícím činitelem. I s těmi poraněnými dětmi bych z toho býval mohl vyváznout podmínečně a s varovnou důtkou, jenomže ti kongresmani mi nasolili patnáct let, s podmínkou pěti.
IP zaznamenána