30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zítra začíná největší policejní akce. Místa k měření hlídkám určila veřejnost  (Přečteno 2708 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 033
    • Zobrazit profil

Že bych zítra vyrazil na lov? :-)
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Zítra na lov můžeme vyrazit i my. Nabít baterie v nahrávacích zařízení a těším se (jsem asi trochu masochista) na setkání.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil

Hmm, zitra jedu pres celou republiku. Pribalim si k mobilu jeste diktafon.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 13 Srpna 2020, 21:56:54 od pokutobijec »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 033
    • Zobrazit profil

Mám auto v mizerném technickém stavu. Doufám, že mi zítra nechcípne na nějakém fakt blbém místě, třeba tak že by zavazelo policistům při měření...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil

bude-li mi přáno, pak bych rád zadokumentoval následující

"....."
jste ochoten se podrobit orientační dechové kontrole ?
ano, připadám Vám snad pod vlivem ?
a nějaké šikovné vyjádření o nařízení policejního prezidenta a tak
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil

ač jsem kroužil po hlavním městě a okolí, tak jediné, kde jsem je viděl, bylo u nehody na JS
a pak jak buď balili nebo vybalovali na tom nebezpečném místě u nejmenovaného prodejce OPEL na Černokostelecké
čili k nějaké kontrolní činnosti nebo zastavení u mne vůbec nedošlo....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil

V pátek jsem celý den jezdil po Praze a okolí, parkoval v zónách a na zákazech a neviděl jsem ani jednoho vopičáka. A to jsem se na ně těšil jako do ZOO.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil

Ve skutečnosti se snad ani nic nekonalo, ne? Prostě jen stačí, když se něco takového vyhlásí a můžou si dál jíst donuty v autě a nedělat nic...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 252
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil

Za celou cestu jsem potkal tri hlidky - oktavku, VW Transporter a Audi. Je to o tri auta vice, nez zpravidla na teto trase potkavam normalne (pritom je trasa prezdivana silnici smrti). Protoze od odpoledne prselo, nemerili a jen jezdili. Kdyz zrovna neprselo, tak prudili, ale ne mne, takze za me nuda.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Prselo, ale ze by nekde napsali ze akce nebyla uspesna protoze ridici jezdili slusne to ne. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil

Tak uz ukazuji, jak akce mela uspech. Ze predpisy porusilo 43 % kontrolovaných ridicu.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ridici-kontrola-pokuty-pas-policie-auta.A200817_112822_domaci_remy

Podle me je to tedy velky neuspech, protoze pri predpokladu, ze zastavili ridice u kterych meli podezření na prestupek a ve skutecnosti jich byla mene jak polovina a zbytek byl sikanovan bezduvodne... A doufam, ze se k statistice vrati za dva roky az dobehne vetsina spravek...
IP zaznamenána