30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Modré zóny: Miliardový kšeft, který z obyvatel Prahy udělal chodící kasičku...  (Přečteno 1717 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil

Nad Prahou jsem zlomil hůl už dávno.
Ať si třeba chodí pěšky, když si to tam lidi zvolili. Odstěhoval jsem se na venkov a mám svatý klid.
O co mám menší výplatu o to mám menší životní náklady.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Nad Prahou jsem zlomil hůl už dávno.
Ať si třeba chodí pěšky, když si to tam lidi zvolili.
Nebojte, politici jsou tu stejní, modré zóny zavádí v městských částech modří, fialoví, zelení.. jen svině ucítí prachy, jde po nich. na vsi je zase cítí někde jinde (prodá vodovod veolii, shrábne dotace na čističku, postaví za dotace rozhlednu atd..)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

celkem souhlas, některé díry jsou stejně nenažrané

ale z5 k zónám, docela se při svých cestách divím, kam až se to dostalo, také díry, že si říkám, kdo tam vůbec chce parkovat (nehledě na placení). holt kasírka kvete
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

mám kamaráda, který tento princip nepochopil a modrých zón se dožaduje
aktuálně je na rozhraní kde jsou - nejsou
na mou argumentaci, že místo stejně nenajde, akorát bude o 1500 nebo kolik lehčí nereaguje
ovšem na argument, že nejlíp udělá, když si uklidí garáž, aby tam mohl parkovat, se stane poněkud nesnesitelným  8)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

A má to taky tak, že přes den, kdy jsou všichni v práci, škole na nákupech se tam parkovat nesmí a večer, kdy naopak rezident potřebuje stát před svým domem tam najednou může stát každej?
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

bylo-li to na mne, tak on je v té části, kde zóny ještě nejsou
ovšem o 2 ulice vedle již ano
tzn. všichni ti, co přes den parkují, tak parkují " u nich "
do závorek to dávám záměrně neb principiálně nechápu nechápu rozdíl v užití veřejného prostoru někým kdo na ten prostor kouká z okna paneláku a někým, kdo na něj nekouká...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

tzn. všichni ti, co přes den parkují, tak parkují " u nich "
Takhle se pak ta rakovina šíří dál. Na rozhraní MČ najednou dvě tři ulice mají plno a zmrd na radnici ucítí příležitost a vyřeší to. Pár užitečných idiotů z toho rozhraní ho i podpoří a další zóna je na světě. A tak dál až k okraji města.
IP zaznamenána