Tisk, média, internet > Zajímavé články z internetu

Speed Marathon

(1/22) > >>

mila6032:
Vida, PČR si žádá součinnost veřejnosti

http://zpravy.idnes.cz/policie-speed-maraton-0t9-/domaci.aspx?c=A170131_125439_domaci_cen#utm_source=twitter&utm_medium=text&utm_campaign=editor

"Česká policie nasadí dva dny po Velikonocích - ve středu 19. dubna - na silnice zvýšené množství hlídek, které budou 24 hodin kontrolovat dodržování rychlosti. Místa, kde se bude měřit, ale urči veřejnost. Návrhy mohou lidé posílat od středy 1. února."


Považuji za správné, aby se veřejnost, která se angažuje na tématicky blízkém fóru, zúčastnila a podpořila PČR ve zvyšování bezpečnosti silničního provozu. Mě třeba již roky trápí pirátění ve slepých ulicích, před služebnami PČR atd. Třeba i na pěších zónách by se jistě hlídka s Ramerem vyjímala.

Tipy na měření je možno od zítřka PČR sdělit prostřednictvím této stránky :

http://www.bezpecnecesty.cz/cz/aplikace/dopravni-informace-mapy/speedmarathon?

Nedělám si iluze, že se na některé tipy nevykašlou, ale co kdyby...

t4455:
Já už to zkoušel včera a teď už chápu proč mi to nešlo, byl jsem línej to číst  :D chtěl jsem označit nějaké lesní cesty a nějaký silnice v bangladéši a sýrii

.qoyi:

--- Citace: mila6032  31 Ledna 2017, 20:47:01 ---"Česká policie nasadí dva dny po Velikonocích - ve středu 19. dubna - na silnice zvýšené množství hlídek, které budou 24 hodin kontrolovat dodržování rychlosti. Místa, kde se bude měřit, ale urči veřejnost. Návrhy mohou lidé posílat od středy 1. února."

--- Konce citace ---

Fajn zpráva, ve středu 19. dubna tedy bude velmi pravděpodobně hezké počasí, tak na výlet vláčkem někam za hranice. :)

mrkef:
Jdu jim to trochu zamořit polňačkama apod.  :D

mcsoap:

--- Citace: qoyi  31 Ledna 2017, 23:39:54 ---
--- Citace: mila6032  31 Ledna 2017, 20:47:01 ---"Česká policie nasadí dva dny po Velikonocích - ve středu 19. dubna - na silnice zvýšené množství hlídek, které budou 24 hodin kontrolovat dodržování rychlosti. Místa, kde se bude měřit, ale urči veřejnost. Návrhy mohou lidé posílat od středy 1. února."

--- Konce citace ---

Fajn zpráva, ve středu 19. dubna tedy bude velmi pravděpodobně hezké počasí, tak na výlet vláčkem někam za hranice. :)

--- Konce citace ---

Abyste se nepřepočítal, přidal jsem tip na nějakou silničku u polských hranic!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi