30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Parkování v protisměru ve slepé ulici  (Přečteno 7039 krát)

A.

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Parkování v protisměru ve slepé ulici
« kdy: 25 Března 2015, 15:41:01 »

Hezký den,

Jednoho večera mi pánové měsťáci nechali lísteček za stáni v protisměru ve slepé ulici, v které snad všichni stávájí v protisměru (ona je ta ulice totiž trochu matoucí)... Přišla výzva k uhrazení určené částky (v minulosti jsem magistrátu už 1x se sebezapřením zaplatil - mrázovka přepnuta na 50 kmh, ale taky mě to dost sralo). Tentokrát mě ale postup četníků vybírajících pokuty "najisto" už nenechal chladným a rozhodl se tomu věnovat čas, který ve výsledku bude dražší než ono pětikilo.

Chtěl bych se pouze zeptat na strategii - výzvu k zaplacení určené částky budu ignorovat, přijde mi další výzva jako provozovateli ať někoho napráším.

Máte zkušenosti s onou materiální stránkou věci, že pokud bych naprášil následně sebe, bude to stačit do odvolání? Opravdu si nemyslím, že na konci slepé ulice je stání v protisměru společensky nebezpečné.

Díky za případné rady :).
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v protisměru ve slepé ulici
« Odpověď #1 kdy: 25 Března 2015, 16:16:16 »

Na nějaký materiální aspekt se vykašlete, je to dost problematický. Na naprášení sebe sama se taky vykašlete, jedině, že by zbývalo už jen pár měsíců do prekluze. Naštudujte tu postupy jako mrtvola, cizinec nebo Helmut a máte od toho pokoj.
« Poslední změna: 25 Března 2015, 18:56:51 od plikous »
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v protisměru ve slepé ulici
« Odpověď #2 kdy: 25 Března 2015, 18:00:01 »

Je-li to Praha, zrejme uz nic dalsiho neprijde.
IP zaznamenána

A.

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v protisměru ve slepé ulici
« Odpověď #3 kdy: 25 Března 2015, 19:49:13 »

Díky za odpovědi. Ok, tedy nebudu to dělat složité. A jakmile by přišla první fáze sprdele, podám hlášení, že za to může Helmut von Sakmajdyk.
IP zaznamenána