30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Chystají bič na neukázněné řidiče. Za používání mobilu jim zvýší pojistku.  (Přečteno 2167 krát)

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

Buzerace k nám přijde z kolébky demokracie  :'(

    Americké pojišťovně Allstate došla trpělivost s neukázněnými řidiči, kteří se svého mobilu nevzdají ani během řízení. Testuje proto technologii, která jí prozradí, zda řidič během jízdy například psal SMS či jakkoli jinak nakládal s mobilem.

https://mobil.idnes.cz/pojistovna-neukazneny-ridic-aplikace-vyssi-pojistka-povinne-ruceni-1iw-/mob_tech.aspx?c=A180315_122531_mob_tech_LHR
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

To bych rad vedel, jak jim udaje z akcelerometru a gyroskopu reknou, zda telefonem manipuloval ridic nebo spolujezdec...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Nevadí, zavedeme objektivní odpovědnost provozovatele mobilu a bude! Už žádný výmluvy na osobu blízkou!

edit: si vlastně vzpomínám jak mi fízla do tel. říkal že mi chtěl udělit pořádkovou pokutu když jsem mu 14 dní nezvedl telefon s předvolbou 974 .... takže by to asi jen přestali používat jako výhružku.
« Poslední změna: 16 Března 2018, 11:50:32 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

Měl jsem podobný rozhovor s fízlem na téma nezvedání telefonu. Samozřejmě ze skrytého čísla a pořád dokola. Copak já mám co zvedat skrytý čísla, co když to bude nějaká past!
IP zaznamenána

DanBlack

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil

Navíc zapomínají na AndroidAuto a podobné moderní fičury...mobil leží v přihrádce, ale řidič si vesele brouzdá na FB/netu/navigaci. ???
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Nevím o tom že by existovala povinnost přijímat hovory a je úplně jedno zda volá máma, skrytý číslo nebo linka státních úřadů. Pokud budu mít telefon vypnutej 365 dní v roce, nebo nebudu mít telefon vůbec tak každýmu je do toho kulový.

Už jsem se naučil zvedat cizí čísla stylem: “Haló”, dokud se volající nepředstaví tak se nic nedozví, no a když se představí jako parazit a mám už představu co po mě chce tak ukončuju hovor a jde do blokace.
IP zaznamenána