30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 139353 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #150 kdy: 13 Října 2016, 07:25:14 »

Ale my (tedy aspoň já) si nemyslíme, že dnešní mládež je hrozná. Jen tu je důvodné podezření, že Stěpa zneužívá kojeneckou stravu a leze mu to na mozek  8)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #151 kdy: 13 Října 2016, 10:04:40 »

Souhlas, dnešní mládež je hrozná

Na mezinárodní konferenci o mládeži, pod záštitou UNESCA pronesl první řečník k přítomným odborníkům (vědcům) tato slova: Naše mládež zná jen rozkoše a není moudře vychovávána, všemu se vysmívá a nebere ohled na starší. Naše děti se staly tyrany, nepovstanou, když do místnosti vchází starší člověk a protiví se vlastním rodičům. Zkrátka mládež je hrozně zlá. (470 – 399 před K.) Náš svět dosáhl kritického momentu. Děti neposlouchají rodiče. Je vidět, že už je blízko konec světa. (Egyptský papyrus starý 5 tisíc let) Naše mládež je zkažena až do morku kosti. Je intrikánská a líná. Nikdy nebude připomínat mládež dávných časů. Mladé pokolení dnešních dnů není schopno zachovat naši kulturu. (Babylonská hliněná tabulka) Veliký potlesk, ovace. A teprve pak řečník řekl, že jsou to tak staré citáty. Posluchači, tedy vědci, odborníci, se určitě za svůj potlesk, tedy za projevení souhlasu, zastyděli.
Zdroj http://outsidermedia.cz/Vyklepano-z-knih-Starovek-anticke-Recko-a-Rim/

Vsak vsechny zminovane kultury zanikly...

Btw: Češi jsou rozmazlení a psychicky slabí
http://ona.idnes.cz/psychicke-zdravi-0eo-/zdravi.aspx?c=A161012_115842_zdravi_pet
« Poslední změna: 13 Října 2016, 10:22:13 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #152 kdy: 13 Října 2016, 10:33:42 »

Ohýbání hřbetu před policajtem nemůžete mít někomu, kdo zažil minulej režim za zlý. Uvědomte si, že oni měli tenkrát taky bodovej systém, policajt na místě proštípával kolečka do řidičáku. Když vás fízl zastavil s tím, že jedete bez pásu, tak prostě jedete bez pásu, i kdybyste seděli ve skořepině s pětibodem. Odmlouváte? Nechcete se přiznat? Dostanete do držky pendrekem, a místo dvou koleček vám proštípne 4. Takovýhle skazky mám od rodičů, prarodičů. A tyhle svině jsou dneska učitelé na policejních školách, který vychovávaj nový policajty přesně podle tadytěch pořádků.

Mě stačí jezdit po balkáně, když přijedete k hranicím. Vymatlaný arogantní debilové, který si honěj ego na tom, že vy nic nesmíte (tuplem ne je nahrávat) a oni můžou všechno. Zvlášť ženská v uniformě, to je nejhorší. Když mě na hranicích s Chorvatskem chtěli prořezávat střechu na Mustangu, protože nemůžu prokázat, že ve vaku na střechu nemám drogy, do Chorvatska nejezdím. Až po cestách na balkán jsem pochopil, proč i dneska naši znervózněj, když přijížděj k libovolnému hraničnímu přechodu. To stejné totiž probíhalo úplně všude.

Takže já to prostě těm lidem nemám za zlý, nedivím se jim. Někteří to dokonce schvalovali a chybí jim to, pořádně někomu zaškodit, zmlátit ho, bez soudu, bez procesu. Je toho plnej fejsbuk.
IP zaznamenána

se777

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #153 kdy: 13 Října 2016, 11:00:22 »

@mcsoap: Ta nervozita je oprávněná. Tohle se bohužel neděje pouze na Balkáně, před osmi lety jsem zažil důkladnou prohlídku na švýcarských hranicích, při které už se schylovalo i na demontáž tapecu dveří, a to jsem dopadl ještě dobře, slyšel jsem historky o totálně zničeném tapecírunku v celém autě.  :-\
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #154 kdy: 13 Října 2016, 11:48:51 »

Taky se mi to stalo, na Chorvatských hranicích. Vystoupit z vozu, hledání VINka pod sedačkou a v kufru. No, asi 30minut. Vzhledem k tomu, že jsem vůz měl z druhé ruky, tak jsem se taky necítil dobře. Hlavně je nepříjemné, když po vás koukají všichni, co projíždějí bez problémů a na zadní sedačce, kterou bylo potřeba zvednout, předtím seděli 2 "důchodci", kteří jezdili stejnou hranicí minimálně 2x ročně po dobu 30ti let a ani jednou se jim toto nestalo. Takže se mě celý čas ptali, co se děje, proč se to děje a tak dále a já semozřejmě neznal odpověď.
« Poslední změna: 13 Října 2016, 11:50:26 od swenak »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #155 kdy: 13 Října 2016, 11:53:54 »

Dobre, to se da pochopit ale co se neda pochopit jsou stejny lide kteri tento rezim obhajujou a vykrikujou do sveta jak to za komunistu nebejvalo a ze dnesni zakony jsou jen pro grazly (asi protoze existuje neco jako obhajoba) a jak je ta dnesni doba hrozna a bla bla bla, sorry se vsi uctou ke stari, takovi lidi at jdou do prdele
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #156 kdy: 13 Října 2016, 11:55:08 »

To se dá pochopit lehce. Myslím, že bylo i prokázáno, že na špatné se zapomíná rychle, mozek to vytěsňuje. Taky si nepamatuju, proč jsem se rozváděl, dyť byla fajn :-)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #157 kdy: 13 Října 2016, 12:54:07 »

Na tom ovšem Oganesjan nic nemění  ;)

To teda mění.. on buduje image že právní ochrana řidičů je pro arogantní hovada co jsou nad zákonem.. kvůli němu někteří radši zaplatí aby s ním nebyli v jednom pytli.. a úřady ho ovcím budou ukazovat až budou zase chtít utahovat šroub..

A většina jeho diváků určitě není kategorie 40+..
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #158 kdy: 13 Října 2016, 13:09:28 »

At si me hazou do pytle do kteryho chtej, je mi to uplne volny. At si kazdej zaplati nebo nezaplati, je to jeho boj. Zakony se menit budou ale Oganesjan neni hlavni vinik, ridici se sankcim za prestupky vyhybaji od te doby co existujou, pokud vim tak zakony ted chtej menit kvuli Kadlecovi kterej mel nekolik nehod a je to medializovany. Kadlec je vic proflaklej nez Oganesjan.

Uradu jde pouze o vysledky, chteji mit vsechny prestupky uzavreny ve svuj prospech a pokud budou mit rocne nekolik desitek pripadu ktery nedokazou vyresit tak budou porad vymyslet nove zakony az nakonec vznikne fikce spachani prestupku. Mike je asi hodne sere v Praze ale vsechno hodit na nej taky neni zrovna objektivni.
« Poslední změna: 13 Října 2016, 13:18:06 od t4455 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #159 kdy: 13 Října 2016, 13:14:09 »

Rozdil je tupe zednicke hovado a pri*moudly zmrd, ktery to vse dela jen pro kratkodoby zisk.

t4455: jaky je rozdil mezi mnou a jim je mi znamo, jaky je rozdil mezi Vami a Majkem byste mel vedet prede vsim Vy, pokud zadny, tak nevim, jestli mam litovat Vas, nebo sebe.
« Poslední změna: 13 Října 2016, 13:27:04 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #160 kdy: 13 Října 2016, 13:22:58 »

A jaky je mezi nami a Majkem? Taky chceme usetrit prachy za pokuty a nepodporovat ty parazity od mestapa nebo uredniku. Nebo si nekdo naivne mysli ze zmeni zakony k lepsimu pro ridice? Nezmenime vubec nic a toto forum, tyto stranky kde jsou opravdu uzitecne rady od zkusenych lidi tak mozna uredniky stve mnohem vic nez Mike.
IP zaznamenána

smazany_uzivatel

  • Příspěvků: 0
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #161 kdy: 13 Října 2016, 13:30:17 »

Dobre, to se da pochopit ale co se neda pochopit jsou stejny lide kteri tento rezim obhajujou a vykrikujou do sveta jak to za komunistu nebejvalo a ze dnesni zakony jsou jen pro grazly (asi protoze existuje neco jako obhajoba) a jak je ta dnesni doba hrozna a bla bla bla, sorry se vsi uctou ke stari, takovi lidi at jdou do prdele

V minulém režimu určitě výhody převažovaly, byť nevýhody určitě byly. Nebyl takový bordel ve všem a byly tu základní jistoty (jídlo, práce, bydlení). Dnes žádné jistoty nejsou, každý sám na sebe. A hlavně ten konzum, kolem něj se točí vše.
IP zaznamenána
smazany_uzivatel: autor tohoto prispevku z fora odesel. Jeho prispevky byly v ramci zachovani kontinuity temat presunuty pod tohle univerzalni jmeno.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #162 kdy: 13 Října 2016, 13:53:04 »

Dobre, to se da pochopit ale co se neda pochopit jsou stejny lide kteri tento rezim obhajujou a vykrikujou do sveta jak to za komunistu nebejvalo a ze dnesni zakony jsou jen pro grazly (asi protoze existuje neco jako obhajoba) a jak je ta dnesni doba hrozna a bla bla bla, sorry se vsi uctou ke stari, takovi lidi at jdou do prdele

V minulém režimu určitě výhody převažovaly, byť nevýhody určitě byly. Nebyl takový bordel ve všem a byly tu základní jistoty (jídlo, práce, bydlení). Dnes žádné jistoty nejsou, každý sám na sebe. A hlavně ten konzum, kolem něj se točí vše.

Jo, dřív to bylo mnohem lepší. Měl jsem oči jako rys a dneska pár dioprií. Moje žena byla mladá kočka a dneska můžu být rád za ty dioptrie. Tak ať nikdo neříká, že je to dneska lepší  ;D ;D ;D

Hele, tys byl nějakej komouš nebo jaký jistoty myslíš? Já si pamatuju mlíko v debilních pytlíkách co se zkyslý snad i vyrábělo, nebo že v 8 ráno už nebyly rohlíky. V zelenině jen zelí a nahnilá cibule.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #163 kdy: 13 Října 2016, 13:55:30 »

Kazdyho nazor, ja o tyto jistoty nestojim a rad se o sebe postaram sam. KLDR, Venezuela apod. nejsou mym vzorem.

Jinak prace nebyla jistota ale povinost. Na mandarinky se stala fronta, dnes si je muzu koupit ve tri rano v nedeli v prosinci.

Zensky nemeli jistotu ze vubec sezenou vlozky. Kdyz jste chtel radoby auto favorita byl na to peknej poradnik.

Podniky a fabriky prosperovaly se svou nabidkou protoze nemely konkurenci. Produktivita prace ani nemluve.


Ale uz jsme asi uplne OT.
IP zaznamenána

smazany_uzivatel

  • Příspěvků: 0
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #164 kdy: 13 Října 2016, 13:57:48 »

Opas: Hele,  nejsi ty z Prahy?  Co to je vůbec za slovo mlíko?

A pak, že lidi špatné zapomínají  :)
To se dá pochopit lehce. Myslím, že bylo i prokázáno, že na špatné se zapomíná rychle, mozek to vytěsňuje. Taky si nepamatuju, proč jsem se rozváděl, dyť byla fajn :-)

Není to spíš naopak, že si pamatuji jen to špatné?
« Poslední změna: 13 Října 2016, 14:00:58 od Jouda22 »
IP zaznamenána
smazany_uzivatel: autor tohoto prispevku z fora odesel. Jeho prispevky byly v ramci zachovani kontinuity temat presunuty pod tohle univerzalni jmeno.
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20