30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak se zbavit pokuty? Nahlaste mrtvého, zní jeden z triků „pojišťováků“  (Přečteno 8613 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

http://zpravy.idnes.cz/ksefty-s-dopravnimi-pokutami-prestupky-fdz-/domaci.aspx?c=A170126_201829_domaci_fka

"Dostali jste pokutu, nebo vám hrozí odečet bodů za dopravní přestupek?"

Po slově ODEČET jsem to dál nečet.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

"Dostali jste pokutu, nebo vám hrozí odečet bodů za dopravní přestupek?"

Po slově ODEČET jsem to dál nečet.

Tak napsali to správně, protože když jezdíte dle předpisů (a tím pádem uplatňujete fígl jak neplatit pokuty), opravdu vám po roce hrozí odečet bodů za dopravní přestupek, jenž byl evidován před rokem.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

už to opravili  :x V tomto případě ale úředníci neotáleli a zavolali manželce mrtvého umělce, která tuto možnost vyvrátila  :x :x
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Mě stačí ta diskuze, to by jeden blil  :x
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil

Čtení diskuzí na hovinkách či iHrabiš je až na vzácné výjimky pouze pro masochisty. Pokud platí, že národ má takovou vládu, jakou si zaslouží a diskutující jsou reprezentativním vzorkem národa, tak bychom měli mít mnohem horší vládu -> diskutující nejsou reprezentativním vzorkem, spíše trolové a tupí grafomani.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

    „Úředníci zpravidla nemají vysokou školu, v přestupkových komisích sedí i lidé bez maturity,“ říká Radek Ondruš, právník a autor komentáře k přestupkovému zákonu, který v právu školí úředníky obcí po celé republice. Úředníci podle něj v některých případech raději záležitost odloží, než by riskovali, že jejich rozhodnutí někdo napadne.

Pan Ondruš musí být svatý člověk .. svatý :D ... ona práce s postiženými je řehole :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Diskuteri jsou reprezentativni vzorek, jinak by u koryta nebyl Bures a Zeman
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 012
    • Zobrazit profil

Diskutéři to vidí moc jednoduše a budou, dokud jim nepřijde první fotka za radar a pak jen bez keců zaplatí. Pokud se jim to stane znovu, sumička bude vyšší. A pak budou zase na internetu nadávat, jak za to může vláda, systém, doba, řidiči...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Diskutéři to vidí moc jednoduše a budou, dokud jim nepřijde první fotka za radar a pak jen bez keců zaplatí. Pokud se jim to stane znovu, sumička bude vyšší. A pak budou zase na internetu nadávat, jak za to může vláda, systém, doba, řidiči...

Z diskuse pod článkem: "Jezdit se má podle předpisů. Když už to s nějakého důvodu nedodržuji a nechám se chytit, pak se má člověk chovat jako chlap. Přestupek přiznat, zaplatit a nediskutovat. "  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil

Ráno mi přišlo, že poměr diskutérů jako chlap a těch, kteří vidí, že i stát hraje špinavou hru, byl poměrně vyvážený. Třeba se to s příchodem vohnoutů do práce změnilo.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

Před pár lety ten poměr bojující pirát vs. platící ovce byl v těch diskuzích tak 1:20, jsem rád že se to pomalu, ale jistě, mění k lepšímu
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

No jo, mění k lepšímu, ale zhoršuje to šance na obranu. Když byl poměr pirát x ovce 1:20, na piráty se úředník vykašlal, protože mu za to ten stres a noční můry nestály  ;)

Když se začne bránit každý druhý, budou muset vyvinout přece jen nějaké úsilí, aby ukázali že jsou platní.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil

Citace
Pokud někdo naivní těmto podvodným produktům od ex - ovb matláků věří, tak ať do toho klidně svoje peníze investuje. Já vám dám radu zadarmo. Dodržujte předpisy, v případě jejich porušení (stát se to může každému) se chovejte slušně a následku budou mírné. To co zaplatíte do chřtánu nějakému vykukovi z OVB, na tolik vás nevyjde ani případná pokuta od policie. A navíc si ušetříte svojí hrdost a morální kredit.
[/u]

Takže když zaplatím jak ovce pokutu, kvůli tomu, že mě nějaký šašek změřil 20m od cedule konce obce, tak nepřijdu o svojí hrdost, protože jsem se k tomu postavil jako chlap! To je ale patlanina  :x
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

No podle diskuze je ten poměr tak 1:100 pro ovce.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 012
    • Zobrazit profil

Nejvíc "represi", měření rychlosti a radarům podle mě tleskají sváteční řidiči, co jezdí trasu domov-práce-obchod a nebo co jezdí MHD a mají jen mínění o dopravě z TV Nova a různých regionálních tisků.
IP zaznamenána