30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32520 krát)

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

ale netuším jestli vhodí, nebo pošlou zpět.

to by mohlo být na lístku od pošty. Nebo ať to příbuzný vybere den před vypršením úložní doby.
O tom co se stane dál jsem ani na jednom lístku nenašel. Pouze to, že bude po 10  dnech považována za doručenou.  Na Výzvě k vyzvednutí se část textu čte blbě, protože text, který tiskla poštovní tiskárna je v textu, který je na výzvě už předtištěný. Něco takového přečíst chce dost fantazie. Na zadní straně jsou tři varianty co bude se zásilkou dál, ale ani jedna není zaškrtnutá.
https://postimg.cc/image/oif7kfktd/
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

V kolonce "Doručovatel/dne/čas" (ale patří to "Nejpozději do") je "17.09.2018 pozn.2". Tedy dopis je uložen do 17.09.2018, následující pracovní den bude vhozen do schránky. (fikce doručení nastane 17.09.2018)
« Poslední změna: 07 Září 2018, 19:57:16 od Číkus »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Pro jistotu ať to příbuzný vyzvedne 14.9 (pátek). Uvidíme co tam je.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

V kolonce "Doručovatel/dne/čas" (ale patří to "Nejpozději do") je "17.09.2018 pozn.2". Tedy dopis je uložen do 17.09.2018, následující pracovní den bude vhozen do schránky. (fikce doručení nastane 17.09.2018)
https://www.youtube.com/watch?v=pzbTYhOvbpA
Hned si jednu lisknu za to, že su  slepé. Ok, nechám příbuzného vyzvednout.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 653
    • Zobrazit profil

Ve schránce mělo být též "poučení" s uvedením čísla jednacího. To by mělo být shodné s číslem celého "případu".
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Ve schránce mělo být též "poučení" s uvedením čísla jednacího. To by mělo být shodné s číslem celého "případu".

Číslo tam je, ale nesouhlasí s tím, co doposud přišlo. Hm, že by zkusili zahájit s příbuzným? Dpc já na tuhle papírovou válku nemám buňky.  :( Přehlížím celkem důležité věci. Chjo, si musím zase lisknout >:(
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

... já na tuhle papírovou válku nemám buňky....

Doufám že to nechcete vzdát....je to nádherně rozehrané....
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 653
    • Zobrazit profil

S příbuzným nemají co zahajovat. Něco mu ale chtějí sdělit, takže nechť to vyzvedne (na konci úložní doby)  a vy se podělte o info.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

... já na tuhle papírovou válku nemám buňky....

Doufám že to nechcete vzdát....je to nádherně rozehrané....
Samožřejmě, že to nevzdám! Už to poštovné co stálo lovů. Já jsem tu papírovou válku myslel vůči své osobě. Nebaví mě v práci psát stavební deníky, sepisovat použitý materiál, hlídat a psát odpracované hodiny, studovat plány, schémata, projekty...... Častokrát oči běží po textu, ale do mozku nic nedojde ha pak jsme v pérdeli pane hrábě. Za některá přehlédnutí bych si fest vyliskal. ::) Třeba to do doochodu vychytám, ještě mně nějaký čas zbývá ;)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil

OT
Citace
Třeba to do doochodu vychytám, ještě mně nějaký čas zbývá
Moje zkušenost: marná naděje, odpor k papírům u mě roste s blížícícm se doochodem přibližně kvadraticky, navíc prokrastinace je můj největší přítel. Nebýt poslední chvíle, neudělám vůbec nic.  :'(
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Dopis vyzvednut a obsahuje : Vyzva k odstraneni vad podani. Bohuzel jsem 260km od pribuzneho s mobilem a bez poradneho signalu. Snad se podari poslat aspon  nejdulezitejsi ofocenou cast.   Urad zjevne nepochopil,  ze nema doruceno spravne osobe.  Jak snadno a rychle ukoncit taskarici? https://postimg.cc/image/s25ikrlwd/
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil

Pokud je Vaším zájmem snadno a rychle ukoncit taskarici, předkládám k veřejné diskuzi koncept.

Odstranění vad podání (odvolání ve věci čj. 112345).

Rekapitulace (všude doplnit čj. a spis. zn.)
- dne xx mi byla doručena výzva k zaplacení odpustku, na kterou jsem nereagoval
- dne xx mi byl doručen příkaz,
- dne xx jsem podal odpor proti příkazu
- dne xx mi bylo doručeno oznámení o shromáždění dostatčných pokladů k rozhodnutí
- dne xx jsem podal oznámení, že přestupek se netýká mé osoby pozn: ??
- dne xx mi byly doručeny dva dopisy, v jednom je rozhodnutí o tom, že jsem vinen a v druhém, že se řízení netýká mě (z toho jsem poněkud zmaten, jsem tedy vinen tím, že proti mně není vedeno žádné správní řízení?)
- dne xx jsem podal odvolání proti rozhodnutí o vině
- dne xx mi byla doručena výzva k odstranění vad podání

Tímto doplňuji odvolací důvody:
1. Nejsem provozovatel vozidla značky DKW SPZ ABT 25 - 50
2. proti rozhodnutí že jsem vinen tím, že proti mně není vedeno správní řízení spatřuji důvod v tom, že proti mně není vedeno žádné správní řízení, proto nemohu být vinen
3. Místo trvalého pobytu: misto_trvaleho_pobytu

Jmenovec Přijmenovec
datum narození
trvalé bydliště

snad jsem to zrekapituloval všechno a nic neopřehlédl
« Poslední změna: 13 Září 2018, 22:03:32 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

A nebo naopak:

Soudruzi!
Vzhledem k tomu, že už mi nic nemůžete, prozradím vám sladké tajemství. Správní řízení celou dobu vedete s mým jmenovcem, já jsem nepřevzal jediný dopis.
Práci čest a rukám klid
Provozovatel

edit: enzym> Děkuji. Ve finále asi ani není potřeba toto zmiňovat vůbec.
« Poslední změna: 13 Září 2018, 22:09:15 od Číkus »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil

já jsem nepřevzal jediný dopis bych spíše formuloval jako nebyl mi doručen jediný dopis

EDIT: Číkus > Neskormně se domnívám, že můj koncept má mnohem větší fun factor, zejména odvolací bod č. 2 je solidní důkaz kruhem. Na druhé straně Váš návrh plně splňuje požadavek pyráta zakladatele.
« Poslední změna: 13 Září 2018, 22:13:17 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12