30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů  (Přečteno 3967 krát)

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« kdy: 11 Dubna 2017, 09:17:02 »

http://zpravy.idnes.cz/policie-praha-kraje-nabor-rekruti-nedostatek-policistu-pi9-/domaci.aspx?c=A170410_203215_domaci_fer

"S podstavem lidí se potýká policie v celé České republice. Největší problém pak mají Praha a střední Čechy..."
Jeden by zvracel...


I přes riziko, že mě nějaký přítomný žurnalista, sociolog, kulturní antropolog, právník či jiný peň, který šel na "jakoukoliv vejšku, kde není matika..." začne chytat za slovíčko, a tvrdit "...se to nedá srovnávat, protože...", zde jsem si dovolil pár švestiček ze své zahrádky -  jednoduchý benchmarking členů státní policie pro neznalé (zaokrouhleno na desítky, neb srovnatelné roky se těžko dohledávají a počty fízlů se podle statistik každý rok mění):

ČR - jeden fízl na 240 lidí
Německo - jeden fízl na 340 lidí
Rakousko - jeden fízl na 370 lidí
Polsko - jeden fízl na 390 lidí


EDIT: ještě doplním, že v Německu se hlásí prakticky každý ťukanec a neměčtí fízlové vyjíždějí k téměř 3x více nehod na srovnatelný počet registrovaných aut, než čeští fízlové
« Poslední změna: 11 Dubna 2017, 10:26:05 od PVS »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #1 kdy: 11 Dubna 2017, 09:38:25 »

Cíl je jeden fízl na jednoho občana
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #2 kdy: 11 Dubna 2017, 09:43:23 »

t4455>tri fizlove na jednoho obcana ... jeden mu bude pomahat, druhy ho bude chranit a treti bude jejich velitel. To bude ten, co umi trochu cist a psat velkymi pismeny.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #3 kdy: 11 Dubna 2017, 09:48:00 »

IMHO je cílem implantovat jednoho fízla do každého občana, abychom se hlídali sami a navzájem, ti placení to budou jen kontrolovat. Konečně, Kimům v KLDR se to už skoro povedlo.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #4 kdy: 11 Dubna 2017, 11:58:33 »

Me v tom clanku jeste zaujala jina vec: "Někteří pražští policisté se proti opatřením ohradili. Upozornili, že se nováčci z Moravy nemohou v pražském rajonu dostatečně vyznat."
Taky v tom vidite takove to "My to tu uz mame obsancovane a nejaci aktivni neznali se nam do toho srat nebudou!" ?
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #5 kdy: 11 Dubna 2017, 20:43:22 »

To víš, Brno je tak 10x menší než Praha. Ještě by se tu chudáci ztratili. Možná by pokutovali i auta s modrými značkami, kvůli jinému (tedy "nezákonnému") provedení.  ;D
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #6 kdy: 12 Dubna 2017, 13:21:38 »

nováčci z Moravy
Ani jsem netušil, že v Praze jsou i nějací jiní obecní fízli než mimopražští. Je to ideální cesta k bydlení v Praze. Plakát staň se pražským fízlem jsem viděl v Brně na vlastní oči. Je to pro obce celkem přijatelný způsob jak se zbavit debilů a svézt je na jedno místo, kde se v tom milionu lidí nějak ztratí.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #7 kdy: 12 Dubna 2017, 14:09:49 »

Jan Novák: no, já Vám nevím. Já totiž v Brně viděl také plakáty, že MP Brno také přijímá (nikoliv uprchlíky, ale nové opice), takže ono se to tak nějak vzájemně vykompenzuje…  :x
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #8 kdy: 12 Dubna 2017, 16:52:40 »

jenže proč by jezdili do zahraničí, když můžou dělat v Praze..  ;D  sry, já musel, jinak proti Brnu vůbec nic nemám :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #9 kdy: 12 Dubna 2017, 16:58:58 »

jenže proč by jezdili do zahraničí, když můžou dělat v Praze..  ;D  sry, já musel, jinak proti Brnu vůbec nic nemám :)
nedivte se za cihlu s PHA RZ, oni se take nekteri neudrzi, po takovem privalu vtipu  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:skutečně máme (v Praze) nedostatek fízlů
« Odpověď #10 kdy: 12 Dubna 2017, 17:02:12 »

eRooo: no to je ale bžunda!
IP zaznamenána