30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zničený radar ve Varnsdorfu  (Přečteno 8224 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #15 kdy: 19 Února 2019, 10:16:14 »

Takže krump-patch má nový level. Bum-patch. :D :D Já jsem si asi týden zpátky řikal, kdy jim to někdo zlikviduje. A ono je to tu.  8) Dobře jim tak. Víc takových  ;D

A ještě je tu crash-patch.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #16 kdy: 19 Února 2019, 10:44:36 »

Co byste rekli kdybych jim na posledni vyzvu co mam v datovce odpovedel at svych snah o vypalne  zanechaji nebo to budu povazovat za pokus o nezakonne obohaceni s naslednou zalobou.  To by je mohlo potesit, ne ?
IP zaznamenána
Concorde

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #17 kdy: 19 Února 2019, 10:58:58 »

Co byste rekli kdybych jim na posledni vyzvu co mam v datovce odpovedel at svych snah o vypalne  zanechaji nebo to budu povazovat za pokus o nezakonne obohaceni s naslednou zalobou.  To by je mohlo potesit, ne ?
Záleží, jak mají velký úřad. Jestli úředník dohlédne k vyšším zájmům nebo jestli seká šablony, ať si obviněný plká, co chce.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #18 kdy: 19 Února 2019, 11:05:30 »

No zaprve by nejaky mistni pravnik mohl udelat sablonu a zadruhe kdyz to budeme posilat vsichni v kopii sefovi odboru, mohlo by je to zarazit.

Z reportaze jsem ale pochopil ze ted to stopli a navic jim nekdo udelal operaci kabelaze takze ted toho asi moc posilat nebudou.

Jsou to amateri ale, tolik obci uz si nabilo cumak a oni taky. Nicmene ten radni si hezky masti kapsu, nehlede na to ze Vandak kvuli tomu asi zkrachuje. Maji ted v rozpoctu kolonku “vydaje na dopravni prestupky a spravni delikty”  ;D
IP zaznamenána
Concorde

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #19 kdy: 19 Února 2019, 13:25:54 »

No zaprve by nejaky mistni pravnik mohl udelat sablonu a zadruhe kdyz to budeme posilat vsichni v kopii sefovi odboru, mohlo by je to zarazit.

Z reportaze jsem ale pochopil ze ted to stopli a navic jim nekdo udelal operaci kabelaze takze ted toho asi moc posilat nebudou.

Jsou to amateri ale, tolik obci uz si nabilo cumak a oni taky. Nicmene ten radni si hezky masti kapsu, nehlede na to ze Vandak kvuli tomu asi zkrachuje. Maji ted v rozpoctu kolonku “vydaje na dopravni prestupky a spravni delikty”  ;D
Možná by pan starosta mohl skončit i v teplácích za tak okatou malou domů, poté, co zkrachovalá obec bude hledat na kom si zchladit žáhu.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #20 kdy: 19 Února 2019, 15:27:10 »

smutné je, že mám v tom okrese pár známých, dokonce jsem jim sepsal podání na Helmuta, které mi osobně tam leží od září a zavřela se nad tím podle mě voda, ale oni dál platí výpalné a ani se nesnaží bránit. A ani teď, když vidí, že obec to má blbě, tak říkají, že platit budou, protože to s tím radarem není jisté …. Naštěstí nevolí Bureše, protože to by už byli úplně na odstřel  :D.
IP zaznamenána
Concorde

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #21 kdy: 19 Února 2019, 22:37:35 »

Dal jsem si minutku a nasel smlouvu co ma Rumburk s tou merici firmou.
https://smlouvy.gov.cz/smlouva/soubor/8374459/00000001.pdf

Podle mne v momentu kdy Rumburk zaplatil milion a jednu korunu, smlouva spadla pod stul a neni mozne inkasovat vypalne. Varnsdorf na tom bude stejne. Viz ustanoveni 7.2 smlouvy

Maji kecy jak lidi maji platit dal, nehlede na reportaz, ale jedou uz pekne dlouho bez smlouvy ...

A vzhledem k tomu jak na tom mesto trati je to megapruser. Coz jim preju z celeho srdce, soudruhum.
IP zaznamenána
Concorde

erfCD5e5r

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #22 kdy: 25 Března 2019, 11:05:50 »

Mám tady z února výzvu k uhrazení určené částky provozovateli, řidič jel +43 kmh, patnáctidenní lhůta je pryč.
Co s tím? Helmut? Nebo bude někdo kreativnější?
IP zaznamenána

petr360xx

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #23 kdy: 26 Března 2019, 17:24:53 »

To by mě taky zajímalo, přišly mi dvě výzvy ze stejného dne. Jaký je nejlepší postup? Nezaplatit, ve správním řízení namítnout nezákonnost měření?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #24 kdy: 01 Dubna 2019, 19:41:24 »

Soudruzi z Varnsdorfu dnes večer opět v Reportéřích ČT
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #25 kdy: 01 Dubna 2019, 21:03:56 »

To by mě taky zajímalo, přišly mi dvě výzvy ze stejného dne. Jaký je nejlepší postup? Nezaplatit, ve správním řízení namítnout nezákonnost měření?

Jestli vůbec nějaké správko rozjedou..... myslím, že starosta má bobky, aby neskončil v teplákách.
IP zaznamenána

erfCD5e5r

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #26 kdy: 02 Dubna 2019, 10:54:11 »

Už na to je téma tam, kde se připravuje jídlo.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Kůrovec

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Zničený radar ve Varnsdorfu
« Odpověď #29 kdy: 06 Dubna 2019, 12:06:04 »

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/varnsdorf-radar-mereni-kamery-policie-vybuch.A190405_093630_domaci_fort


"Radary mají zvýšit bezpečnost na silnici, ale také se musíme chovat jako řádní hospodáři. Kdybychom platili za radary paušál a všichni jezdili předpisově, radnice by tratila, a to by lidi teprve řvali,“

Tak tady je motivace víc než jasná. Být v zisku za každou cenu
IP zaznamenána