30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Aktivní strejda, asi “hasič” zastavuje vozidla na majáku - Superb 5AE 1539  (Přečteno 9333 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil

Jan Novák +1
Pan hasič to rozhodně měl jinak pojmout na začátku, když už se tedy rozhodl k akci (pozdrav, vysvětlení že nejde o policejní kontrolu ...), ale když pak přešel evidentně do defenzivy, mohl zase řidič výrazně ubrat.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

a zase z tej diskusie pod videom sa mi chce plakat a zvracat...

Ano, kdyby autor videa hasičovi sdělil že je čučkař, kunda, zmrd, svině, blbeček a že to pěkně zkurvil tak by to pro většinu tohoto národa bylo v pořádku a možná by v příštích volbách byl i prezident.

Ale protože se řidič pouze bránil, nenechal si kálet na hlavu a nepoděkoval dědkovi který mu bez předchozí objednávky začíná přednášet nevyžádané informace a sám kvůli udajnému přestupku (do kterýho mu nic není) porušuje zákon MNOHEM závažněji tak je údajně arogantní.

Možná kdyby autor videa samozvanému dobrovolníkovi poděkoval a obejmul ho narozloučenou tak by z toho mohlo být pro strejdu (protože pořád nevíme kdo to je) minimálně státní vyznamenání za zásluhy a za záchranu lidských životu před vozidlem které v osvětleném tunelu nemá rozsvícené dvě žárovky. Možná i Bernard by poslal pár soudků.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

To sou tady ti čuráci-operátoři volantu, co mají na všechno automat a všechno se udělá samo přece né, takže ani neví, na co je který světlo a jak se to ovládá. Tak to má zaplý ve dne všechno, nebo v noci nic. Jako nemít v noci rozsvícený světla a nevšimnout si toho i ve městě pozděj, jak po kilometru, to je na léčebnu, a pokud se eště cuká, dyž mu to někdo de říct, tak dvakrát proplesknout z obou stran.

Na tydle čuráky co jim nesvítí brzdový světla a podobný věci a nevyvede je z míry ani to, když jim to řeknete, ať si to dají okamžitě do pořádku a jedou s tím v klidu na dálnici, dělám výjimku a klidně posílám pomahače, protože todle už je kurva jiná liga debility, tak ať jim pomůžou, aspoň nebudou buzerovat jinde a zas nebude hromadná nehoda s mrtvým miminem, protože řidič je kunda a nefungují mu na werku základní věci.

Včera sem zas potkal nějakou pětitunu valník kde si to asi ekspert opravoval sám, takže mu trvale SVÍTIL levej blinkr (všechny tři žárovky). To už sem odstavit nestihl, maggisrála a jel jinam. S ohledem na nedostatek řidičů je tendle materiál stále častější, ale nejvražednější je šedesátka v dědině (že tam byla desetiletí naprosto legálně se taktně pomlčí), takže pomáhači tydlety idioty na silnici vůbec neřeší.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Voláte na ostatní pomahače, chcete někoho propleskávat a ještě chcete vychovávat trubkou  :x Good luck
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

Ano, píčus, kterej tě pomalu přejede, když jdeš odstraňovat následky poruchy nebo nehody, není moc daleko od zabití na místě.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 17 Listopadu 2019, 15:22:11 od t4455 »
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil

Nepochybne se jen na dve vteriny ohledl a pak se rozplakal, tim je jeho jednani ospravedlnene. Berte to pozitivne, zneuziti majaku je porad lepsi, nez kdyby nekoho beztrestne zrakvil. Vite kolika z nas by navic praskla zilka?
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Voláte na ostatní pomahače, chcete někoho propleskávat a ještě chcete vychovávat trubkou  :x Good luck
Doufám, že já takto neskončím, během posledního měsíce jsem se dvakrát přistihl při vychovávání, jedno auto jsem vybrzdil, protože mě omezil na křižovatce, když mi tam vjel z vedlejší, pak se ploužil jako želva a začal zrychlovat, když jsem ho předjížděl, druhé jsem vytroubil, protože při odbočování vlevo nejelo vlevo ve svém pruhu, ale prostředkem pruhu. Vzápětí jsem toho vždy litoval.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Doufám, že já takto neskončím, během posledního měsíce jsem se dvakrát přistihl při vychovávání, jedno auto jsem vybrzdil, protože mě omezil na křižovatce, když mi tam vjel z vedlejší, pak se ploužil jako želva a začal zrychlovat, když jsem ho předjížděl, druhé jsem vytroubil, protože při odbočování vlevo nejelo vlevo ve svém pruhu, ale prostředkem pruhu. Vzápětí jsem toho vždy litoval.
Vytroubení ještě pochopim, ale vybržďovat?  :-\ Za omezení?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil

Vzápětí jsem toho vždy litoval.

Jen počkejte až narazíte na stejného blba...to teprve budete litovat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Vzápětí jsem toho vždy litoval.
To je dobře. Nejvíc bolí srážka s blbcem.
Čekáte snad, že dotyčný/dotyčná se při vybrždění nebo troubení chytí za hlavu a řekne si, to jsem ale blbec, patří mi to.
Dotyčnému to netáhne, neumí to, nevšiml si vás atd. a teď před ním auto zabrzdí nebo na něj někdo troubí. Co si asi tak řekne? Hele nějakej debil, málem jsem to do něj napálil.

Jediné účinné a výchovné chování, co jsem viděl bylo, když paní nedala přednost a pán co tu přednost měl to zaflekoval a nikomu se nic nestalo. Poté na pani s přísným výrazem udělal prstem tytyty a v klidu odjeli.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Policie nemá koho co vychovávat, od toho jsou rodiče.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Tak zase rozumím tomu že někteří masochisté vidí v každém fízlovi otce... Tak zase proč ne, že?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil

Déjà vu
Citace
vidí v každém fízlovi otce
fotr lotr, matka šlapka? Nebo to bylo jinak, nevím...
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Vypadá to, že k vychovávání řidičů se začíná používat i gumový obušek.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ridic-vybrzdil-na-sokolovsku-jine-auto-pak-sofera-napadl-gumovym-obuskem-40280132
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.