30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další případ ze ZPlzně + Policista zfackoval cyklistu na dálnici, natočila ho kamera ve služ  (Přečteno 4340 krát)

Kůrovec

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil

Nevěřím svým očím, že mu fakt dal soud aspoň nějaký trest. Jak píše hluchavka v dopise, že to řešil jako jeho otec když zlobil, tak bych mu přál zažít to stejné co jsem zažíval já  :D :D Ještěže nemám potřebu se mstít na lidech.


https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policista-zfackoval-cyklistu-na-dalnici-natocila-ho-kamera-ve-sluzebnim-aute-40323953#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=5KEbZWIHsDX-202005140648&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

"poslal omluvný dopis, kde se snažil své jednání vysvětlit. Tvrdil, že potřebovali z místa co nejdříve odjet k dopravní nehodě se zraněným dítětem. Jak se ale ukázalo u soudu, byla to lež. „Proč jsem to tam napsal, nevím,“ krčil Sojka u soudu rameny."

To nevymyslíš, aneb jak azerbajdžánská pumpička vyjede z Plzně podle navigace po dálnici do Prahy a potká pologramotnou opici, kterou v dětství mlátil tatínek. Nezpracuje to někdo jako divadelní hru? Absurdní drama jak vyšité.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil

Rano jsem zde zalozil tema o tomtez, po zjisteni duplicity smazano. Me by v tomto pripade zajimalo, co se muselo stat, ze na pocatku byl cizinec, kterych nechapal, co se deje. A na konci je u soudu prekvapive neztracene policejni video i zaznamy o tom, co po tomto pripadu organi (ne)delali. Nevi nekdo vice? Kdy, jak, komu to bylo oznameno, kdo zajistil video atd?
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Citace
Kromě dvoutisícové pokuty dostal ještě od jednoho ze členů hlídky nafackováno za to, že při vyřizování přestupku prý schválně zdržoval.

Tak si to shrňme:
  • oslovování standardní ("ku..., nes... mě, idiote")
  • fackování taky není nic nového
  • útok po snaze vyfotit si SPZ policejního vozidla
  • v omluvném (účelovém) dopise lhal o tom, že spěchal k nehodě se zraněným dítětem
  • 20 tisíc za nemajetkovou újmu? Chápu, že to jsou asi 2 nebo 3 policejní výplaty, ale stejně to je směšná částka

Psychotesty jsou evidentně k hovnu.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Je schopen někdo dohledat rozsudek? Padnul včera (14.5.2020)
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil

Pomáhat a chránit.
Najdou cizince na kole šlapat po dálnici. Dají mu pokutu, proplesknou ho a pak si vklidu odjedou.

Nebyla spíš jejich povinnost ho nějak bezpečně eskortovat z dálnice?
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil

Asi byla rozbitá kamera. Většinou se v podobných situacích sama vypne, a nebo se záznam počkodí při kopírování.
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil

Pomáhat a chránit.
Najdou cizince na kole šlapat po dálnici. Dají mu pokutu, proplesknou ho a pak si vklidu odjedou.

Nebyla spíš jejich povinnost ho nějak bezpečně eskortovat z dálnice?

Proč by to dělali? Pokutička byla uložena, cíl mise tím byl splněn.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

Citace
Kromě dvoutisícové pokuty dostal ještě od jednoho ze členů hlídky nafackováno za to, že při vyřizování přestupku prý schválně zdržoval.

Hele, zrovna tohle mi prijde fer. Pri pristi kontrolni kontrole muzeme s timhle argumentem policisty taky profackovat.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil

Nedá se podobný exces využít v situaci, kdy naivní řidič podepíše blok, tak by mohl napadnout blok jako výsledek nátlaku řidiče a nebo výsledek vlastních obav o zdraví a život, když viděl v televizi situaci, že váhání či nejistota při podepisování bloku v minulosti vedly k fyzickým útokům ze strany policity a v daném místě a situaci nebylo před agresorem kam utéci a cítil jsem se ohrožen?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

Nedá se podobný exces využít v situaci, kdy naivní řidič podepíše blok, tak by mohl napadnout blok jako výsledek nátlaku řidiče a nebo výsledek vlastních obav o zdraví a život, když viděl v televizi situaci, že váhání či nejistota při podepisování bloku v minulosti vedly k fyzickým útokům ze strany policity a v daném místě a situaci nebylo před agresorem kam utéci a cítil jsem se ohrožen?

Taky mně to napadlo. Ale předpoklad by byla racionální, tedy nikoliv tendenční justice. Soudy oficiálně asi nedostávají pokyny pro určité typy případů, ale prostě se očekává určitý směr rozhodování (vesměs ve prospěch státu a jeho pomocníků, nejen cajtů), hlavně aby to nenarušilo status quo. Příkladů je dost. Pokud náhodou nějaký soudce rozhodne podle práva, a tedy proti zájmům, je z toho buď poprask v médiích nebo se to tiše přejde a na rozsudek se max.odvolávají šikovní právníci, co to mají v šuplíku. Pár takových případů jsem zaznamenal i mimo dopravní tématiku, ale to tu nechci rozebírat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Taky mně to napadlo. Ale předpoklad by byla racionální, tedy nikoliv tendenční justice. Soudy oficiálně asi nedostávají pokyny pro určité typy případů, ale prostě se očekává určitý směr rozhodování (vesměs ve prospěch státu a jeho pomocníků, nejen cajtů), hlavně aby to nenarušilo status quo. Příkladů je dost. Pokud náhodou nějaký soudce rozhodne podle práva, a tedy proti zájmům, je z toho buď poprask v médiích nebo se to tiše přejde a na rozsudek se max.odvolávají šikovní právníci, co to mají v šuplíku. Pár takových případů jsem zaznamenal i mimo dopravní tématiku, ale to tu nechci rozebírat.
No on hlavně soudce, co postupuje nezávisle podle práva pak už moc nepostupuje v kariéře, nikam ho nezvou, nenominují a vpřed postupují ti, co znají pravidla moštárny. Stejně jako u policie, úřadů a ministerstev.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

Taky mně to napadlo. Ale předpoklad by byla racionální, tedy nikoliv tendenční justice. Soudy oficiálně asi nedostávají pokyny pro určité typy případů, ale prostě se očekává určitý směr rozhodování (vesměs ve prospěch státu a jeho pomocníků, nejen cajtů), hlavně aby to nenarušilo status quo. Příkladů je dost. Pokud náhodou nějaký soudce rozhodne podle práva, a tedy proti zájmům, je z toho buď poprask v médiích nebo se to tiše přejde a na rozsudek se max.odvolávají šikovní právníci, co to mají v šuplíku. Pár takových případů jsem zaznamenal i mimo dopravní tématiku, ale to tu nechci rozebírat.
No on hlavně soudce, co postupuje nezávisle podle práva pak už moc nepostupuje v kariéře, nikam ho nezvou, nenominují a vpřed postupují ti, co znají pravidla moštárny. Stejně jako u policie, úřadů a ministerstev.

To máte bezesporu pravdu. Co jsem nepochopil, jaký je komunikační kanál co je in a co nikoliv.
IP zaznamenána