30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Špatně parkující řidičce v Kladně vypustil muž pneumatiku a přivolal strážníky.  (Přečteno 8218 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Já si myslím, že jim je to fuk, hlavně když mohou někoho podojit.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Policie podle mě ráda jezdí k úkonům a zákrokům, kde mohou být za hrdiny. Tzn. rvačky apod. Myslím, že tohle bonzování je sere proto, protože jim to prostě ruší pohodu. Vím, jak jsou vždy nasraní, když je volám k tomu, že jsem našel ztraceného psa, ať si ho přijedou odchytit  :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

ke rvačkám - jak kteří
z místních oddělení určitě ne
ti naopak jezdí rádi až když je "vybíleno"
v opačném případě by se jim mohlo stát, že utrpí i něco jiného než čárku za případ
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil

Stejně je to zajímavé, jak lidi během 20 let stanou nesvéprávný (neumějí si poradit).
Asi neznají, že mimo dílenského šroubováku existuje něco takového
https://www.eshop-car.cz/kovova-cepicka-na-ventilek/

+ pumpička, nebo v dnešní době kompresor. Sejně je to většinou ve výbavě, protože nové auta už mají jen opravné sady.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

pritahnout a 3min jedno kolo malym kompresorem a jede se... priste sekundak a at si to zkusi povolit, u vymeny kol se to stejne meni cele...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Taková bezpečnostní čepička s kontramatkou vyžadující speciální klíč je taky chuťovka, přes kterou se jizerský Zorro nedostane.  :)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Taková bezpečnostní čepička s kontramatkou vyžadující speciální klíč je taky chuťovka, přes kterou se jizerský Zorro nedostane.  :)

To jsem kdysi měl, byl tam speciální miniimbus. Když byl utažený, čepička nešla sundat zádným jiným způsobem.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

INBUS=innensechskantschraube Bauer und Schaurte
(vnitřní-šesti-hranný-šroub Bauer & Schaurte)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil

fu: Pokud má někdo svérázný přístup k psaní přejatých slov, a např. místo žánr důsledně píše v českém textu genre, je to sice úchylka (zdravíme T. Pecinu), ale v zásadě tomu není co vyčítat, často je to i docela osvěžující. Ale prudit tím ostatní, to je nová úroveň gramatického náckovství. Tak jen doufám, že v tom budete důsledný, a nekompromisně zde potrestáte použití počeštělého pravopisu i u slov zcela zdomácnělých.

http://www.ujc.cas.cz/jazykova-poradna/dotazy/0078.html - „Vzhledem k popsanému stavu v českém úzu má větší naději na kodifikaci imbus. Je totiž obvyklé, že pravopis profesních výrazů – pokud je vůbec kodifikován – kopíruje jejich výslovnost.“
« Poslední změna: 13 Října 2020, 09:45:58 od hh »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

hh> to bylo technicko-historicke okenko, nikoliv pravopisne, takze Vas zklamu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Akce ziskava mezinarodni rozmer - od pomsty v Jizerkách k vypouštění pneu SUV v Paříži https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/pneumatika-ventilek-pariz-suv-jizerky-bedrichov.A201013_221558_automoto_fdv
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin