30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Křivé obvinění Litomyšl  (Přečteno 5093 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #15 kdy: 26 Října 2021, 21:09:35 »

Wow, další tři telefonáty (19:11, 19:31 a 20:12). Začínám váhat, zda se nejedná o nějaký prank, nechlastá teď někde náhodou část hardcore? :-)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #16 kdy: 26 Října 2021, 21:19:18 »

Spis to vypada, ze jsou neschopni, tak to zkousi ruznymi formami natlaku, treba jim hori termin... k lokalizaci to opravdu nepotrebuji.
Patrne to prebira opice od opice drbaji si hlavy a nevi, jak to maji zprocesovat.
« Poslední změna: 26 Října 2021, 21:22:59 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #17 kdy: 26 Října 2021, 23:35:46 »

Mám v plánu jim zítra poslat doporučený dopis:

Velevážení příslušníci!

Ve věci vedené pod č.j. KRPB-6086-2/ČJ-2021-060219 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. KRPB-120272-2/ČJ-2021-060242 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. KRPE-48122/TČ-2021-170971 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. KRPB-120272-5/ČJ-2021-060242 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. KRPB-120272-7/ČJ-2021-060242 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. KRPB-167422-4/ČJ-2021-060211 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod č.j. 180233 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.
Ve věci vedené pod jakýmkoli číslem jednacím, lhostejno, zda již existujícím, či až v budoucnu vzniknuvším, v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také ani v budoucnu nedostavím. Už mne nikdy v žádné věci neobtěžujte.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne

Číkus


edit: posláno
« Poslední změna: 27 Října 2021, 14:59:02 od Číkus »
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #18 kdy: 01 Listopadu 2021, 18:49:35 »

Tajný sraz sice nebyl, ale mohli bychom nějaký uspořádat.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #19 kdy: 14 Prosince 2021, 21:00:29 »

Dnes jsem byl v Jedovnicích zastaven dvěma opičáky. Během silniční kontroly zjistili, že jsem v pátrání a tak mne eskortovali do Svitav na obvodní chráněnou dílnu.

úřední záznam o podaném vysvětlení
potvrzení o provedeném úkonu 1
potvrzení o provedeném úkonu 2
úřední záznam o odebrání/vrácení zbraně

1. Mám za to, že předvedení i požadování podání vysvětlení bylo provedeno v rozporu se zákonem, neboť jsem již dříve posílal tohle:
Ve věci vedené pod č.j. KRPE-48122/TČ-2021-170971 v souladu s § 61 odst. 3 zákona o Policii ČR odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.

2. Opičák Kadlec do úředního záznamu psal věci, které jsem neřekl (v úředním záznamu zvýrazněno).

Podat na opičáky stížnost na OVK? Nebo raději trestní oznámení na státní zastupitelství? Nebo na GIBS?

Jen se trochu bojím, že vzhledem k eskalaci věci se nějak zapomene na to, že jsem při silniční kontrole nepředložil ŘP, ORV ani zelenou kartu a že jsem jel autem s rok a půl propadlou technickou.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #20 kdy: 14 Prosince 2021, 21:23:08 »

Toto neni otazka  ;D
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #21 kdy: 30 Prosince 2021, 20:03:40 »

Fízl Kadlec z chráněné dílny ve Svitavách je kreativní: Opatření

Jako protiútok bych viděl podání trestního oznámení (asi na neznámého pachatele) za TČ křivé obvinění mé osoby z TČ křivého obvinění. Nikoho jsem z ničeho neobvinil, natož křivě. Ale asi bude lepší s tím počkat, až se zjistí, že jsem se ničeho takového nedopustil. Nebo ne?

Stejně mi není jasné, co tím fízl Kadlec sleduje. I když nějaký ten takyznalec zjistí, že hlas na nahrávce není fízla Stoška (a hlas Číkuse je hlasem Číkuse), co z toho vlastně vyplyne? Že fízl Stošek někomu půjčil odznak? Nebo že se někdo prokázal falešným odznakem fízla Stoška (a nebo to alespoň tvrdil)?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #22 kdy: 11 Dubna 2022, 19:29:29 »

11.04.2022 doručnena výzva k podání vysvětlení.

edit:

Velevážení příslušníci!

Ve věci vedené pod č.j. KRPE-48122-49/TČ-2021-170971 v souladu s § 158 odst. 8 Trestního řádu odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také nedostavím. Už mne v této věci neobtěžujte.

Ve věci vedené pod jakýmkoli číslem jednacím, lhostejno, zda již existujícím, či až v budoucnu vzniknuvším, odpírám podání vysvětlení. Z toho důvodu se také ani v budoucnu nedostavím. Už mne nikdy v žádné věci neobtěžujte. Zkuste si raději najít nějakou užitečnou práci.

Děkuji za pochopení.

Bez pozdravu a s přáním všeho nejhoršího

Číkus
« Poslední změna: 11 Dubna 2022, 19:44:57 od Číkus »
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #23 kdy: 14 Dubna 2022, 11:11:21 »

Nedávno jsem se setkal s konfrontací v závěru, zda lze v rámci trestního práva odpírat výpověď a nedostavit se - dle rozhodovací praxe to v trestu prý nejde, tak jen pozor na to, ať to pak nesklouzne zase do nějakého pátrání.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #24 kdy: 18 Května 2022, 00:48:13 »

Tak fízl Kadlec mou omluvu nepovažoval za dostatečnou a vyhlásil po mně pátrání. Jak jsem se to dozvěděl?

Dnes jsem byl v rámci buzerační kontroly opičákem 308491 (a jeho dvěma retardovanými kolegy) zadržen, spoután, odzbrojen a eskortován na obvodní chráněnou dílnu do Svitav.

Fízl Kadlec mi kladl nějaké blbé otázky, já odmítal odpovídat. Následně mi předal (a také přečetl; při čtení byla přítomna nějaká unterfízlice (?) ) usnesení o zahájení trestního stíhání. Mimochodem zajímavé bláboly a mozkové myšlení.

Fízla Kadlece jsem opakovaně žádal o kopii spisu (o takovém mém právu mne poučil), nicméně mi nebylo vyhověno a místo toho mi předal vyrozumění.

Fízl Kadlec mi na žádost vydal potvrzení o provedeném úkonu, opičák 308491 přes mé opakované žádosti nic takového nevydal.

Nedostal jsem kopii protokolu, úředního záznamu o odebrání zbraně, nic. Jen ty 3 dokumenty odkazované výše.

Jelikož jsem v oblasti TČ nováčkem, budu rád za každou radu/podnět/doporučení.

edit: Lze proti usnesení o zahájení trestního stíhání podat blanketní stížnost? Funguje to stejně jako u blanketního odvolání ve správním řízení?
« Poslední změna: 18 Května 2022, 01:32:18 od Číkus »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #25 kdy: 18 Května 2022, 06:24:34 »

Ano, stížnost může být blanketní, ale netuším, jak je to s povinností vyzvat k doplnění, pokud by se to hnalo do extrému. Doporučil bych blanketní stížnost podat (bacha na superkrátkou 3denní lhůtu - nejen zde, ale v trestním řízení obecně) a proaktivně uvést, že bude co se týče důvodů, bude doplněna v nějakém termínu (dlouhém, ale pořád ještě přiměřeném, třeba do měsíce). Pokud orgán nebude reagovat, tak ten termín dodržet, pokud se mu to nebude líbit, může poslat výzvu.

Obecně bych pak radil to nepodcenit. Už to není jen kočkování s fízly, se zahájením stíhání dal (minimálně neformálně) souhlas i státní zástupce, sice ta jejich konstrukce má díry a při dobré obhajobě by to půjde ustát, ale pokud vám záleží na čistém rejstříku, nebylo by ostudou tuto konkrétní věc pojmout nepunkově a opatřit si klasického obhájce. Ideálně někoho znalého lokálních poměrů a jako první věc po prostudování spisu by mohl zkusit vysondovat, jak by se dozorující SZ tvářil na možnost podmíněného zastavení stíhání ... Kdyby to tak skončilo, nebral bych to jako LOST, myslím, že angažované fízly by to nasralo možná ještě víc, než kdyby to regulérně projeli.
« Poslední změna: 18 Května 2022, 06:26:10 od hh »
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #26 kdy: 18 Května 2022, 09:17:11 »

BACHA: podminene zastaveni stihani = ztrata spolehlivosti po dobu podminky a kvery+ZP pujdou do cistirny. Vlastni (ne osobni) zkusenost.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #27 kdy: 18 Května 2022, 09:50:15 »

hh> Blanketní stížnost podám v pátek.

frantisek> ZP do čistírny by se mi úplně nelíbil. Nemáme v OSBIDu nějakého vhodného právníka?
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #28 kdy: 18 Května 2022, 11:37:48 »

Primo OSBID-i pravnik neexistuje.
Kdysi s nami kooperoval pan Nonnemann, ale on myslim nevykonava praxi.
Mohu oslovit EVU, to je advokátka ze Žďáru nad Sázavou, nějakou zkušenost má.
A pak za peníze v praze dům - máme kontakt na Viktora Pavlíka, ten řešil dvě něhody co pamatuji a jako reference k němu je causa Jakubisková.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Křivé obvinění Litomyšl
« Odpověď #29 kdy: 18 Května 2022, 14:16:33 »

Napíšu mail.
IP zaznamenána