30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: skupinka mladých testosteronů v autě  (Přečteno 9106 krát)

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 24 Března 2017, 07:26:16 od PVS »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2017, 08:07:12 »

Skupinka mladých možná ale taky jeden postarší cyklozmrd co mlátí lidem do auta
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2017, 08:21:21 »

...postarší cyklozmrd co mlátí lidem do auta

Proto se hodí ve předu na kapotě vozu konkrétní značky takový ten zaměřovač...  ;D
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #3 kdy: 24 Března 2017, 08:31:08 »

Skupinka mladých možná ale taky jeden postarší cyklozmrd co mlátí lidem do auta
Po zednicich vyzadujeme adekvatni reakci, nevim proc to nevyzadovat po vsech ostatnich.

Pokud je mentalne nezpusobily, mel by byt bez privilegii typu prace v ozbrojenych sborech/ridicaku dozivotne, protoze na mensi podnet reaguje neadekvatne.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #4 kdy: 24 Března 2017, 08:32:40 »

Názorná ukázko toho, jak se vyplácí, namísto eskalace, konfliktům předcházet a vyhýbat se jim. <Disclaimer>Ne, že bych chtěl přenášet odpovědnost z řidiče na cyklomrda,</disclaimer> ale když si teď cyklomrd (je-li toho schopen) uvědomí, že spolknout ego by dost určitě znamenalo, že nebude sraženej, a že nezařve další člověk...
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #5 kdy: 24 Března 2017, 09:10:22 »

Dovolím si, se škodolibostí sobě vlastní, popíchnout nějaké ty kyselé hrozny.
V kuchyňce jsem dnes ráno vyzpovídal několik rodilých Helmutů, zdali někdy v minulosti zaregistrovali z novin nějaký alespoň trochu podobný případ u nich v Reichu - popsal jsem jim případ Laciny a tento. Několik málo jich zmínilo nějaký podobný případ z Berlína, kdy (cituji): "...auto srazilo/narazilo... dva mrtví..." - ach ta jejich multikulti politická korektnost... Tak jsem se natvrdo zeptal, zdali to auto řídil nějaký rodilý Árijec. Prý to byli Turci.
Všichni se shodují, že takovou agresivitu na silnicích neznají.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #6 kdy: 24 Března 2017, 09:33:15 »

Už jste s tím Německem trapnej a naivní

IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #7 kdy: 24 Března 2017, 10:14:22 »

Takže, pokud se někde něco v DE stane, je větší šance, že za to může PVS, než Němec;)

Jinak jsem překvapen, že jsem nezachytil vraždu, či pokus o vraždu, řidič sice nechtěl, ale muselo mu být jasné, že kolaře může i zabít.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #8 kdy: 24 Března 2017, 10:28:05 »

Jinak jsem překvapen, že jsem nezachytil vraždu, či pokus o vraždu, řidič sice nechtěl, ale muselo mu být jasné, že kolaře může i zabít.
To je dane tom co predvedl u soudu a jak pusobi... zabrecel, zalitoval, pusobil uprimne
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #9 kdy: 24 Března 2017, 10:35:05 »

No v té zprávě se píše, že na toho cyklistu něco hulákali. To sice není důvod k tomu mlátit lidem do aut, ale bez toho krypla za volantem by k ničemu nedošlo, nikdo by nemlátil do kapoty, nikdo by nepadal z kola a hlavně by nikdo neumřel. To jde prostě celý tím řidičem.

Chudák řidič Oktávie, připadá mi to jako fakt pěkný ukázka T-bone havárky, to vypadá že ten wagen ani nebrzdil, prostě rovnou do něj. Úplně nová Octa, zjevně i boční pytle tam jsou vystřelený a stejně to tomu řidiči nepomohlo.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #10 kdy: 24 Března 2017, 10:49:10 »

To sice není důvod k tomu mlátit lidem do aut, ale bez toho krypla za volantem by k ničemu nedošlo...

To je tedy v pořádku že přijede cyklozmrd a praští mi úmyslně do auta? Já bych ho taky z toho kola sundal, ikdyž asi jinak.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #11 kdy: 24 Března 2017, 11:41:48 »

To sice není důvod k tomu mlátit lidem do aut, ale bez toho krypla za volantem by k ničemu nedošlo...

To je tedy v pořádku že přijede cyklozmrd a praští mi úmyslně do auta? Já bych ho taky z toho kola sundal, ikdyž asi jinak.

Já podobnou či jinou cyklovysírací situaci řešil ostřikovačem světlometů. Stříká to vydatně. Ten hoch si nepodmíněný trest zaslouží, evidentně neměl pod kontrolou ani auto, ani sebe. Když dostal Lacina 5 let za nic.....




IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #12 kdy: 24 Března 2017, 11:50:49 »

Názorná ukázko toho, jak se vyplácí, namísto eskalace, konfliktům předcházet a vyhýbat se jim. <Disclaimer>Ne, že bych chtěl přenášet odpovědnost z řidiče na cyklomrda,</disclaimer> ale když si teď cyklomrd (je-li toho schopen) uvědomí, že spolknout ego by dost určitě znamenalo, že nebude sraženej, a že nezařve další člověk...

To je přesně co mě napadlo když jsem četl článek. Začátek a eskalace kvůli pitomostem nad kterými by člověk mávl rukou.

Přitom se to dalo zarazit hned na začátku, pokud by aspoň někdo z účastníků měl rozum:
Parta postpubertálních hňupů jede na výlet, jsou hlučný, pořvávají na ostatní, včetně nějakého pana cyklisty.
Pan cyklista se rozhodne je vychovat, nápad hodný hřiště před základní školou, a buší jim na auto.
Překvapivě vyvolá neadekvátní reakci, věřil bych i tomu že za ním chtěli jen zatroubit aby z toho kola spadl sám.
Nicméně skill řidiče nestačí na manévrování a pana cyklistu málem přejede.
Pak už se to asi zastavit nedalo, řidič se vyděsí když vidí co udělal. Šlápne na plyn a zkratově (zcela zbytečně, šance že ho policajti později najdou se blíží 100 %, navíc si v autě veze svědky) ujíždí pár bloků než sestřelí první auto na které narazí.

Chudák řidič té oktávky, přišel k tomu jak slepý k houslím.

Pan cyklista je kandidát na Darwinovu cenu. Pokud narazím na skupinu cikánů v podchodu, taky jim nepůjdu dokazovat že na ten podchod mám stejný nárok jako oni. Samozřejmě bych byl v právu, ale..

Hňupa by lid asi zlynčoval, diskuze se hemží vraždami nebo aspoň pokusy o ně. Já jen doufám že odejde od soudu s adekvátním trestem.
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #13 kdy: 24 Března 2017, 11:55:16 »

Pak už se to asi zastavit nedalo...

evokuje mi to trochu
Volný pád (Falling Down, 1993) - Michael Douglas
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:skupinka mladých testosteronů v autě
« Odpověď #14 kdy: 24 Března 2017, 18:25:36 »

Naprosto souhlasím s mungo. Cyklistu tipuji na povahu "všemu rozumím, všechno vyřeším, nepleťte se mi do cesty".
IP zaznamenána