30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Opilý strážník v civilu zabije a postřelí lidi -> NEVINEN  (Přečteno 14569 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Opilý strážník v civilu zabije a postřelí lidi -> NEVINEN
« Odpověď #30 kdy: 24 Listopadu 2015, 19:35:54 »

Ne, protože za prvé šlo ze strany opičáka nejspíš jen o přestupek a za druhé to podle dostupných informací nevypadalo, že se ho snažili zadržet, ale zbušit.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Opilý strážník v civilu zabije a postřelí lidi -> NEVINEN
« Odpověď #31 kdy: 24 Listopadu 2015, 20:40:34 »

Ne, protože za prvé šlo ze strany opičáka nejspíš jen o přestupek a za druhé to podle dostupných informací nevypadalo, že se ho snažili zadržet, ale zbušit.

A kde jsou ty Tvoje "dostupné" informace. Já jsem se snažil přečíst ledacos, ale našel jsem dvě verze. Jednu, že ti frajeři co se cpali na diskotéku byli tři (takže žádná přesila) a když zjistili, že na ně za nastříkání toho pepřáku volají benga, tak se dali na útěk, a za nimi (třemi) vyběhl jeden z vyhazovačů a vopičák se otočil a sejmul ho, načež vyběhl jeho bratr, chtěl mu poskytnout první pomoc a opičák mu provrtal hlavu kulkou....Tohle se v mnoha podobách psalo na počátku kauzy. Pak přišel opičák se svojí verzí o tom že na něm někdo klečel a tloukl ho čemuž ovšem (údajně) neodpovídá ani balistika a silně proti tomu svědčí to, že se na vopičákovi nenašla ani modřinka a ani žádná cizí DNA.....
Osobně očekávám že to bude tak nějak mezi, nicméně NO to podle mně nebyla ani náhodou..... navíc přiznávat NO faktickému útočníkovi je podle mně totální nesmysl. Dále co se týče útoku, tak ten díky zamořeným prostorám diskotéky v zásadě trval.

Já chápu že se jakožto ozbrojenec snažíš na tom případě najít pozitiva pro střelce, ale tohle opravdu nebude ten správný příklad. A zastávat se z principu každého kdo si prodlouží penis stříkačkou není podle mně úplně dobře. Navíc pokud by se to bralo podle "automobilové" praxe, tak strážník byl vožralej jak cep a tak za to může i kdyby za to nemohl....
« Poslední změna: 24 Listopadu 2015, 20:46:46 od pk202 »
IP zaznamenána