30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Maření  (Přečteno 821 krát)

616ecek

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Maření
« kdy: 21 Ledna 2024, 18:07:07 »

Zdravím.
Na podzim roku 2023 jsem se vybodoval a odevzdal ŘP. Pracoval jsem jako řidič nákladního vozidla a body jsem sbíral 3 roky, vetsinou za malé překročení rychlosti a pokaždé skoro v týden odečtu. Doma jsem se nudil, a začínal z toho mít deprese. Jsem na vesnici, kde je opravdu spatne spojení MHD s okolím, tak jsem si našel práci ve fabrice, ve vedlejší vesnici, kam bych se dostal bez auta. Poslali mě na vstupní lékařskou prohlídku do patnáct kilometrů vzdáleného města. Kámoš že mě hodí. Ve smluvenou dobu zpráva, že sorry, že je v práci. Já chtěl nastoupit co nejdřív, fakt už jsem to doma nedával, tak jsem to risknul. Auto po mrazech nestartovalo, jak s tím nejezdím, za to na první dobrou chytl povoz bez TK a dálniční známky. Zastavili mě, oznámili podezření z maření ÚR, a jeli jsme k nim.
Je mi jasné, že jsem v prdeli, ale zajimálo by mě, jak moc. Z úplně toho samého jsem byl obviněn před šesti lety, kdy jsem si odpracoval prospěšné práce a odkroutil podmínku. Paní na probačním mi tvrdí, že takto opakovaně na probační nemám nárok, a jde to rovnou státnímu zástupci, ale do telefonu slíbila, že se ještě ozve. V záznamu o výslechu jsou hlavně fakta, jinak to policista psal dost podle sebe, i když jsem ho prosil, aby to psal přesně jak říkám. Zajímalo by mě, zda je možné nějak výpověd změnit, rád bych se k věci vic vyjádřil, pokud existuje nějaká šance, že mi to u státního zástupce pomůže, až to bude číst. Nebo zda je možnost napsat dopis přímo někomu na soud.
Dále by mě zajímalo, jestli má v tomto případě smysl kontaktovat nějakou advokátní kancelář. Zda by se tím vůbec někdo chtěl zabývat, a jestli je nějaka, alespoň malá šance minimalizovat následky toho, že jsem debil.
Dík.
IP zaznamenána