Poradna > Potřebuji poradit - vedení správního řízení

Sprdel po nabonzování cizince

(1/2) > >>

Viro:
Přišla mě výzva, nahlásil jsem řidiče (motorka byla po nějakém tom měsíci na něj převedena) a nyní přišel příkaz. Hodlám poslat odpor, ale co dál?

medved:
1) Odpor.
2) Zajistit kompletni spis a z nej zjistit jak a kolikrat obesilali Aliho z Damasku.

Dal se uvidi podle spisu.

Viro:
Díky. Odpor podám a pak uvidím, co udělají, případně si udělám cestu  a prohlédnu si spis.  Měl jsem za to, že když dám řidiče, už bude klid.

Viro:

--- Citace: medved  09 Ledna 2024, 15:33:50 ---1) Odpor.
2) Zajistit kompletni spis a z nej zjistit jak a kolikrat obesilali Aliho z Damasku.

Dal se uvidi podle spisu.

--- Konce citace ---
Tak jsem to proštudoval a našel jsemjedinou chybu a to v uedení jednoho neexistujícího paragrafu. A jak jsem se jal prostudovat tématiku, tak nevidím světélko na konci tunelu. Prostě řidič je pro ně neznámej - nepřevzal, nekomunikuje, nedoručilo se a tím šmitec :-( :x

sennheiser:
Jak psal kolega Medved.. Zjistěte ze spisu, kolikrát obeslali Aliho. To je rozhodující. Existuje judikát, který stanovuje, že nestačí pouze jedno obeslání , když řidič nereaguje. Musí zaslat minimálně 2 výzvy nebo zkrátka provést nějaký další krok ( předvedení, lustraci v rejstříku osob pro dohledání jiné kontaktní adresy atd.)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi