30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 96km/h v obci  (Přečteno 14416 krát)

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 07 Července 2015, 23:26:46 »

Obavam se, ze tato optimalni vzdalenost nema vliv na presnost mereni, ale pouze na "citelnost" fotografie. Takze to je jen rada pro obsluhu co delat, aby se na fotce dala rozpoznat RZ.
A co ta nerozeznatelna znacka - je nekde v protokolu, jakym zpusobem ji zjistili nebo se da z originalni fotografie precist?
IP zaznamenána

bussobusso

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 08 Července 2015, 14:32:43 »

Obavam se, ze tato optimalni vzdalenost nema vliv na presnost mereni, ale pouze na "citelnost" fotografie. Takze to je jen rada pro obsluhu co delat, aby se na fotce dala rozpoznat RZ.

Návod str. 70: Funkčnost laseru můžeme vždy snadno zkontrolovat. Stačí zaměřit červený bod na statický
předmět (např. značka), který je vzdálený více než 20m a změřit rychlost. Musí být
nulová!!!
Nenulová rychlost může být změřena u vzdálených cílů 200-600 m pokud není laser
dokonale fixovaný.

A co ta nerozeznatelna znacka - je nekde v protokolu, jakym zpusobem ji zjistili nebo se da z originalni fotografie precist?

Originál je stejně hrozný jako kopie a RZ přečíst nejde. Do tabulky pod fotkou ji dopsali po ztotožnění na místě. Podle mě tady nastává problém spárování měření s mojim zastavením. Během minuty mohli zastavit klidně tři auta a na tom obrázku já svoje auto ani sebe nepoznávám. 
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 08 Července 2015, 17:00:29 »

V tom pripade, pokud nemeli v useku mezi merenim a ztotoznenim auto stale na ocich, je to vyborny bod k vyslechu svedku (PaChu) nebo do odvolani.
IP zaznamenána

bussobusso

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 09 Července 2015, 11:01:57 »

O oční kontakt podle mě vůbec nejde. Je to stejné jak kdybych si stáhl fotku opicajta, který dostává nějaký papír. Rozmažu služební číslo, obličeje i papír a pak budu tvrdit, že ten co mě měřil na fotce bere úplatek, protože jsem pod fotku do tabulky doplnil jeho číslo.
IP zaznamenána