30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Dopis s odpustkou VS předvolávání do Prahy  (Přečteno 4042 krát)

geox

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Dopis s odpustkou VS předvolávání do Prahy
« kdy: 02 Července 2015, 17:54:52 »

Dobrý den.
Klasika můj vůz jel v Praze smrtících 42 tam kde bylo 30 :-)
Přišel dopis s odpustkem nebo uvést řidiče.
Mám v plánu uvést řidiče cizince na adrese v ČR. Ten se pak písemně přizná k přestupku, a je možné že poté už pojede mimo ČR.

Jde mi spíš o to že když se něco úředníkovi nebude líbit - je možné mě předvolávat do Prahy k podávání vysvětlení/výslechům a čemukoli jinému ?

Jsem přes 100km od Prahy a varianta že bych nakonec 600,- pokutu nemusel hradit ale budu platit cestu do Prahy v té samé ceně + hlavně můj čas a tak - pak je výhodnější asi těch 600,- pokuty, byť tím podporuji tento zkurvosystém.

Díkes G.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s odpustkou VS předvolávání do Prahy
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2015, 18:41:19 »

Nikdy nikam za žádných okolností nemusíš, je to tvé právo tam jít, ne povinnost. Teda krom vysvětlení na opiciji ,ti kdyby tě chtěli tak by si tě nechali předvést na jejich náklady s disko autíčkem :)
IP zaznamenána

geox

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s odpustkou VS předvolávání do Prahy
« Odpověď #2 kdy: 03 Července 2015, 01:02:57 »

No to ano.

Když jim mé řešení nebude stačit tak rozjedouasi přestupkové řízení, a to budu muset asi řešit v Praze že ? Takže dojíždění že? Takže ty náklady na cesty do Prahy + můj čas nakonec několikrát převýší částku 600,- nemýlím li se.

Nebo to chodí/dá se jinak ?

Odignorovat to asi nechci neb jsem výzvu osobně přijal (jsem nečekal).
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s odpustkou VS předvolávání do Prahy
« Odpověď #3 kdy: 03 Července 2015, 09:14:46 »

Úplně všechno se dá vyřešit poštou . Opravdu, když nebudeš chtít, není síly aby tě k tomu úředníkovi donutila přijít když nebudeš chtít
IP zaznamenána