30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Předžalobní výzva za odtah  (Přečteno 8153 krát)

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Předžalobní výzva za odtah
« Odpověď #15 kdy: 12 Ledna 2017, 03:58:16 »

V souvislosti s odtahem mě napadlo jak by to mohlo být zadarmo:

1. vozidlo bylo odtaženo
2. zavolám do odtahovky, kde mám jako auto, že chci zpětné odatažení (vrátit vozidlo zpět na místo kde stálo)
3. přijedou, pravděpodobně na mě vybalí papír a nutit mě ho podepsat
4. já ale papír odmítnu podepsat dokud vozidlo nesundají z odtahovky, protože na něm při sundavání můžou ještě způsobit škodu
5. ihned po sundání vozidla do něj nasednu a zamknu se, ve vozidle je nyní osoba tak ho nemůžou zpátky naložit?
6. je-li to možné odjíždím, není-li vyčkám dokud odtahovkáři neskončí směna/nezabalí to

Mně samotnému vozidlo zatím neodtáhli a asi se mi to ani jentak nestane, takže pokud někde máte koule na to to vyzkoušet, dejte vědět jak jste dopadli.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Předžalobní výzva za odtah
« Odpověď #16 kdy: 12 Ledna 2017, 13:00:58 »

To vypadá jako takové skutečně dospělé řešení. Doporučuji Vámi popsanou akci rychlého nastoupení do vozidla (ad 5) provádět v masce např. kačera Donalda či některého ze Sekorových hrdinů, případně ještě za zpěvu Internacionály, abyste ději dodal na dramatičnosti předtím, než:
a) Vám bude psychologem/psychiatrem poskytnuta nutná zdravotní péče;
b) dorazí provozovateli vozidla požadavek na úhradu nákladů za odtah dle § 27 odst. 5 ZPPK.

IP zaznamenána