30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz vjezdu všech mot.vozidel  (Přečteno 6251 krát)

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« kdy: 27 Listopadu 2016, 23:04:26 »

Dobrý večer, tak sem spáchal zločin. Tohle už bude asi orisek a nejspíš se to nevyhraje, ale chtěl bych Městapo aspoň potrapit. Vjel sem asi do 50m zákazu. Zatím je parkoviště ke koupališti a hospodě. Pak pokračuje obyčejná komunikace. Ano, maji to aby si tama lidi nezkracovali cestu. Bylo to večer cca 22:00, nikde ani zivacka. Nebavil sem se, nic sem nepodepsal. A další věc, může po me Mestak chtít veškeré doklady? Děkuji za odpověď.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #1 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:06:33 »

Na zelenou kartu nemá nárok.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #2 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:10:09 »

Můžete nějak podrobněji popsat, co přesně se stalo? Byl jste zastaven přímo při činu (tj. při míjení značky), nebo až někde dál? Byla přímá viditelnost mezi místem zastavení (došlo vůbec k zastavení?) a značkou? Je to tam osvětlené (v 22 hodin je tma)?

Obecně by se hodilo mít více informací.
IP zaznamenána

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #3 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:26:03 »

Ano, byli tam tak dobře zasiti, ze me chytili az sem to projel na to parkoviště. Je to taková 50 m cesta kde je ten zakaz. Tma neklapne, je to celkem dobře osvětlené :-( jen sem ty ...  Ve zpětném viděl, jak se v Aute smějí, ze asi nemám šanci. Jsem tady ve městě při mém povolání známý a už sem par spravek vyhrál. Ale tohle bude spis jen provokace.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #4 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:43:44 »

Klasicky počkejte až něco přijdo od ouřadu, pak to sem anonymizované zavěste a co nejdříve zajistěte a přilípněte sem spis. Bez toho Vám nikdo nepomůže a maximálně tady můžeme míchat pojmy s dojmy.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #5 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:46:41 »

......... Jsem tady ve městě při mém povolání známý a už sem par spravek vyhrál. Ale tohle bude spis jen provokace.
Pravděpodobně nebudou mít žádný kamerový záznam, že jste to ta projel. To nakonec zjistíte až ze spisu. Potom by se to dalo otočit na té provokaci, že Vás drapnuli až na tom parkovišti a chtějí Vás osolit. Ale je to dost tenký led, možná máte v autě zázna z gps, je možné využít záznam z lokalizace mobilu, svědky apod. Ještě je možnost udělat něco s tou zákazovou značkou, třeba by to dost lidí uvítalo.
IP zaznamenána

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #6 kdy: 27 Listopadu 2016, 23:59:11 »

OK, děkuji zatím všem za snahu. Mám datovku, tak pockam az to dojde a hodim to sem. Udělám i nějaké foto s popisem. Nechci jim to jen tak nechat...
IP zaznamenána

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #7 kdy: 01 Prosince 2016, 09:57:55 »

Dobrý den,

tak se s tím nepárali a došel mi rovnou příkaz na 2000Kč. Takže podat odpor? Ono asi nic jiného není možné... >:(
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #8 kdy: 01 Prosince 2016, 10:16:26 »

Ano, poslední den, doporučeně
IP zaznamenána

JF

  • Příspěvků: 157
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #9 kdy: 01 Prosince 2016, 17:09:25 »

Dobrý den,

tak se s tím nepárali a došel mi rovnou příkaz na 2000Kč. Takže podat odpor? Ono asi nic jiného není možné... >:(

Správně. Odpor se neodůvodňuje. V pátek 10 min před ukončením pracovní doby dojít nahlédnout. Když odmítnou, při projednávání ve Vaší přítomnosti použít hned po podjatosti. Jo a ta značka, ta tam furt je?
IP zaznamenána

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #10 kdy: 05 Ledna 2017, 08:00:11 »

Dobrý den, jsem pozván na ústní jednání. Chtěl bych aby u toho byli i ty opice. Existuje nějaký paragraf podle kterého je taky mužů nechat předvolat? Děkuji za odpověď.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #11 kdy: 05 Ledna 2017, 08:13:32 »

Já bych to nechtěl, pokud je nepředvolají máte cenný bod do odvolání.
IP zaznamenána

Taxi_Driver

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu všech mot.vozidel
« Odpověď #12 kdy: 05 Ledna 2017, 13:50:28 »

Ještě sem to právě neudělal. Chci to teprve poslat, ze je tam chci. Díky za odpověď.
IP zaznamenána