30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6

Autor Téma: Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI  (Přečteno 27198 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #60 kdy: 08 Března 2017, 12:46:58 »

Jen je pak podivný, proč si ho nenechají v rodině  8)
Protože za cenu tupýho sedanu jenom díky tomu, že to je škodiffka, tzn. absolutně předražený, koupí dvě velice slušný benzínový ojetiny a dohromady budou mít třikrát víc muziky? 8) Jen hádám ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #61 kdy: 08 Března 2017, 23:35:55 »

simply never
pro mě platí minimálně od roku 88 ( a to tu hlášku ještě neznal ani ten, co ji vymyslel )

jinak mám hezký zážitek ze soboty
jedu si takhle s kolegou po D1 a páč cestovní se muselo stát pracovním, tak jen 162gps, protože pak už ten žebřík na střeše moc hučel
a za mnou duster, jako neblikal, ale trochu se lepil, tak jsem mu uhnul a on svištěl dál
krom 4wd jsem si nic nepřečet, takže nevim, co v tom měl za motor, ale jpp prý říká, že je to na dálnici pomalý a žravý
tak nevim...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #62 kdy: 08 Března 2017, 23:40:40 »

No jo, vono to je z papíru, takže prázdný se dá, ale zkusil to naložit pár set kilama :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #63 kdy: 08 Března 2017, 23:44:21 »

a tak já to auto nezpochybňuju
koupil si to nedávno tchán, nevim jestli 4wd nebo jen předohrab
každopádně s minulým autem najel od srpna do listopadu 450km
takže jemu vyhovuje, že se do toho dobře nastupuje a víc nějak neřeší
podle mě dacie úspěšně nahradí venkovské felicie a jednoho dne i fabie
a těch pár kokotů, co si budou myslet, že passat v soclajnu je prostě "auto"
no ať si to myslej dál  8)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #64 kdy: 08 Března 2017, 23:46:25 »

To jo, na takový poježdění to není špatný auto. Nemá to žádný zbytečný cypoviny o který by to muselo být dražší. Blbý je prostě jenom to, že tam dávají motorky do sekačky. Nabídnout slušnej dvoulitr za 300k, tak do toho snad pudu i já  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #65 kdy: 09 Března 2017, 09:50:52 »

To jo, na takový poježdění to není špatný auto. Nemá to žádný zbytečný cypoviny o který by to muselo být dražší. Blbý je prostě jenom to, že tam dávají motorky do sekačky. Nabídnout slušnej dvoulitr za 300k, tak do toho snad pudu i já  ;D
Je to takový tool car, nic víc. Co se týče papírovosti konstrukce tak s tím kolega asi v 70kmph trefil lampu. Lampa to nepřežila, ale auto mě překvapilo. Kdybys chtěl, fotky pošlu do SZ. Motorky do sekačky ..... záleží na řidiči, klidně tě svezu a pochopíš že 1,4l benzin je naprosto dostačující, tedy jestli nemáš potřebu lítat městem víc jak 110 ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #66 kdy: 09 Března 2017, 11:12:05 »

Ale jo, známe Lojzu co lítá s tálií 160pyčo, no, na 6000 otáček. Zase jezdit s tím motorem ve 4000+ otáčkách FURT a měnit olej po 30k+ je fakt hodně zdravý…taky už se prořek že tam kolem 100k chcala vana nebo něco, takže tipuju že mu ty sračky z toho motoru buď u toho vymyli komplet, jinak by to dávno zadřel, nebo dali rovnou novou vanu (O práci s hnusem míň) a vymyli jenom víko ventilů :D

Už i já sem se rozhod že dám turbovou převodovku s delšíma převodama rovnou i tady na tu mou atmosféru (a na upgrade pak zkusím sehnat převodovku z Aerovky/B234R, ta je úplně nejdelší, ale taky už dost vzácná), protože jezdit 180 na 4500 otáček (a adekvátně i jen 140 tacho na něco pod 4000) je minimálně nepohodlný ??? Nemluvě o těch debilních třicítkách a padesátkách, kde člověk furt kvedlá mezi dvojkou/trojkou a trojkou/čtyřkou (samozřejmě na prázdné jedu 50 a 65 na vyšší převod, takže mě to netrápí, ale kdy člověk ve městě narazí na prázdnou silnici, že). Jo taky bych moh jezdit furt na 4000+ otáček, ale kdo to má poslouchat a živit? :D
« Poslední změna: 09 Března 2017, 14:30:45 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #67 kdy: 09 Března 2017, 21:34:04 »

podle mě dacie úspěšně nahradí venkovské felicie a jednoho dne i fabie

Mezi důchodcema se teď rozmohl ten bonbon Suzuki SX 4 nebo co to je

S Daciema se snažej začlenit mezi normální auta na rovince na dálnici kdy párkrát i zkusej vyblikávat jako že chtěj ještě předjíždět, stačí ale trochu malý stoupání a už se ztrácej ve zpětným zrcátku někde mezi kamionama a je od těch parazitů zase pár kilometrů klid

No a Škodylak to bude kapitola sama pro sebe
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #68 kdy: 10 Března 2017, 00:00:55 »

S Daciema se snažej začlenit mezi normální auta na rovince na dálnici kdy párkrát i zkusej vyblikávat jako že chtěj ještě předjíždět

Jj, tenhle mindrák dost často vidim ... 70kmph limit mimo obec, ja s dacii predjizdim 140kmph, dojedu do mesta, zpomalim na kilo a vzdycky me musi nekdo trhnout aby se asi nezahambil. Kazdopadne ve meste za provozu se chyta malokdo ... vetsinou ty provokace skonci tim ze vymeknou pri 120kmph nebo potom co skoro nekoho srazi ... ten druhy pripad plati spis u votunenejch golfu ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #69 kdy: 10 Března 2017, 10:49:58 »

Jo, toto také zažívám, zejména od řidičů vozů Škoda/VW. Tuhle jsem jednoho předjel na rovném úseku (jel tacho 80 km/h), aby mi to s troubením "vrátil" o 800 metrů dále na  železničním přejezdu, přes plnou čáru a těsně pod horizontem. A stále jel těch 80 km/h.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #70 kdy: 10 Března 2017, 10:52:11 »

Kolik ste jel na přejezdu? Jak vypadá?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #71 kdy: 10 Března 2017, 12:21:07 »

Strčte si to nálepkovaní podle značek někam... Idioti jsou všude a je zřejmý, že když potkáte jednou tolik vozů VW, že tam bude tak nějak i jednou tolik idiotů.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #72 kdy: 10 Března 2017, 12:48:29 »

Ono to auto je hodně důležitý. Ten kdo má starou plečku (E36) nebo novější plečku (thalia, fabia) tak na sebe upozorňuje tím že jede jako debil a aby byl středem pozornosti.

Ten kdo má luxusnější auto (S, A8, GL, CLS, ML) tak jede většinou v klidu protože už tím autem za 2, 3 miliony je středem pozornosti a nemusí to dohánět tím že bude mít provrtanej vejfuk, samolepky na autě a podobnej cirkus.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #73 kdy: 10 Března 2017, 12:55:53 »

A on někdo jezdí proto, aby byl středem pozornosti? To mě zajímá :-)
Já většinou jezdím proto, abych dovezl sebe i další, kam potřebuju.

Když jedu rychle jako debil, tak fakt moc spěchám. A když jedu pomalu jako debil, tak vezu třeba ženu po operaci, nebo mi bleje nemocný dítě a nechci aby vrhlo v autě :-D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #74 kdy: 10 Března 2017, 13:07:20 »

Představte si že ano, většinou kluci do 25 let a sraz maj na benzínkách nebo u obchodních center, prostě se jen jedou projet, nebo hledají sebemenší záminky k tomu aby museli někam jet ale to už je trochu psychologie

A řidič který jede celou dobu v klidu 60 a začne zrychlovat až potom co jste si ho dovolil předjet a pak jede najednou rychle tak vážně nikam nespěchá, to je obyčejný provokatér.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6