30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zfalšovaný krevní rozbor - využitelné i "opačně" ?  (Přečteno 2958 krát)

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Zfalšovaný krevní rozbor - využitelné i "opačně" ?
« kdy: 15 Července 2015, 11:10:37 »

http://ostrava.idnes.cz/zdravotnice-na-novojicinsku-zfalsovaly-krevni-rozbor-opileho-ridice-1ky-/ostrava-zpravy.aspx?c=A150715_100538_ostrava-zpravy_jog

No to jsem zvědav, jak jim tohle prokážou, když "opačně" je to asi nemožné dokázat, přičemž na tutti vím o jednom případu ze svého okolí, kdy výsledky krevního rozboru byly přinejmenším podivné...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil
Re:Zfalšovaný krevní rozbor - využitelné i "opačně" ?
« Odpověď #1 kdy: 15 Července 2015, 13:47:13 »

Nekdo na nekoho zatlacil, ten to neunesl a podepsal vse, co pred nej polozili? Jinak si neco takoveho nedokazu vysvetlit.

Teda teoreticky mate zalozni vzorek, na nem otisky, v nem neodpovidajici krev/DNA a tak dale, ale... to tak v televizi u vrazdy a ne u takove banality.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Zfalšovaný krevní rozbor - využitelné i "opačně" ?
« Odpověď #2 kdy: 15 Července 2015, 22:57:23 »

mě by zajímalo jak
"dechovou zkouškou zjistil, že řidič požil alkoholické nápoje..."
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zfalšovaný krevní rozbor - využitelné i "opačně" ?
« Odpověď #3 kdy: 16 Července 2015, 22:16:35 »

Já nadýchám 2 promile kdykoli si natřu zuby Herbadentem.  http://herbadent.cz/eshop/herbadent-bylinna-zubni-pasta-s-fluorem/
A krev čistá jako křišťál, že prostě ani křišťál křišťálověji čistší být nemůže.
IP zaznamenána