30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Autor Téma: [LOST] Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici  (Přečteno 78320 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 05 Října 2015, 15:57:09 od swenak »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #61 kdy: 09 Října 2015, 13:19:40 »

Tak update. Před pár dny jsem poslal přes DS stížnost z důvodu ignorace žádosti o spis dle InfZ. Právě mi zde zazvonila pošťačka (jako na potvoru jsem chcíplej doma) a dle všeho měla v ruce spis, bylo to docela tlusté. Nebo, možná rozhodnutí úřadu v nepřítomnosti (a ignoraci omluvenky), nebo nový termín se spisem.

Adresát byl ale jiného ročníku, než jsem já a tak mi to nedala a že to pošle zpátky. Pokud to byl spis na základě žádosti dle InfZ, kdy do žádosti ani stížnosti jsem rok narození neuváděl, tak to asi vzali ze spisu samotného (tedy vyhodnotili, že já i údajný přestupce jsou tatáž osoba - což je pravda), kde, jak jsem snad psal, mají datum zaznamenán špatně a trefili pouze měsíc narození.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #62 kdy: 09 Října 2015, 17:13:07 »

Tu chybičku v datu narození ve spisu by bylo lepší udržet.  :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #63 kdy: 09 Října 2015, 17:15:13 »

No, pošťačka si to napsala, tak se jim to možná vrátí s tím, že na té adrese bydlí jiný ročník. A pokud mají aspoň podprůměrné IQ, tak už budou schopni si to zjistit pořádně.
« Poslední změna: 09 Října 2015, 17:21:48 od swenak »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #64 kdy: 09 Října 2015, 19:41:34 »

To považuji za dost nešťastné. Zkuste na někoho exekuci na základě rozhodnutí s nesprávným datem narození.  :-\
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #65 kdy: 09 Října 2015, 20:19:50 »

No, samozřejmě, bylo by lepší, kdyby se to nedověděli, nebo, ideálně, aby mi to bylo vhozeno do schránky. Já i měl v plánu, když už by došlo k nějakému jednání, přijít, rozbalit kamery a při kontrole totožnosti prohlásit něco jako "asi došlo k omylu, toto nejsem já", ale kdo ví, možná bude ještě šance :-) Ono už z DS jde zjistit správné údaje, pokud se nepletu, ale to by museli chtít. Ono je to prostě fakt prdel, oni zakopnou i sami o sebe.
« Poslední změna: 09 Října 2015, 21:09:08 od swenak »
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #66 kdy: 10 Října 2015, 12:19:08 »

Tak update. Před pár dny jsem poslal přes DS stížnost z důvodu ignorace žádosti o spis dle InfZ. Právě mi zde zazvonila pošťačka (jako na potvoru jsem chcíplej doma) a dle všeho měla v ruce spis, bylo to docela tlusté. Nebo, možná rozhodnutí úřadu v nepřítomnosti (a ignoraci omluvenky), nebo nový termín se spisem.

Adresát byl ale jiného ročníku, než jsem já a tak mi to nedala a že to pošle zpátky. Pokud to byl spis na základě žádosti dle InfZ, kdy do žádosti ani stížnosti jsem rok narození neuváděl, tak to asi vzali ze spisu samotného (tedy vyhodnotili, že já i údajný přestupce jsou tatáž osoba - což je pravda), kde, jak jsem snad psal, mají datum zaznamenán špatně a trefili pouze měsíc narození.

Jé a to ses nemohl s pošťačkou domluvit ať to jen uloží, ať jim to nevrací a obálku s chybou si pro jistotu ofotit? Fakt škoda, bylo by tím asi vyhráno, protože úřad by pak rozhodl, ale proti někomu úplně jinému...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #67 kdy: 10 Října 2015, 12:38:00 »

To jsem samozřejmě mohl, ale jednak ji neznám (opravdu náhoda, že jsem byl doma) a jednak byla celá vyplašená, že neví, co s tím. Řekl jsem, že je to pro mně, ale ročník jí nepustil.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #68 kdy: 13 Října 2015, 09:30:58 »

Tak dnes dorazilo nové předvolání na začátek listopadu, rovnou si už pozvali i oba příslušníky a dokonce už se trefili i do data. Žádným způsobem se nevyjádřili z mé žádosti o přesunutí řízení k místu bydliště, ani k omluvě, ani k veřejnému jednání. Poslali opět do DS pro PFO, ač jsem uvedl adresu kontaktní.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #69 kdy: 15 Října 2015, 10:43:37 »

Další update, mám již spis. V podstatě v mé nepřítomnosti (nebyla uznána omluva - bez řadně doložené omluvy - tím se ale moc nezabívali) a bez svědků rozhodnuli na základě "důkazů" ve spisu od PČR, že je vše průkazné. Na základě chyby v datumu ale toto rozhodnutí zrušili a bude již zmíněné projednávání v listopadu.

Mám k dispozici i video, ale asi došlo k nějaké chybě, protože z videa (a následných zvětšených fotografií ze spisu), bylo změřeno nějaké bílé vozidlo, měření proběhlo v zatáčče a následně jsem byl někde později zastaven já. Pokud někdo má zájem, PM a pošlu odkaz na video, ač asi ho můžu dát i tady.

A já si sakra myslel, že jsem to jel tak rychle já a jsem v TOP řebříčku pirátů ČR za rok 2015 :-(
« Poslední změna: 15 Října 2015, 10:45:35 od swenak »
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #70 kdy: 15 Října 2015, 11:08:54 »

bylo změřeno nějaké bílé vozidlo, měření proběhlo v zatáčče a následně jsem byl někde později zastaven já. Pokud někdo má zájem, PM a pošlu odkaz na video, ač asi ho můžu dát i tady.
A já si sakra myslel, že jsem to jel tak rychle já a jsem v TOP řebříčku pirátů ČR za rok 2015 :-(

Zklamání, co ?  ;D
Tady je ale jasně vidět práce úředníků a jejich podjatost, nikoho vůbec nezajímají důkazy, ale příjem do kasy, by člověk blil.  :x
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #71 kdy: 15 Října 2015, 11:12:52 »

Velké zklamání, protože jsem myslel, že mám rychlé auto a ono nic:(
« Poslední změna: 15 Října 2015, 14:18:17 od swenak »
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #72 kdy: 15 Října 2015, 14:27:50 »

Polcam? Neriesilo sa to tu uz niekolko krat a neriesil to uz Beran? Mal som za to ze pri dostatocnej argumentacii a citaciach z navodu koncia taketo pripady v supliku ...
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #73 kdy: 15 Října 2015, 14:34:26 »

Ano, Polcam a řešilo se to všude možně. Každopádně mám v plánu dotázat se na správné video a fotografie, protože to, co mi poslali ve spisu, je asi omyl, snad mi nechtějí tvrdit, že na něm je můj vůz. V takové kvalitě by to chtělo alespoň video, kde od změření do zastavení je ten flek pořád vidět a po zastavení je zjevné, že jsem to já, ne dát 1,4s měření v 7s videu a pak pár fotek, kde stojím vedle auta.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o více jak 50km/h na dálnici
« Odpověď #74 kdy: 15 Října 2015, 14:55:41 »

Prosil bych odkaz na video, zkusím se na to podívat čistě z hlediska technického - optiky, zda to nejde shodit již pouhým orientačním výpočtem, že je to neprůkazné a že rychlost toho bílého fleku mohla být klidně v normě.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9