30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování v křižovatce Olomouc  (Přečteno 1543 krát)

Thomas24

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Parkování v křižovatce Olomouc
« kdy: 04 Října 2023, 15:08:41 »

Zdravím vás,

Potřeboval bych malou radu, dostal jsem pokutu, že stojím v křižovatce viz. foto červené auto, ( což je asi fakt když na to ted koukám) věc se má tak že tam stojím cca už půl roku a nikdy nebyl problém a ostatní tam běžně stojí 2-3 auta za sebou . Pokud teda stojím v křižovatce tím pádem by  tam neměla stát kolem dokola žádná auta ?

měšťáci to vyřešili tak že   mě " poučili" ( nic mi nevysvětlili) a spíš semnou řešili jestli stojím 6m od garáže.
Proto zde píšu abych věděl jestli tam mohu stát nebo ne

Děkuju
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce Olomouc
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2023, 15:23:00 »

To mohli rozdat pokuty rovnou celé ulici. Jelikož tam není jednosměrka, tak musí zůstat 3 metry pro každý směr.

To by asi chtělo najít pasport komunikace. Jestli ta spojka není jen nějaká účelová komunikace. Podle mapy totiž ulice varšavské nám končí za tím ohybem. Vyústění účelové komunikace není křižovatka.
« Poslední změna: 04 Října 2023, 15:24:40 od cocomoon »
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce Olomouc
« Odpověď #2 kdy: 05 Října 2023, 09:06:46 »

Dejte to příště na trávu a máte klid.. Zábor nelze sprdelizovat. Řešeno na Fibichové a městapák čuměl s otevřenou hubou. Jako ano, stálo mě to 15 minut čekání až si přijede pro botičku, ale ten jeho výraz stál rozhodně za to..
IP zaznamenána