30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zastaveni mene jak 5m od krizovatky  (Přečteno 3854 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Zastaveni mene jak 5m od krizovatky
« kdy: 07 Května 2015, 09:20:50 »

Zdravim vsechny  co miluji soudruhy platfusaky.

Trosku jsem tu procetl a mam par dotazu jelikoz se v teto problematice nevyznam.

Prislo mi vyzva k uhrazeni castky za  par 27 odst.1 pism. d) zak. 361/2000, zastaveni ve vzdalenosti kratsi nez 5m od hranice krizovatky, pravdepodobne v nejblizsich dnech dorazi i stani na chodniku.

Platit jim nic nehodlam, jelikoz se jedna o lokalitu kde se parkuje ruzne 5 let a nejedna se frekventovanou lokalitu (Praha), nekolikrat denne jezdi tudy PCR a doted nic, az ted si tam duchodovy soudruh nasel zivnost, a zmetek tam chodi denne.

Kdyz jim nezaplatim prijde to do spravniho rizeni a tam je stale 1 rok na nutnost vyreseni? cetl jsem tu totiz neco o 2 a 4 letech, jak to prosim je.

Pokud oboji prijde do spravniho rizeni, pak by meli projednavat pouze jednu vec a tu zavaznejsi ze?

Ma nekdo zkusenost co v obou mych zminenych vecech predlozi za dukazy? Kdyz pisou mene jak 5m musi to byt nejak technicky zdokumentovano a mereno nejakym normovanym zarizenim, nebo to resi od oka usudkem platfusaka? U stani na chodniku, co je brano jako stani na chodniku, kolik procent auta tam muze ci nesmi byt za predpokladu aby nebranilo ani prujezdu aut po vozovce ani pripadnemu prujezdu kocarku ci invalidniho voziku na chodniku. Ano docetl jsem se tu ze je nutno prokazat ze se jedna o chodnik.

Pokud ve spravnim resi jen jeden zavaznejsi, lze pouzit at v tom ci onom pripade ze auto bylo odstaveno nevuli ridice po nehode aby nebranilo provozu na hlavni silnici v nejblizsim moznem miste a cekalo tam na odtah. dale me napada predvolani onoho platfusaka aby objasnil proc daval listecek jen nekterym autum.

Diky za rady a upresneni.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Zastaveni mene jak 5m od krizovatky
« Odpověď #1 kdy: 07 Května 2015, 09:47:09 »

Výzvu hoďte do koše a uvidíme, zda se ještě na něco zmůžou...
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Zastaveni mene jak 5m od krizovatky
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2015, 08:26:30 »

Pokud prisela vyzva k uhrazeni, ma se posilat "Odpor" (jak sem se tu nekde docetl) a nebo taky ignorovat?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Zastaveni mene jak 5m od krizovatky
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2015, 08:40:18 »

Odpor se dává proti příkazu. Výzva k uhrazení určené částky se ignoruje.
IP zaznamenána