30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dva útočníci -jeden z nich pracuje jako policista u kriminálky v Amsterdamu  (Přečteno 8854 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Soud potrestal první členy skupiny cizinců, kteří o víkendu napadli a vážně zranili číšníka v Praze. Tři Nizozemci dostali podmíněné tresty za výtržnictví a soud je na pět let vyhostil z ČR. Dva hlavní aktéry obviněné z těžkého ublížení na zdraví poslal Obvodní soud pro Prahu 1 do vazby.

Zdroj: https://praha.idnes.cz/nizozemci-napadeni-cisnika-soud-vazba-praha-vyhosteni-podminka-pw0-/praha-zpravy.aspx?c=A180426_081530_praha-zpravy_rsr


« Poslední změna: 26 Dubna 2018, 15:08:18 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tohle je dle mého jediný objektivní článek na tohle téma

https://video.aktualne.cz/dvtv/utok-nizozemcu-v-centru-prahy-cisnik-si-koledoval-o-problemy/r~1a05438447e711e894960cc47ab5f122/

Číšník to zbytečně dle mého vyhrotil...nevím co čekal od sedmi blbečků když do jednoho z nich kopne
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil

Číšníci se chtěli porvat a byli překvapení, když jim hosté s chutí vyhověli.
« Poslední změna: 26 Dubna 2018, 15:01:30 od Jenyk »
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil

@ t4455:
Video jsem viděl již včera. Nejlepší pasáž (hlavně pro ovce) 1:02-1:15
Dobrá je taky 4:13-4:35
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Oni spíš čecháčci řešej to že to jsou turci ale píše se o nich jako o nizozemcích. No a až se na diskusích vyzvracej na téma migranti tak jdou k vietnamcům do sámošky, od ukrajinců si nechaj udělat stavební práce a pak zajdou zase na oběd k šikmookejm a ve volbách daj hlas slovákovi nebo jinýmu migrantovi z japonska. Prostě vlastenci.

To že tady ale bílej pět hodin škrtil, mučil a zabil 14letou holku, bílá ženská po porodu zabila dítě a hodila do popelnice apod., je asi v poho, tady se ale bude týden žvanit o jedný rvačce.

O fízlech (hlavně MP - pro bezpečnější metropoli) který v tomto případě totálně selhali ani nemluvě.
« Poslední změna: 26 Dubna 2018, 18:30:05 od t4455 »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Oni spíš čecháčci řešej to že to jsou turci ale píše se o nich jako o nizozemcích. No a až se na diskusích vyzvracej na téma migranti...


Doporučuji návštěvu (nebo se nechat zaměstnat...) v/ u obchodního centra Freeport u rakouských hranic kousek od Znojma, tam Turci tvoří asi 70 % klientely. Ještě jsem neslyšel o nějakém násilném případu, čím to asi bude...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Oni spíš čecháčci řešej to že to jsou turci ale píše se o nich jako o nizozemcích. No a až se na diskusích vyzvracej na téma migranti tak jdou k vietnamcům do sámošky, od ukrajinců si nechaj udělat stavební práce a pak zajdou zase na oběd k šikmookejm a ve volbách daj hlas slovákovi nebo jinýmu migrantovi z japonska. Prostě vlastenci.

To že tady ale bílej pět hodin škrtil, mučil a zabil 14letou holku, bílá ženská po porodu zabila dítě a hodila do popelnice apod., je asi v poho, tady se ale bude týden žvanit o jedný rvačce.

O fízlech (hlavně MP - pro bezpečnější metropoli) který v tomto případě totálně selhali ani nemluvě.

Tak oni to Turci nejsou, jsou to Severoafričani. Většinu lidí pochopitelně irituje, že se o té vymaštěné muslimské náplavě píše, jako o Nizozemcích. Irituje to i moje holandské kamarády z Utrechtu. Nepřejte si vědět, jako o místních černejch a arabech mluví... rasisti jedni. No a fakt, že drtivá většina Čechů nic nemá proti Vietnamcům, Ukrajincům atd. a zároveň nemá ráda ilegální migranty z muslimských zemí vnímáte negativně proč?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Tohle je dle mého jediný objektivní článek na tohle téma

https://video.aktualne.cz/dvtv/utok-nizozemcu-v-centru-prahy-cisnik-si-koledoval-o-problemy/r~1a05438447e711e894960cc47ab5f122/

Číšník to zbytečně dle mého vyhrotil...nevím co čekal od sedmi blbečků když do jednoho z nich kopne

Aha. Takže za to napadení může pingl? Podivná logika. Já na videu viděl několik zmrdů, kteří dotyčného málem zabili. Kopat někoho, kdo je napůl v bezvědomí na zemi do hlavy, fuj. Holt morálku maj jinou, vychování taky.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Aha. Takže za to napadení může pingl? Podivná logika. Já na videu viděl několik zmrdů, kteří dotyčného málem zabili. Kopat někoho, kdo je napůl v bezvědomí na zemi do hlavy, fuj. Holt morálku maj jinou, vychování taky.

Ano, šel tomu velice naproti, je zcela evidentní že chtěli dělat bordel, mohlo zůstat pouze u nadávek a u vyhrožování, místo toho číšník do jednoho z nich strčí a pak se do nich ještě rozeběhne. Proč? To si jako vážně myslel že si to nechaj líbit? Že se leknou a sedm chlapů odejde/uteče před jedním čísníkem? To je jak rudej hadr na bejka...

Já osobně jsem začínal v mcdonaldu v centru Prahy a dělal jsem převážně noční, 90% zákazníků byly skupinky ožralejch turistů kteří se chtěj v noci v praze vyřádit, kdybych s každým jednal jako tento číšník tak jsem v nemocnici každou noc.

S morálkou to nesouvisí, chování jedince ve skupině kamarádů a ještě pod vlivem je jiný než když jste sám. A je jedno jestli jste bílej nebo barevnej s nizozemským pasem. Viz odkaz níže.

https://praha.idnes.cz/parta-mladici-ochranka-policie-patrani-utok-napadeni-obchodni-dum-butovice-praha-gp0-/praha-zpravy.aspx?c=A180423_083942_praha-zpravy_rsr

« Poslední změna: 26 Dubna 2018, 20:54:03 od t4455 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Aha. Takže za to napadení může pingl? Podivná logika. Já na videu viděl několik zmrdů, kteří dotyčného málem zabili. Kopat někoho, kdo je napůl v bezvědomí na zemi do hlavy, fuj. Holt morálku maj jinou, vychování taky.

Ano, šel tomu velice naproti, je zcela evidentní že chtěli dělat bordel, mohlo zůstat pouze u nadávek a u vyhrožování, místo toho číšník do jednoho z nich strčí a pak se do nich ještě rozeběhne.

Já osobně jsem začínal v mcdonaldu v centru Prahy a dělal jsem převážně noční, 90% zákazníků byly skupinky ožralejch turistů kteří se chtěj v noci v praze vyřádit, kdybych s každým jednal jako tento číšník tak jsem v nemocnici každou noc.

S morálkou to nesouvisí, chování jedince ve skupině kamarádů a ještě pod vlivem je jiný než když jste sám. A je jedno jestli jste bílej nebo barevnej s nizozemským pasem. Viz odkaz níže.

https://praha.idnes.cz/parta-mladici-ochranka-policie-patrani-utok-napadeni-obchodni-dum-butovice-praha-gp0-/praha-zpravy.aspx?c=A180423_083942_praha-zpravy_rsr

Tahle parta napadla člověka už o den dřív, kdy sexuálně obtěžovali ženu v baru. Jeden host dostal pěstí a skončil na chirurgii. I kdyby jim číšník dovolil chlastat v jeho hospodě vlastní pivo, jak píšete, chtěli dělat bordel, udělali by jej nepochybně někde jinde a zmlátili někoho jiného a mohlo to dopadnout hůř. Já jsem zažil party ožralých Angličanů, Rusů na tahu Prahou, ale nikdy to nebyla taková animální, primitivní, agresivní kanálie, jako čmoudi. Jestli byl jeden z nich opravdu policista (o čemž silně pochybuji), pak tím hůř pro něj.

Jinak já jsem se v partě kamarádů choval i pod vlivem tak nějak stejně, jako normálně. Jde o ten výběr kamarádů. Když je někdo primitivní agresivní zmrd, nebude se kamarádit s chemikem, nebo filozofem, že :-).
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil

Nepausalizoval bych to na rasu. Mezi muslimy i Araby jsem potkal radu skvelych lidi. A to, ze v tomto pripade skrtli sirkou cisnici, je z videa jasne videt. A take to, ze dvema bezmozkum to stacilo k explozi a pruser byl na svete.
IP zaznamenána

Andreas Baader

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil

Trochu se sakra vzpamatujte. Nikdo z nas nevi, co se odehravalo pred shlednutyn zaznamem. I kdyby je cisnik vyprovokoval, coz u ozralych namachrovanych blbcu udelal uz tim, ze jim neco zakazal, tak nikdo nema pravo druheho kvuli nejake malichernosti umlatit skoro k smrti. Ten cisnik postupuje jednu operaci za druhou, kdy mu budou opravovat skelet lebky. Tak se nad sebou zamyslete co tady pisete za zhovadilosti.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil

Jenyku, číšník škrtnul sirkou tím, že trval na tom, aby hosté nekunzumovali přinesený alkohol na zahrádce restaurace (což je plně v souladu s našimi obvyklostmi, které jsou mimochodem všude v Evropě stejné)? A adekvátní zhasnutí sirky, pokud to mám takto nazvat, je „férofkou dva vycvičení proti jednomu“ ho zabít?!
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

A přesně v tuhle chvíli bych volal MP/PČR jako číšník. Prvně bych je slušně požádal, aby nekonzumovali vlastní alkohol, pravděpodobně by se mi vysmáli a pak tedy OK, telefon a přijeďte. Přesně kvůli takovým situacím tu MP, potažmo PČR má být (pomáhat a chránit). Uklidil bych se někam do rohu a čekal. Ať si kdyžtak dostane přes hubu člověk, který je za to placený, když mají všude plnou hubu keců, jak potřebují přidat, když vykonávájí rizikové povolání.

Jenže číšník chtěl být asi hrdina, začal na ně pravděpodobně startovat ostřeji a bandička namachrovaných bezmozků se podle toho překvapivě zachovala. Samozřejmě mu nic takového nepřeju, ale zřejmě šel tomu štěstíčku a JIPce naproti trochu víc než je zdrávo...
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

S tou PČR, potažmo v tomto případě asi MP, je to také takové na hraně.
Pokud jim zaovlá a nahlásí, že mu někdo na zahrádce konzumuje svůj alkohol, co se asi stane? Podle mne se mu sice nevysmějou, nicméně priorita bude někde na hodnotě 1765.
IP zaznamenána